صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 97

موضوع: مسائل مرتبط با تعویض و یا تغییر دانشگاه در استرالیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با تعویض و یا تغییر دانشگاه در استرالیا

ببین برای دانشجوهای ایرانی تاییدیه تز می گیرند، اگه بورسیتو گرفتی که یعنی تزت تایید شده و مشکلی نیست. اگه هم نگرفتی که مشخصه چیکار باید بکنی.

در آخر بهترین کار مشورت با استاد راهنمات هست و مطمئن باش اونم نمیخواد تو رو از دست بده و هرچی رو میگه بر یه اساسی و دلیلی داره اینو میگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    ببین برای دانشجوهای ایرانی تاییدیه تز می گیرند، اگه بورسیتو گرفتی که یعنی تزت تایید شده و مشکلی نیست. اگه هم نگرفتی که مشخصه چیکار باید بکنی.

در آخر بهترین کار مشورت با استاد راهنمات هست و مطمئن باش اونم نمیخواد تو رو از دست بده و هرچی رو میگه بر یه اساسی و دلیلی داره اینو میگه
    ممنون از جوابتون. بورسيه گرفتم و همين طور كه ميگيد تز بررسي شده. بعد از اين مرحله است كه ميخوايم موضوع تز رو تغيير بديم. حالا سوال من اينه كه وقتي درخواست ويزا ميدم، كدوم موضوع رو اعلام كنم؟ موضوع جديد يا موضوعي كه با اون اپلاي كردم. چون طبق شرط ٨٢٠٣ نمي تونم بعدا موضوع تز رو بدون تاييديه تغيير بدم. و اينكه لازمه فرم ١٢٢١ رو طبق جدول به اون آدرس ايميل بفرستم؟ فكر ميكنم به اين معنيه كه موضوع جديد رو بررسي ميكنند، درسته؟
    استادم گفته مشكلي نيست و ميشه براحتي مرضوع رو تغيير داد بعدا. احتمالا چون اين قضيه فقط مربوط به دانشجوهاي ايرانيه اطلاع نداشته

Junior Member

يه نكته ديگه، تغيير موضوع تاثيري رو روند پذيرش آفر نداره، درسته؟ فقط مربوط به ويزا ميشه؟ من ميتونم الان اين مراحل رو انجام بدم تا CoE رو بگيرم؟ آيا موضوع تز تو CoE نوشته ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    يه نكته ديگه، تغيير موضوع تاثيري رو روند پذيرش آفر نداره، درسته؟ فقط مربوط به ويزا ميشه؟ من ميتونم الان اين مراحل رو انجام بدم تا CoE رو بگيرم؟ آيا موضوع تز تو CoE نوشته ميشه؟
    نه موضوع تز تو COE نوشته نمیشه. من اگه جات بودم، چون پذیرش گرفتم با همون موضوعی که پذیرش گرفتم کارهای ویزا رو میکردم بعد که پام رسید به استرالیا اون موقع روند تغییر تز رو انجام میدادم.
    اگه بخوای الان شروع به تغییر تز کنی ممکنه الکی کارات عقب بیوفته. اگه لازمه با استادت مشورت کن و توضیح بده شرایطتت رو یا اینکه یکم وقفه بنداز تا کارهای ویزات انجام شه و بعد دنبال داستان یاد شده باش

