صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 118

موضوع: زبان و ادبيات انگليسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

از دوستان کسی اطلاعات جدید پیدا نکرده؟
    من بیشتر دارم رو این تمرکز میکنم که کدوم دانشگاه ها میتونم برم و مینیموم های همه رو پیدا کنم ! میتونیم دسته بندی کنیم و همه رو پیدا کنیم و ردیف کنیم.بالاخره 3 نفر یه کاری رو انجام بدن خیلی بهتر و سریعتر از یه نفر نتیجه میده.
    ضمنا در صورت امکان بگردید و دانشجوی ایرانی با شرایط خودمون پیدا کنید !
    فکر میکنم اونطوری خیلی بهتر میتونیم برنامه ریزی کنیم !

Junior Member abolfa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشکده حقوق شهرری معدل 17

سلام به همه.یه سوالی ذهنمو مشغول کرده لطفا از دوستان هرکی میدونه پاسخ بده...سوال اینه:
    آیا اگر فردی سطح زبانش در حد 7.5آیلتس باشه اگر کنکور ارشد بده امیدی برای قبول شدن تو دانشگاه دولتی مثه تهران در رشته ادبیات انگلیسی براش وجود داره یا خیر.....
    اگر رشته مقطع کارشناسیش از علوم انسانی باشه باز هم میتونه ارشد زبان شرکت کنه؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید....
    پیشاپیش مچکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfa نمایش پست ها
    سلام به همه.یه سوالی ذهنمو مشغول کرده لطفا از دوستان هرکی میدونه پاسخ بده...سوال اینه:
    آیا اگر فردی سطح زبانش در حد 7.5آیلتس باشه اگر کنکور ارشد بده امیدی برای قبول شدن تو دانشگاه دولتی مثه تهران در رشته ادبیات انگلیسی براش وجود داره یا خیر.....
    اگر رشته مقطع کارشناسیش از علوم انسانی باشه باز هم میتونه ارشد زبان شرکت کنه؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید....
    پیشاپیش مچکرم
    عرض به خدمتت دوست عزیز که شما برای قبول شدن در دانشگاه تهران در رشته ادبیات انگلیسی به رتبه تک رقمی نیاز دارید.
    زبان عمومی شما خوبه،ولی در کنار اون زبان تخصصی رو هم باید به شدت بالا ببرین و در حقیقت مهمترین قسمت هم همین تخصصی هست. کتاب norton anthology of english literature اصلیترین منبع خواهد بود.اغراق نیست اگه بگم کتاب رو باید حفظ بشی تا بتونی به سوالات عجیب و غریب کنکور جواب بدی(کتاب تقریبا 3000 صفحه اس). ضمن اینکه استفاده از norton anthology of american literature هم درسته الزامی نیست،ولی توصیه میشه.

درباره سوال دومتون بله،حتی اگه رشته فنی مهندسی هم خونده بودین باز میتونستین ارشد ادبیات انگلیسی بخونید.
    دوستی داشتم که با لیسانس پیام نور مترجمی انگلیسی تونست ارشد رو ادبیات بهشتی قبول بشه.کار نشد نداریم.ولی واقعا باید زحمت بکشید.سوال دیگه ای بود در خدمتم

پ.ن: دوستان عزیز و گرامی،تاپیک خوابیده، نیما و علی بیاین :دی

Junior Member abolfa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشکده حقوق شهرری معدل 17

یه سوال دیگه داشتم:
    راستش من همه این کارا رو انجام میدم که رزومم رو ببرم بالاتر....حالا بنظر شما یه لیسانس حقوق با معدل17 و آیلتس7.5 بهتر نیست یه ارشد هم تو رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران داشه باشم؟
    جوابتون برام مهمه....خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید......

