صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 96

موضوع: دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های ایرانی قابل قبول برای گرفتن پذیرش از سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز ،
    در ارتباط با صحبتهایی که شده میخوام بگم که منم این ترم درسم تو داشگاه غیرانتفایی گرمسار تموم میشه و وقتی فهمیدم قضیه از این قراره کلی حالم گرفته شد. در مورد درخواست عضویت از طرف دانشگاه هم که دوستمون ... مطرح کرد ، من با یه نگاه به اون لینک که گذاشته بودین متوجه شدم که داشگاه متقاضی برای ورود به لیست یونسکو باید حق عضویت پرداخت کنه ( البته دقیق ندیدم) ، با این حساب رییس اون داشگاه باید خیلی باهال باشه تا مثلا فقط بخاطر کار شما زیر بار همچین چیزی بره ، نه؟ چون معمولا تو دانشگاه های غیر انتفاعی که تعداد دانشجوهاشون کم هست ممکنه خیلی کم افرادی باشند که این درخواست رو از دانشگاه بکنن و اونها هم اصلا جدی نگیرن . به علاوه اینکه مثلا تو دانشگاه ما اگه این فرم رو براشون ببرم هیچی ازش نمیفهمن . خواهشم اینه که اون دسته دوستان که به وزارت علوم پناه بردن بیان بگین که آیا آخر اسم دانشگاهشون تو لیست اضافه شد یا نه؟ درسته که خیلی ازغیرانتفاعی ها هم پذیزش گرفتن ولی برای اطمینان بیشتر به نظرتون دیگه برای کجاها میتونیم اپلای کنیم که مجانی باشن؟ دانشگاه های کشورهای اسکاندیناوی همشون به این لیست یونسکو تکیه میکنن؟
    http://www.unesco.org/iau/membership/org_fees.html
    Please note that Associations of universities and other higher education institutions applying for membership in IAU are not required to settle membership dues until admission has been granted by the Association.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

سلام بچه ها بالاخره اين دوستاني که پارسال با مدرک غير انتفاعي اپلاي کرده بودند توانستند پذيرش بگيرند يا نه؟
    ما بايد چه کار کنيم؟

امیدوار شدیم پیام نور هنوز اعتبارش خوبه Payame Noor University (Distance Education) کسی اطلاعات بیشتری درباره پیام نور داره؟/////////////

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

من فقط میدونم که تمام دانشگاههای آزاد ایران حتی توی دورترین و کوچکترین شهرها مورد پذیرش سوئد هست همه دانشگاه آزادیها خیالشون تخت باشه اما در مورد دانشگاه غیرانتفایی باید بگم که دختر عموی من با مدرک دانشگاه غیرانتفایی گرگان پارسال برای سوئد اقدام کرد اما ریجکتش کردن حالا نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن بچه ها از دانشگاه غیرانتفایی از سوئد پذیرش گرفتن؟ شاید شهر به شهر فرق داره!!!

سلام به همه دوستان
    من قبلا بحث در مورد دانشگاه هاي مجازي رو ديده بودم
    اما الان هر چي دنبالش گشتم پيداش نكردم توي فروم
    راستش ميخواستم بدونم كه آيا مدرك دانشگاه هاي مجازي (مثلا واحد آموزش مجازي دانشگاه شيراز)‌ مورد تاييد دانشگاه هاي سوئد و آمريكا هست يا نه؟
    پيشاپيش ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من قبلا بحث در مورد دانشگاه هاي مجازي رو ديده بودم
    اما الان هر چي دنبالش گشتم پيداش نكردم توي فروم
    راستش ميخواستم بدونم كه آيا مدرك دانشگاه هاي مجازي (مثلا واحد آموزش مجازي دانشگاه شيراز)‌ مورد تاييد دانشگاه هاي سوئد و آمريكا هست يا نه؟
    پيشاپيش ممنون از پاسختون
    عزیزم اگه ارسالهای قبلی این تاپیک رو خونده باشی بچه های دیگه گفته بودن که هر داشگاهی که اسمش توی سایت یونسکو باشه مورد قبول دانشگاههای سوئد هست پس یه لطفی کن ویه سری به سایت یونسکو بزن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    عزیزم اگه ارسالهای قبلی این تاپیک رو خونده باشی بچه های دیگه گفته بودن که هر داشگاهی که اسمش توی سایت یونسکو باشه مورد قبول دانشگاههای سوئد هست پس یه لطفی کن ویه سری به سایت یونسکو بزن.
    سلام
    ممنون از جوابتون ولي بايد عرض كنم كه قبلا من سايت يونسكو رو گشته بودم ولي خوب اسمي از واحد آموزش مجازي دانشگاه شيراز پيدا نكردم اما خوب اسم دانشگاه شيراز هست و چون من مطمئن نيستم كه مدرك اين دانشگاه دقيقا از كجاس اين سوال رو مطرح كردم
    بازم ممنون از جوابتون
    منتظر جواب دوستان هستم

من خودم اين ترم از واحد مجازي دانشگاه علم و صنعت فارغ مي شم، از بچه هاي ما تو اروپا هستن كه الان با مدرك همينجا دارن درس مي خونن، مثلاً يكيشون تو فرانسه داره مي خونه و يكي هم با ريز نمرات تو آلمان و ايتاليا پذيرش گرفته.

اسم دانشگاه وقتي تو ليست يونسكو باشه كافيه! و لازم نيست اسم دانشكده هم باشه... به نظر من كه هيچ مشكلي نيستش و انشالاه روال عادي طي خواهد شد.

سلام دوستان کسی تونسته با مدرک غیر انتفاعی پذیرش بگیره؟؟؟؟

من کاردانی تو دانشگاه آزاد بوده و کارشناسی تو دانشگاه غیر انتفاعی.در ضمن رشتم برق با این وضعیت که شما میگین غیر انتفاعی قبول ندارند دوستان تکلیف من چیه ؟؟؟؟؟؟

اصلا همه کشورا قبول ندارند اگه سوئد قبول نداره بریم کاندا برای ادامه تحصیل کسی اطلاعی داره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanshahi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تونسته با مدرک غیر انتفاعی پذیرش بگیره؟؟؟؟

من کاردانی تو دانشگاه آزاد بوده و کارشناسی تو دانشگاه غیر انتفاعی.در ضمن رشتم برق با این وضعیت که شما میگین غیر انتفاعی قبول ندارند دوستان تکلیف من چیه ؟؟؟؟؟؟

اصلا همه کشورا قبول ندارند اگه سوئد قبول نداره بریم کاندا برای ادامه تحصیل کسی اطلاعی داره؟؟؟؟

اصلاً كلمه "يونسكو" به چشمتون خورد تو اين تاپيك؟ به دفعات گفته شده كه اگر اسم دانشگاه تو ليست يونسكو باشه سوئد شما رو قبول مي كنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)