صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 118

موضوع: زبان و ادبيات انگليسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ارشد ادبیات خوندم و الان سوالم اینه که آیا برای دکترا، اساتیدی هستن که پروژه داشته باشن و ما برای اون پروژه اپلای کنیم و اونا فاندینگ شو انجام بدن؟ یه چیزی مثل اتفاقی که توی رشته های مهندسی و غیره می افته.
    مرسی.
    سلام دوست عزیز،
    پروژه مهندسی وار نه واقعا، پیدا نمیشه. مگر اینکه برید یه زمینه کاریه science and literature پیدا کنید که کمی گار تحربی هم داشته باشه. ولی خب در کل تو رشته های علوم انسانی دنبال پروژه نباشید، دنبال تحقیق باشید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان منم رشتم ادبیات انگلیسی هست اما به خاطر شرایطی که تو ایران هست برای این رشته خیلی نا امید شدم حتی تو این فکرم که تعغییر رشته بدم. به نظرتون این رشته اینده ای داره یا نه؟ و اگر بخوام دنبال بورس باشم کدوم دانشگاهها اقدام کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط shadandi نمایش پست ها
    سلام دوستان منم رشتم ادبیات انگلیسی هست اما به خاطر شرایطی که تو ایران هست برای این رشته خیلی نا امید شدم حتی تو این فکرم که تعغییر رشته بدم. به نظرتون این رشته اینده ای داره یا نه؟ و اگر بخوام دنبال بورس باشم کدوم دانشگاهها اقدام کنم
    دوست عزیز اول اینکه کلا زبان انگلیسی تو ایران حرفی واسه گفتن نداره..در نهایت باید تدریس کنی..اما اگر بتونی با ادبیات به خارج ایران بری راه نجات داری..چون کساییکه در خارج ادبیات میخونن مخصوصا کشورهای انگیسی زبان میتونن شاخه تئاتر بخونن..نمایشنامه نویس..نقاد ادبی و ... بشن
    بورس هم تو کشورهای انگلیسی زبان مخصوصا امریکا و تاحدودی کانا هستش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسيخوب به نظرتون کدوم دانشگاهها راحتتر بورس می کنند و چه چیزایی مد

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    دوست عزیز اول اینکه کلا زبان انگلیسی تو ایران حرفی واسه گفتن نداره..در نهایت باید تدریس کنی..اما اگر بتونی با ادبیات به خارج ایران بری راه نجات داری..چون کساییکه در خارج ادبیات میخونن مخصوصا کشورهای انگیسی زبان میتونن شاخه تئاتر بخونن..نمایشنامه نویس..نقاد ادبی و ... بشن
    بورس هم تو کشورهای انگلیسی زبان مخصوصا امریکا و تاحدودی کانا هستش

خوب به نظرتون کدوم دانشگاهها راحتتر بورس می کنند و چه چیزایی مد نظرشون. من ازاد کرج خوندم و معدلم 16 هست. می تونم از یکی دوتا از استادامم معرفی نامه بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسيخوب به نظرتون کدوم دانشگاهها راحتتر بورس می کنند و چه چیزایی مد

نقل قول نوشته اصلی توسط shadandi نمایش پست ها
    خوب به نظرتون کدوم دانشگاهها راحتتر بورس می کنند و چه چیزایی مد نظرشون. من ازاد کرج خوندم و معدلم 16 هست. می تونم از یکی دوتا از استادامم معرفی نامه بگیرم
    ننره greخیلی مهمه و تافل..بیشتر دانشگاه ها gre subject میخوان
    دست به قلم هم باید باشید...یه تحقیق..یا یه نوعwriting
    دانشگاه های امیرکا بهتر بورس دارن اما خب بالاخره یه مقداری سخته

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    ننره greخیلی مهمه و تافل..بیشتر دانشگاه ها gre subject میخوان
    دست به قلم هم باید باشید...یه تحقیق..یا یه نوعwriting
    دانشگاه های امیرکا بهتر بورس دارن اما خب بالاخره یه مقداری سخته
    دوستان عزیز در دادن اطلاعات دقیق باشید.تعداد دانشگاه های آمریکایی که برای ادبیات انگلیسی در دوره دکتری جی آر ایی سابجکت می خواهند "بسیار" معدود است.شاید معروفترینشان دانشگاه جرج واشنگتن باشد.اکثریت مطلقی از 50 دانشگاهی که با دپارتمانشان تماس داشتم جنرال می خواستند.

موفق باشید.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

دانشگاه هایی که من اپلای کردم از من خواستن:
    UCLA
    Stanford
    Yale
    Harvard
    Arizona
    San diego
    MIT
    Seattle
    اما بنظر من اکثریت دانشگاه های تاپ مخصوصا واسه فاند جزء شرایطشونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

به نظر دانشگاههای تاپ و جهانی فقط میخوان که معقول هم هست ! دانشگاه Yale یا Harvard یا Stanford باید هم بخوان.
    دوستانی که مبخوان در بهترین دانشگاههای دنیا درس بخونن باید همه این مشکلات رو هم به جون بخرن دیگه.ضمن اینکه هدف ما از ادامه تحصیل تقسیم بندی میشه:

1= کسانی که واقعا هدفشون تحصیل هست
    2=کسانی که هدفشون رفتن از ایرانه و تحصیل بهانه است.

دو گروه هم بینابین داریم:

3= کسانی که هدف اصلیشون تحصیله و بعد از اتمام تحصیلات در صورت وجود شرایط میمونن اونجا و نشه برمیگردن.
    4=کسانی که هدف اصلی رفتنه،ولی برنامه تحصیل بعد از رسیدن به اونجا هم در اولویت دوم هست.

من خودم جزو دسته چهارم هستم، ادامه تحصیل هم مطمئنا مد نظرم هست.ولی فعلا دانشگاه اصلا برام مهم نیست کجا باشه و فقط با یه فاند خوب هر جای آمریکا باشه هم میرم.

حالا این GRE Subject واسه کسانی که با این شرایط میخوان برن زیاد گزینه محتملی برای وقت گذاشتن نیست و معقول هم نخواهد بود اصولا.
    فقط یه سوال تا شفاف سازی بشه واسه بقیه دوستان، آزمون GRE Subject ایران برگزار میشه یا خیر؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    به نظر دانشگاههای تاپ و جهانی فقط میخوان که معقول هم هست ! دانشگاه Yale یا Harvard یا Stanford باید هم بخوان.
    دوستانی که مبخوان در بهترین دانشگاههای دنیا درس بخونن باید همه این مشکلات رو هم به جون بخرن دیگه.ضمن اینکه هدف ما از ادامه تحصیل تقسیم بندی میشه:
    .........................
    فقط یه سوال تا شفاف سازی بشه واسه بقیه دوستان، آزمون GRE Subject ایران برگزار میشه یا خیر؟
    بله...برگزار می شه...توی تقویم سازمان سنجش میشه دید :-)
    اصلا معقول نیست همونطور که خودت گفتی...سابجکت هرچقدر هم مهم باشه یک "پلاس" تلقی میشه روی رزومه.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

آیا داشتن 2 مدرک لیسانس(ادبیات+مترجمی) مزیّت محصوب میشه؟
    من ترم1هستم و تا لیسانس بگیرم 37 ساله میشم، آیا از نظر پذیرش اشکالی داره؟
    سپاس فراوان :-)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)