صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 118

موضوع: زبان و ادبيات انگليسي

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

برا ارشد ؟!! آمريكا كه اكثرا اصلا ارشد نداره براي ادبيات انگليسي !!!! غير از تعدادي دانشگاه كه ديركت دكتري از ليسانس ميگيرن و كساني كه نمي خوان دكتري بگيرن با ارشد ( بهش ميگن ترمينال مسترز ) فارغ التحصيل ميشن
    معدلت هم بدي نيست به هرحال...در پستهاي قبلي توضيح داديم ديگه شرايط رو....
    براي ارشد تقريبا هيچ جاي دنيا "فاند" نمي دن !!!!
    براي تي.اي هم درست ميگه برادرمون كه اسمشو به ما نگفته هنوز !!! :-)))
    ویرایش توسط nimaK : December 26th, 2014 در ساعت 01:48 AM دلیل: تكميل
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    برا ارشد ؟!! آمريكا كه اكثرا اصلا ارشد نداره براي ادبيات انگليسي !!!! غير از تعدادي دانشگاه كه ديركت دكتري از ليسانس ميگيرن و كساني كه نمي خوان دكتري بگيرن با ارشد ( بهش ميگن ترمينال مسترز ) فارغ التحصيل ميشن
    معدلت هم بدي نيست به هرحال...در پستهاي قبلي توضيح داديم ديگه شرايط رو....
    براي ارشد تقريبا هيچ جاي دنيا "فاند" نمي دن !!!!
    براي تي.اي هم درست ميگه برادرمون كه اسمشو به ما نگفته هنوز !!! :-)))
    خب با این حساب برا دکترا باید اقدام کنم. معدل ارشد چند باشه خوبه؟میشه یه توضیح درباره TA بدی.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    خب با این حساب برا دکترا باید اقدام کنم. معدل ارشد چند باشه خوبه؟میشه یه توضیح درباره TA بدی.
    با تشکر
    همونطور که دوستمون گفتن اغلب دانشگاه های امریکا دکترا مستقیم دارن.معدل لیسانس یا فوق لیسانس باید دیگه بالای 14.15 (A=+3)باشه
    البته فاکتور های خیلی مهمتر از معدل وجود داره:
    اولیش اینکه تقریبا همه دانشگاه های یک نمونه Critical writing میخوان ازت در حوزه تحقیقی خودت(چیزی که علاقه داری اونجا بخونی مثلpoetry-drama and etc)
    دومیش نمره امتحانGRE هستش که مخصوصا قسمت verbal باید کم کم 95% نمره رو بیاری بعلاوه Subject literature

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن اغلب دانشگاه های امریکا دکترا مستقیم دارن.معدل لیسانس یا فوق لیسانس باید دیگه بالای 14.15 (A=+3)باشه
    البته فاکتور های خیلی مهمتر از معدل وجود داره:
    اولیش اینکه تقریبا همه دانشگاه های یک نمونه Critical writing میخوان ازت در حوزه تحقیقی خودت(چیزی که علاقه داری اونجا بخونی مثلpoetry-drama and etc)
    دومیش نمره امتحانGRE هستش که مخصوصا قسمت verbal باید کم کم 95% نمره رو بیاری بعلاوه Subject literature
    اوه اوه، 95% نمره؟ میشه اصلا همچین نمره ای آورد؟
    ولی بالاخره چاره ای نیس،کار نشد نداریم.حتما باید انجام بدیم و هرطور شده کارمونو ردیف کنیم.
    شما خودتون که معماری میخونید، آشنایی دارید که در رشته ما مشغول به تحصیل باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    اوه اوه، 95% نمره؟ میشه اصلا همچین نمره ای آورد؟
    ولی بالاخره چاره ای نیس،کار نشد نداریم.حتما باید انجام بدیم و هرطور شده کارمونو ردیف کنیم.
    شما خودتون که معماری میخونید، آشنایی دارید که در رشته ما مشغول به تحصیل باشه؟
    آره کار سختی نیست...Verbal باید همش کلمه بخونی و حفظ کنی..ریشه کلمه و این چیزا..کار نشدنی ای نیست..بتونی 160به بالا بگیری تو این بخش
    من خودم قصد دارم واسه سال آینده اپلای کنم برای رشته ادبیات...چون من دو تا لیسانس گرفتم یکیشم زبان انگلیسی است