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfa نمایش پست ها
    یه سوال دیگه داشتم:
    راستش من همه این کارا رو انجام میدم که رزومم رو ببرم بالاتر....حالا بنظر شما یه لیسانس حقوق با معدل17 و آیلتس7.5 بهتر نیست یه ارشد هم تو رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران داشه باشم؟
    جوابتون برام مهمه....خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید......
    چرا خوبه ولی آموزش بخونی راحت تری. ادبیات خیلی سخته. نورتون را باید حفظ باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tani4 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس ادبیات انگلیس از دانشگاه دولتی با معدل 14,56 هستم میخوام ارشدمو ایران بگیرم و برای دکتری همین رشته( ادبیات تطبیقی) برا انگلیس یا آمریکا اقدام کنم. 3 سال سابقه تدریس در کانون زبان ایران رو دارم و زبانم خوبه میتونم TOEFL و GRE نمره خوب بگیرم و یه سری برنامه برای بهتر کردن رزومه ام دارم ( مقاله , کتاب , انشالله معدل بالا در ارشد) زبان فرانسه هم بد نیست تا حدودی بلدم که میتونم تا پایان ارشدم بهترش کنم. بزرگترین مشکل من مسایل مالی هست و سؤالم اینه که به نظر شما تو کدوم کشور بهتر میتونم فول فاند بگیرم؟ (آمریکا یا انگلیس یا جای دیگه؟) و آینده شغلیش کجا بهتره؟ اگه ممکنه هزینه تقریبی لازم برای تحصیل و زندگی در این کشورها رو بگید پیشاپیش از وقتی که گذاشتید و جوابتون ممنونم

با توجه به جوابي كه علي كامل داد فقط منم اين نكته رو اضافه كنم كه معدل شما يكم پايينه، و واسه جبرانش حتما نمره بالاي تافل و gre بايد كسب كنيد. از نظر مسايل مالي هم كه تقريبا همه مشترك هستيم. فول فاند هم امريكا بيشتره تا جايي كه من متوجه شدم.
    ویرایش توسط nimaK : January 12th, 2015 در ساعت 07:18 PM دلیل: حذف مكالمات شخصي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    State university of Ilam,English literature

با توجه به جوابي كه علي كامل داد فقط منم اين نكته رو اضافه كنم كه معدل شما يكم پايينه، و واسه جبرانش حتما نمره بالاي تافل و gre بايد كسب كنيد. از نظر مسايل مالي هم كه تقريبا همه مشترك هستيم. فول فاند هم امريكا بيشتره تا جايي كه من متوجه شدم.[/QUOTE]

مرسی از جوابهاتون دوستان.
    با توجه به اینکه معدلم پایینه به نظر شما کدوم میتونه بهتر جبرانش کنه؟معدل ارشدم یا TOEFL , GRE? چه نمرهایی بگیرم که 90 درصد احتمالfull fund گرفتنم باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از جوابهاتون دوستان.
    با توجه به اینکه معدلم پایینه به نظر شما کدوم میتونه بهتر جبرانش کنه؟معدل ارشدم یا TOEFL , GRE? چه نمرهایی بگیرم که 90 درصد احتمالfull fund گرفتنم باشه؟
    همه اينا با هم،ضمن اينكه اگه بتونيد مقاله هم در مجلات معتبر چاپ كنيد عالي ميشه.
    ویرایش توسط nimaK : January 12th, 2015 در ساعت 07:28 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    State university of Ilam,English literature

Question پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    همه اينا با هم،ضمن اينكه اگه بتونيد مقاله هم در مجلات معتبر چاپ كنيد عالي ميشه.
    مرسی از راهنماییتونو
    چندتا سوال برام پیش اومده اگه لطف کنید و نظرتون رو بدید ممنون میشم.
    1: لطفآ چند مجله معتبرو معرفی کنید و برای اینکه مقاله ام چاپ بشه چطور باید اقدام کنم؟
    2: من در حال حاضر مشغول نوشتن یک کتابچه در مورد روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان هستم و با توجه به اینکه موضوع کتاب ربطی به رشته ادبیات یا ادبیات تطبیقی نداره به نظرتون چاپ این کتاب میتونه به رزومه ام کمکی کنه؟
    3: الان چند روزه که دارم سایت دانشکاهها و بخصوص قسمتlanguage requirements این سایتها رو بررسی میکنم 2 تا سوال برام پیش اومد: 1: بعضی از دانشگاهها در مورد GRE چیزی ننوشتن این یعنی کلآ نمیخوان ؟ 2: در مورد زبان دوم بعضی از دانشگاهها لول مشخصی مد نظرشون بود و بعضی فقط نوشته بود reading ability of a language other than English این یعنی اسپیکینگ زیاد مهم نیست ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من ارشد ادبیات خوندم و الان سوالم اینه که آیا برای دکترا، اساتیدی هستن که پروژه داشته باشن و ما برای اون پروژه اپلای کنیم و اونا فاندینگ شو انجام بدن؟ یه چیزی مثل اتفاقی که توی رشته های مهندسی و غیره می افته.
    مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)