دوستان من یه مشکل واقعا جدی دارم ممنون میشم کمکم کنید.. من از یک دانشگاه تو سیدنی پذیرش فول فاند گرفتم و گفتن تا 24 نوامبر پول بیمه رو بدم و براشون بفرستم که Coe صادر بشه... از طرف دیگه از دانشگاه موناش مننظر جواب هستم و به گفته ی استادم شانس دریافت اسکالرشیپ از موناش بالای 80 درصد هستش و واقعا برام موناش همه جوره بهتره... ولی مشکل اینجاست که نتیجه اش تا اوسط دسامبر میاد... حالا من اگه coe این دانشگاه سیدنی رو بگيرم و منتظر بمونم برای موناش و در صورت قبولی بخوام این coe رو کنسل کنم و درخواست از موناش بدم میشه امكانش هست؟... در واقع من با coe‌براي سفارت اقدام نمي كنم تا تكليف موناش معلوم بشه... حالا از اين مي ترسم كه اگر دانشگاه اولي و كنسل كنم سفارت گير نده كه شما چرا اين كار و كردي و اين داستان ها...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فکر نمی کنم مشکلی باشه از این بابت...
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکل واقعا جدی دارم ممنون میشم کمکم کنید.. من از یک دانشگاه تو سیدنی پذیرش فول فاند گرفتم و گفتن تا 24 نوامبر پول بیمه رو بدم و براشون بفرستم که Coe صادر بشه... از طرف دیگه از دانشگاه موناش مننظر جواب هستم و به گفته ی استادم شانس دریافت اسکالرشیپ از موناش بالای 80 درصد هستش و واقعا برام موناش همه جوره بهتره... ولی مشکل اینجاست که نتیجه اش تا اوسط دسامبر میاد... حالا من اگه coe این دانشگاه سیدنی رو بگيرم و منتظر بمونم برای موناش و در صورت قبولی بخوام این coe رو کنسل کنم و درخواست از موناش بدم میشه امكانش هست؟... در واقع من با coe‌براي سفارت اقدام نمي كنم تا تكليف موناش معلوم بشه... حالا از اين مي ترسم كه اگر دانشگاه اولي و كنسل كنم سفارت گير نده كه شما چرا اين كار و كردي و اين داستان ها...

Member

سلام،
    اگر از یک دانشگاه در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم، مثلا دانشگاه ملبورن، بعد ویزا بگیرم و بیام استرالیا میشه برم درخواست تعویض دانشگاه و رفتن به TAFE بدم؟ اگر جواب این سوال نه هست، آیا میشه اصلا از همون اول از ایران برای TAFE پذیرش و ویزا بگیریم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام،
    اگر از یک دانشگاه در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم، مثلا دانشگاه ملبورن، بعد ویزا بگیرم و بیام استرالیا میشه برم درخواست تعویض دانشگاه و رفتن به TAFE بدم؟ اگر جواب این سوال نه هست، آیا میشه اصلا از همون اول از ایران برای TAFE پذیرش و ویزا بگیریم؟
    1- نه شرایط ویزاتون اجازه نمیده موسسه عوض کنید
    2- احتمال ویزا برای tafe کم هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

سلام دوستان عزیز من یه سوال بسیار مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
    من با یه استاد تو کوینزلند در تماسم و دارم برای گرفتن فول فاند باهاشون مقاله مینویسم که رزومم تکمیل بشه برای فاند ترم اول 2018 که بعد از سابمیت مقالات تا حدود سه ماه دیگه استادم گفت صد در صد دانشجو اینجا میشی حالا یا با فاند دانشگاه اگرم ندادن گرنت خودم. حالا من یه سوال دارم آیا من میتونم این ترم دانشگاه های دیگه اقدام کنم و اگر اقدام کنم و بورس رو بگیرم میتونم اون رو دیفر کنم برای ترم بعد؟
    و سوال مهمتر اینکه آیا من پذیرش با بورسی رو که دیفر کردم برای ترم بعد ینی ترم اول 2018 باعث نمیشه دیگه دانشگاه کوینزلند بهم فاند دولتی رو نده چون ظاهران کسی که بورس iprs رو بگیره و نره تا شش ماه اجازه گرفتن بورس رو نداره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید ازونجایی که بسیار بسیار برام مهمه این مساله

Junior Member

تا جایی که من میدونم بورس معمولا قابل دیفر کردن نیست.
    به نظر میرسه استادتون ساپورتیوه. و میشه روش حسال کرد. این که خودش گفته گرنت میده، خوبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)