صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 118

موضوع: زبان و ادبيات انگليسي

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : زبان و ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط GermanGirl نمایش پست ها

آره. میدونم ادبیات انگلیسی بهتره که انگلستان باشه ولی در اون حد نمیتونم هزینه کنم. واسه ی همین میخوام ادبیات انگلیسی توی آلمان بخونم.

در مورد دکترا هم فکری نکردم هنوز چون هنوز نمیدونم برم آلمان ارشد رشته ی خودمو بخونم یا عوض کنم رشته رو . ولی چرا. هدفم همینه که توی اون تایمی که بعد تمام کردن درسم دارم توی آلمان کار پیدا کنم که بتونم بمونم اونجا. برای همین میگم بازار کار داره یا نه. اصلا خوبه که برم آلمان ارشد ادبیات انگلیسی بخونم ؟
    به نظر من انتظار کار پیدا کردن تو رشته ی زبون انگلیسی تو آلمان رو نداشته باشین، مگر اینکه حداقل کاملا به زبون آلمانی تسلط داشته باشین. که تازه در اون صورت هم هیچ تضمینی برای پیدا کردن کار نیست تو آلمان. پیشنهاد می کنم اگه مطمئن نیستین در مورد رشته تون، حداقل به خوندن زبانشناسی تو آلمان فکر کنین. تا بعدا برای دکترا حداقل آپشن های زیادی داشته باشین که مثلا زبانشناسی چه گرایشی می خواین کار کنین. اما اگه ارشد رو رفتین ادبیات یا مترجمی انگلیسی خوندین، دیگه تا آخرش باید همونو بخونین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    english literature azad karaj

سلام دوستان
    من ارشد ادبیات انگلیسی با معدل 17:40 از دانشگاه آزاد کرج دارم . پایان نامه ام رو روی تونی موریسون کار کردم پسا استعمار . مقاله ندارم . ایلتس 7 رو 4 سال پیش گرفتم اما در گرفتن ایلتس و تافل دوباره مشکل ندارم . جی آر ای هم اصلا نمی دونم چطور شروع کنم و فرانسه رو الان تو سطح a2 هستم . علاقه مندی هام فلسفه و ادبیات تطبیقی و رمان هست . برای اینکه از دانشگاه های آمریکا فول فاندبگیرم چقدر شانس هست و اینکه به نظر دوستانی ک جی ار ای دادن چقدر زمان لازم هست که یکی با شرایط زبانی من ( که البته 5 ساله فارغ التحصیل شده ) می تونم برا جی ار ای آماده بشم. مورد دیگه اینکه آیا دانشگاه ها ی آمریکا زمان میدن که در طول دوران تحصیل جی آر ای بگیریم .؟ و دیگه اینکه ما تو چه ژورال هایی م تونیم مقاله چاپ کنیم. سپاس گزار می شم دوستانی که تجربه شخصی دارن و با دانشگاهی تا الان مکاتبه داشتن بنده رو هم راهنمایی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (english literature)ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز

سلام
    من یه سوال عجیب دارم. لیسانس و فوق من ادبیات انگلیسی از سراسری گرفتم. تازه دکتری هم از یه دانشگاه غیرانتفاعی این رشته گرفتم ولی توش احساس ضعف می کنم در واقع از لیسانس احساس میکنم چیزی یاد نگرفتم. اگه بخام به دنبال فرصتی برای خروج از کشور باشم یا حتی تغییر رشته به ی رشته نزدیک در یه کشور دیگه که بعد امکان اقامت و کار داشته باشه چی پیشنهاد میدید. شدنیه؟ تافلم 106 بوده و دو سال پیش ک برای گرفتن مجدد دکتری از امریکا اقدام کردم موفق نشدم. مشکل بزرگ دیگم هم عدم امکان گرفتن توصیه نامه است.

Junior Member

سلام من دانشجوي فوق اموزش زبان دانشگاه ازاد شيرازم و ليسانسم رو هم در زمينه ادبيات انگليسي از دانشگاه سراسري شيراز گرفتم و معدل ليسانسم ١٦.٨ و فوقم حدود ١٥ ميشود ضمنا ٣٦ سال دارم و دوست دارم در مقطع دكترا در انگلستان تحصيل كنم مي خواصتم بدونم شانس گرفتن اقامت بعد از اتمام تحصيلات چقدر هست و هزينه دانشگاه چقدر در مي ايد و چون هنوز گرايش خاصي رو براي دكترا انتخاب نكردهام پر كاربرد ترين و بهترين گزينه براي گرفتن كار چه در ايران و چه در انگلستان چقدر هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه امام رضا