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    آره کار سختی نیست...Verbal باید همش کلمه بخونی و حفظ کنی..ریشه کلمه و این چیزا..کار نشدنی ای نیست..بتونی 160به بالا بگیری تو این بخش
    من خودم قصد دارم واسه سال آینده اپلای کنم برای رشته ادبیات...چون من دو تا لیسانس گرفتم یکیشم زبان انگلیسی است
    با تشکر دوست عزیز
    یعنی اگر من کریتیکال رایتینگ و وربالم خیلی بالا بیاد و تافل و سابجکت لیترچر هم بالا بیارم می تونم فاند کامل برا دکترا بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

Smile پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    با تشکر دوست عزیز
    یعنی اگر من کریتیکال رایتینگ و وربالم خیلی بالا بیاد و تافل و سابجکت لیترچر هم بالا بیارم می تونم فاند کامل برا دکترا بگیرم؟
    به قول خودشون:
    There's no guarantee to recieve a full tuition schoalrship
    تمام اینا تاثیر گزاره 100% اما یه مقدارم شانس دخیله.من با دو سه تا از دانشجو های دکترا مستقیم دانشگاه هاروارد و استنفورد صحبت کردم گفتن ما الان خودمونو خیلی خوش شانس میبینیم که بین 400.500نفر قبول شدیم.(پس ایشالا که خوش شانس هم باشی)
    اگر اگر تو دانشگاه های خوب امریکا بتونی پذیرش بگیری فانو 100بهت میدن(فلوشیپ هستش) به همراه حقوق ماهانه...
    پس تلاشتونو کنین.هیچ وقت ناامید نشین.اگر از 1000نفر 10نفر هم بگیره چرا شما جزء اون 10نفر نباشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

هاروارد و استنفورد كه خياله !
    يعني فكر ميكني من با معدل 15 شانس دارم واسه اينا؟ يه چيزي تو مايه هاي اينه الان برم واسه رقابتهاي رياست جمهوري :دي
    ولي در كل من فقط ميخوام دانشگاهي باشه كه مدركش معتبر باشه و فول فاند.بقيه چيزاشو خودم هرطور باشه ميرسونم.بقول خودت اونايي كه اقدام كردن و نتيجه گرفتن هم ايراني بودن، چرا ما نتونيم؟
    تو امريكايي الان اخوي؟ شرايط كار چطوره؟

سلام

من رشته ام ادبیات انگلیسی نیست....
    منتها پست شما رو دیدم نتونستم جواب ندم ))

دوست گرامی چرا هاروارد و استنفورد خیال باشه؟؟؟؟؟؟ همه چیز شدنیه.....
    من امروز یه رزومه حقوقی دیدم با شرایط کمی پایین تر از رزومه من هاروارد پذیرش گرفته منتها تست ال ست رو بالا زده بوده و اس او پی خوب !!!!!
    ما چرا نتونیم....شما هم حتما میتونی منتها شاید بیشتر زمان ببره ....بودن دوستانی که با رزومه ای که تو ایران واقعا به چشم نمی اومده (در مقایسه با بچه های قدر دانشگاه های خوب ایران) ولی طرف فول فاند شده اونم برای مستر که اصلا باورش آسون نبوده !
    پس شما هم میتونی ..معدل 15 معدل کمی نیست منتها به قول دوستان هم رشته ایتون جی آر ای رو بالا داشته باش و امتیازات دیگه کسب کن...امیدوارم یه فول فاند خوب بگیری و لذتش رو ببری

