صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 97

موضوع: مسائل مرتبط با تعویض و یا تغییر دانشگاه در استرالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

پیش فرض پاسخ : Final Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بعد از اینکه ویزا اومد و رفتیم اونجا دانشگاه رو عوض کنیم؟من تازه نتیجه پذیرشم از یک دانشگاه اومده و ترجیح میدم این رو برای آفیسر نفرستم تا مبادا تاثیر منفی روی پروسه ویزام بزاره ولی خیلی دلم میخواد اون یکی رو برم
    فکر کنم به condition های ویزاتون بستگی داشته باشه مثلا من تو ویزام قید شده که اجازه تغییر رشته رو ندارم و شرط دادن ویزا ادامه دادن همین رشته تو همین دانشگاه!!!

پیش فرض من با پذیرش unsw برای ویزا اقدام کردم نمیشه حالا دانشگاهم رو عوض کنم؟!

سلام دوستان
    من از unsw اسکالرشیپ گرفتم و یک ماه پیش هم مدارک رو برای ویزا فرستادم. ولی اخیرا از موناش هم اسکالرشیپ گرفتم. هیچ راهی نیست که بتونم دانشگاه رو عوض کنم. چون میدونم که در مورد کانادا این کار شدنی هست. ولی در مورد استرالیا ظاهرا از اول باید برای ویزا اقدام کرد. کسی این تجربه رو نداشته؟
    ممنون میشم اگر سریع جواب بدید.

پیش فرض پاسخ : من با پذیرش unsw برای ویزا اقدام کردم نمیشه حالا دانشگاهم رو عوض کنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdokht1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از unsw اسکالرشیپ گرفتم و یک ماه پیش هم مدارک رو برای ویزا فرستادم. ولی اخیرا از موناش هم اسکالرشیپ گرفتم. هیچ راهی نیست که بتونم دانشگاه رو عوض کنم. چون میدونم که در مورد کانادا این کار شدنی هست. ولی در مورد استرالیا ظاهرا از اول باید برای ویزا اقدام کرد. کسی این تجربه رو نداشته؟
    ممنون میشم اگر سریع جواب بدید.
    حتما با Case Officer مشورت کنید. معمولا تا قبل از اینکه ویزا صادر بشه امکان این کار هست. در غیر اینصورت در 6 ماه اول شروع تحصیل اجازه ندارید دانشگاهتون رو تغییر بدید. اما کلا چرا؟ UNSW خیلی دانشگاه خوبی هست. به هر کسی هم پذیرش نمیده. خیلی ها از Monash پذیرش میگیرن، اما UNSW همیشه سخت پسند بوده...

پیش فرض پاسخ : من با پذیرش unsw برای ویزا اقدام کردم نمیشه حالا دانشگاهم رو عوض کنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط MYCMalaysia نمایش پست ها
    حتما با Case Officer مشورت کنید. معمولا تا قبل از اینکه ویزا صادر بشه امکان این کار هست. در غیر اینصورت در 6 ماه اول شروع تحصیل اجازه ندارید دانشگاهتون رو تغییر بدید. اما کلا چرا؟ UNSW خیلی دانشگاه خوبی هست. به هر کسی هم پذیرش نمیده. خیلی ها از Monash پذیرش میگیرن، اما UNSW همیشه سخت پسند بوده...
    مرسی از جوابتون. والا به مشورت نرسید ویزام اومد. راستش سیدنی خیلی گرونه با اسکالرشیپ یکسان در ملبورن خیلی راحت تر میشه زندگی کرد. ضمنا پروژه موناش رو بیشتر دوست داشتم...

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با تعویض و یا تغییر دانشگاه در استرالیا

من فاند ندارم وخودم هزینه تحصیلمو میدم .در اینصورت امکان تعویض دانشگاه هست ؟من از 4 تا دانشگاه پذیرش دارم میتونم وقتی رفتم انصراف بدم برم یکی از این دانشگاهها که پذیرششو دارم؟واینکه هزینه رو بهم بر میگردونن یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_farox نمایش پست ها
    من فاند ندارم وخودم هزینه تحصیلمو میدم .در اینصورت امکان تعویض دانشگاه هست ؟من از 4 تا دانشگاه پذیرش دارم میتونم وقتی رفتم انصراف بدم برم یکی از این دانشگاهها که پذیرششو دارم؟واینکه هزینه رو بهم بر میگردونن یا نه؟
    شما اگر بخواین دانشگاهتون رو عوض کنین دیگه ویزاتون معتبر نخواهد بود و باید مجددا تقاضای ویزا بکنین که پروسه بسیار وقت گیر و پر دردسی هستش. کلا توصیه نمیشه که همچین کاری بکنین.

Junior Member

سلام دوستان من دانشگاه Curtin درس می خونم و ترم اول رو تازه تموم کردن در مقطع فوق (طول کل تحصیلم هم 1.5 سال هستش) . آلان یک پذیرش گرفتم در یک رشته دیگر از دانشگاه La Trobe (برای مقطع فوق به مدت دو سال). اگر بخوام در برم اونجا درس بخونم چیکار باید بکنم (منظورم اینه که دوباره باید به صورت کامل برا ویزا اقدام کنم و امکان داره ریجکت کنن همچنین امکان این هستش که ویزای NO FURTHER STAY بهم بدن ) من کلا هیچی نمیدونم اگه میشه راهنماییم کنید ...

ممنون

Junior Member

سلام، من براي مقطع دكترا از دانشگاه ملبورن پذيرش و بورس گرفتم و همسرم از دانشگاه nsw. الان نمي دونيم چه كار كنيم. اين دو شهر از هم حدود ٩ ساعت فاصله دارن. لطفا ما رو راهنمايي كنيد. مرسي.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yas65 نمایش پست ها
    سلام، من براي مقطع دكترا از دانشگاه ملبورن پذيرش و بورس گرفتم و همسرم از دانشگاه nsw. الان نمي دونيم چه كار كنيم. اين دو شهر از هم حدود ٩ ساعت فاصله دارن. لطفا ما رو راهنمايي كنيد. مرسي.
    دوست خوبم اگر بورس هایی که برنده شدین شما یا خانومتون از نوغ IPRS باشه می تونید درخواست بدید که دانشگاه خودتون یا همسرتون رو عوض کنن..... مراحلش یه مقدار سخت و زمان بر هست و لی میشه این کار رو کرد .. در این مورد با مسیول آموزش دانشگاه ها صحبت کنید شما رو راهنمایی خواهند کرد...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

ممنون از جواب. من بوررس NICTA دارم و همسرم MIRS, MIFRS ولی با توجه به اینکه برای مقطع دکترا نظر استاد خیلی مهم هست، آیا تعویض دانشگاه امکان پذیره؟ با توجه به اینکه NICTA هم در سیدنی و هم در ملبورن شعبه داره، آیا من می تونم بعد از گذروندن courseها شهر محل officeام رو عوض کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    دوست خوبم اگر بورس هایی که برنده شدین شما یا خانومتون از نوغ IPRS باشه می تونید درخواست بدید که دانشگاه خودتون یا همسرتون رو عوض کنن..... مراحلش یه مقدار سخت و زمان بر هست و لی میشه این کار رو کرد .. در این مورد با مسیول آموزش دانشگاه ها صحبت کنید شما رو راهنمایی خواهند کرد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)