سلام دوستان من تمام فوروم رو خوندم‌و خب چندتا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
    خب داشتن مقاله یک پوینت خیلی عالی حساب میشه طبق برداشی که داشتم ولی خب هیچکس توضیح نداد که این مقالات چه موضوعاتی میتونن داشته باشن. میدونم خب هرکسی روی موضوع مختلفی ممکنه کار کنه و آزاد است ولی برای دانشجویان ادبیات انگلیسی موضوعاتی که مرتبط به این موضوع باشن رو میشه معرفی کنید یکم تا یک چیز کلی دستم بیاد؟ چون من هرچی میگردم و حتی فکر کردم نمیدونم خب این موضوع باید چی باشه که هم جنبه علمی داشته باشد هم مرتبط به رشتم و ادبیات و هم اینکه علاقه داشته باشم بهش.
    و البت راجبه مقاله تحلیلی و جی آر ای کمی اطلاعات دقیق تر بدین. این مقاله تحلیلی باید تحلیل از چه چیزی باشه ؟ چون من میخوام برای نویسندگی خلاق اغدام کنم به نظرتون میتونم فیکشن بفرستم؟ معدل لیسانسم۱۹ است و سراغ زبان های دیگه رفتم که رزومم رو قوی کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید..امیدوارم سوالم رو جای درستی مطرح کرده باشم
    ویرایش توسط Rad43 : September 25th, 2016 در ساعت 09:24 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    در پستهاي قبلتر هم تشريح شده است...اينها رو من از روي ايميلهاي متعددي كه به دپارتمانهاي متفاوت آمريكايي و اروپايي(موضوع اين پست نيست) زدم عرض مي كنم :

1.معدل و ريزنمرات (ترجيحا بالاي 3.5)
    2.مقاله (اگر داريد، اگر نداريد به بخش 4 رجوع كنيد)
    3.نمرات تافل و جي.آر.ايي بالا (مخصوصا تافل و بخش وربال جي .آر ايي ) { با دپارتمانهاي دانشگاه هاي مدنظر براي مينيمم و ميانگين اينها تماس بگيريد}
    4.نمونه رايتينگ "تحليلي" نه "فيكشنال" به هيچ وجه(!)
    5.حداقل 2 زبان غيرانگليسي با لول ب.2 اروپايي
    6. ساير موارد مثل توصيه نامه...سابقه تدريس... و ...
    دوست عزیز، ممنون از اینکه اطلاعاتی که به دست آوردی رو با بقیه به اشتراک گذاشتی. سوالی که برام پیش اومده این هست که این 6 مورد برای دریافت پذیرش هست؟ یا پذیرش همراه با فاند!؟
    من لیسانس ادبیات انگلیسی از یونی اصفهان دارم، معدلم 18.02 هست، ارشد امتحان دادم و زبان عمومیم رو 48درصد زدم، اما آیلتس و تافل هنوز ندادم که بدونم در چه سطحی هستم. میخوام امسال دوباره اررشد بدم و انشالا واسه دکتری اپلای همراه با فاند بگیرم (از هرجا واقعا، اروپا و آمریکا کلا، فاند خیلی مهمه چون استطاعت مالی ندارم). آیا فاند گرفتن تو رشته ی ادبیات انگلیسی دست یافتنی هست اصلا؟ ) یا برا ارشد برم آموزش بخونم بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط Diosa نمایش پست ها
    دوست عزیز، ممنون از اینکه اطلاعاتی که به دست آوردی رو با بقیه به اشتراک گذاشتی. سوالی که برام پیش اومده این هست که این 6 مورد برای دریافت پذیرش هست؟ یا پذیرش همراه با فاند!؟
    من لیسانس ادبیات انگلیسی از یونی اصفهان دارم، معدلم 18.02 هست، ارشد امتحان دادم و زبان عمومیم رو 48درصد زدم، اما آیلتس و تافل هنوز ندادم که بدونم در چه سطحی هستم. میخوام امسال دوباره اررشد بدم و انشالا واسه دکتری اپلای همراه با فاند بگیرم (از هرجا واقعا، اروپا و آمریکا کلا، فاند خیلی مهمه چون استطاعت مالی ندارم). آیا فاند گرفتن تو رشته ی ادبیات انگلیسی دست یافتنی هست اصلا؟ ) یا برا ارشد برم آموزش بخونم بهتره؟
    بله دست یافتنی هست. من خودم بورس دکترای ادبیات انگلیسی شدم. فقط باید معدل ارشدتون رو همینطور مثل معدل لیسانستون خوب نگه دارید. موفق باشید.

Junior Member

سلام,بنده داراي مدرك كارشناسي زبان و ادبيات انكليسي هستم از دانشكاه بيام نور و براي ارشد ميخوام ازبين دو رشته علوم ورزشي و مترجمي زبان يكي را انتخاب كنم و در يه كشور اروبايي تحصيل كنم,
    1:ايا كسي كه ليسانس ادبيات انكليسي داشته باشد براي ارشد دو رشته بالا كه كفتم نيازي به ارايه ايلتس و يا تافل دارد؟ (بنا به كفته ها نيازي نيست) و بدون مدرك زبان نيز بذيرش ميدهند نظر شما دوستان جيست؟
    2:كدوم كشور در اروبا از نظر مالي به صرفه تره براي اين دو رشته؟ خودم روي اسبانيا و برتقال زوم كردم. نظر شما جيست؟
    3:از اين دو رشته كدوم بازار كار بهتري براي اينده در اروبا داره؟

Junior Member

سلام من در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی تحصیل میکنم.میخواهم به رشته ادبیات انگلیسی تغییر رشته بدم .بعلاوه در حال حاضر مدرک FCE هم دارم میگیرم.میخوام بدونم برای کانادا و انگلستان میتونم در خواست کنم .واگر امکان داره شرایطش چیه؟

Junior Member

سلام.
    من دانشجو درمقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم و قصد تغییر رشته به زبان و ادبیات انگلیسی و تحصیل این رشنه در کشور کانادا ,آمریکا و انگلستان رو دارم .آیا امکان پذیر هست؟ اگر هست چه شرایطی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)