موفق باش

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    هاروارد و استنفورد كه خياله !
    يعني فكر ميكني من با معدل 15 شانس دارم واسه اينا؟ يه چيزي تو مايه هاي اينه الان برم واسه رقابتهاي رياست جمهوري :دي
    ولي در كل من فقط ميخوام دانشگاهي باشه كه مدركش معتبر باشه و فول فاند.بقيه چيزاشو خودم هرطور باشه ميرسونم.بقول خودت اونايي كه اقدام كردن و نتيجه گرفتن هم ايراني بودن، چرا ما نتونيم؟
    تو امريكايي الان اخوي؟ شرايط كار چطوره؟
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام

من رشته ام ادبیات انگلیسی نیست....
    منتها پست شما رو دیدم نتونستم جواب ندم ))

دوست گرامی چرا هاروارد و استنفورد خیال باشه؟؟؟؟؟؟ همه چیز شدنیه.....
    من امروز یه رزومه حقوقی دیدم با شرایط کمی پایین تر از رزومه من هاروارد پذیرش گرفته منتها تست ال ست رو بالا زده بوده و اس او پی خوب !!!!!
    ما چرا نتونیم....شما هم حتما میتونی منتها شاید بیشتر زمان ببره ....بودن دوستانی که با رزومه ای که تو ایران واقعا به چشم نمی اومده (در مقایسه با بچه های قدر دانشگاه های خوب ایران) ولی طرف فول فاند شده اونم برای مستر که اصلا باورش آسون نبوده !
    پس شما هم میتونی ..معدل 15 معدل کمی نیست منتها به قول دوستان هم رشته ایتون جی آر ای رو بالا داشته باش و امتیازات دیگه کسب کن...امیدوارم یه فول فاند خوب بگیری و لذتش رو ببری

موفق باش
    والا داداش حرفتو قبول دارم و كار نشد نداريم،من خودم مشاور هستم. ولي مساله اينجاست كه ما سه جور هدف داريم: ١- بلند پروازي ٢- واقع بينانه ٣- در دسترس
    در دسترس كه هيچ،مثلا بگم من ميخوام كنكور بدم و كتابداري پيام نور قبول شم. يعني همين فردا صبح كنكور بدم بدون هيچ مطالعه قبلي قبول ميشم.
    بلند پروازي هم خودت بهتر از من ميدوني. شايد بشه، اما احتمالش چقدره؟ اونم كسي با شرايط من؟ شايد در خوش بينانه ترين حالت نيم درصد!
    ميمونه واقع بينانه. يعني من ديدم كساني كه به اين هدف رسيدن به نسبت زياد بوده، ولي تلاش زيادي ميخواد،وقت ميخواد،انرژي ميخواد. ولي ميدونم كه اگه بخوام ميشه. الان امريكا به چند دليل انتخاب اصلي من بوده و هست.
    اول اينكه من به نثر بيشتر علاقه دارم تا نظم، ادبيات داستاني هم امريكا الان حرف اول رو ميزنه
    دوم اينكه ميدونم با يه سري كارها ميتونم اونجا به نتيجه برسم.از لحاظ هزينه و ... هم برنامه ريزي خوبي داشتم براش.
    سوم هم علاقه، واقعا يجورايي انتخاب اول و آخرمه.ولي خب ميدونم اگه نشد سه تا گزينه ديگه هم دارم.
    حالا ميمونه مرحله آخر كه زمان رفتن هستش. هر چه سريعتر بهتر! هاروارد شايد بعد از سه سال بتونم برم. اما نميخوام سه سال منتظر بمونم. همينش برام به شدت مهمه و شايد مهمترين.

درباره رشته ما هم كه ديشب با سامي حرف ميزدم يه سري پيش نياز ها رو گفت كه واقعا سخته، وحشتناك سخت! يكم بايد توقع خودمو حداقل پايين بيارم تا بتونم سريعتر برم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)