صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 118

موضوع: زبان و ادبيات انگليسي

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط morezbox نمایش پست ها
    آیا داشتن 2 مدرک لیسانس(ادبیات+مترجمی) مزیّت محصوب میشه؟
    من ترم1هستم و تا لیسانس بگیرم 37 ساله میشم، آیا از نظر پذیرش اشکالی داره؟
    سپاس فراوان :-)
    فکر نکنم محدودیت سنی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

از دوستان کسی اطلاعات جدیدی پیدا نکرده؟
    2تا سوال پیش اومد امروز ، کسی میدونه پذیرش دانشگاههای آمریکا در دکتری تدبیات انگلیسی حدودا چند نفره؟
    و از کشورهای اروپایی کدومها پیشنهاد میشه برای ادامه تحصیل؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    از دوستان کسی اطلاعات جدیدی پیدا نکرده؟
    2تا سوال پیش اومد امروز ، کسی میدونه پذیرش دانشگاههای آمریکا در دکتری تدبیات انگلیسی حدودا چند نفره؟
    و از کشورهای اروپایی کدومها پیشنهاد میشه برای ادامه تحصیل؟
    تو دانشگاه های امریکا فرق دارن اما اونایی که من میدونم مثل princeton,UCLA,YAle و از جمله اینا حدود 300.400نفر اپلای میکنن که 15 تا 20نفر قبول میشن البته باز هم بستگی داره به دانشگاه ها
    تو کشورهای اروپایی همشون خوبن اما خب آلمان و فرانسه و اتریش در اولیوت هستن. (انگلستان بعلت گران بودن تحصیل پیشنهاد نمیشه)

Junior Member

سلام. دوستان خیلی به کمکتون احتیاج دارم پس ممنون میشم کمکم کنید .من در حال حاضر پیش دانشگاهی هستم و امسال کنکور دارم و علاقه خاصی به زبان دارم. و زبانمم قویه. امسال تو کنکور زبان شرکت میکنم 100% میخواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور برای کدوم رشته بهتره زبان شناسی/ ادبیات انگلیسی یا مترجمی؟؟؟؟؟؟؟ چون خیلی مصمم برای خارج از کشور.
    یه سوال دیگه اینکه.. شرایط رفتن به اتریش دارم یعنی کسیو دارم اونجا زندگی مینن و ساپورتم میکنن نظرتون درباره اتریش چیه؟ خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinrj نمایش پست ها
    سلام. دوستان خیلی به کمکتون احتیاج دارم پس ممنون میشم کمکم کنید .من در حال حاضر پیش دانشگاهی هستم و امسال کنکور دارم و علاقه خاصی به زبان دارم. و زبانمم قویه. امسال تو کنکور زبان شرکت میکنم 100% میخواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور برای کدوم رشته بهتره زبان شناسی/ ادبیات انگلیسی یا مترجمی؟؟؟؟؟؟؟ چون خیلی مصمم برای خارج از کشور.
    یه سوال دیگه اینکه.. شرایط رفتن به اتریش دارم یعنی کسیو دارم اونجا زندگی مینن و ساپورتم میکنن نظرتون درباره اتریش چیه؟ خیلی ممنون
    هر رشته ای با اون یکی فرق داره...خب تو خارج از ایران ادبیات بهتره..اتریشم کشور خیلی خوبیه واسه تحصیل..اما باید زبان آلمانی بلد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinrj نمایش پست ها
    اگه میخوای راحت بری اصلا طرف مترجمی نرو چون گزینه هات خیلی خیلی محدود می شه و دستت بسته. یا باید ادبیات بری یا زبان شناسی. هر دو برای خارج رفتن خوبن. ولی اینو بدون که بحث ادبیات انگلیسی از صرفا زبان انگلیسی جداست. اگه ادبیات دوست هستی همین رشته رو انتخاب کن چون این رشته نسبتا دشواره و علاقه داشتن بهش شرط اصلیی شه. ولی اگه کلا زبان انگلیسی رو دوست داری و به ادبیات علاقه ای نداری زبان شناسی گزینه ی بهتریه.
    اتریش کشور خوبیه ولی هزینه ی دانشگاهاش به نسبت آلمان بالاست. اگه برای کارشناسی بخوای بری حتما باید آلمانی در حد خیلی خوب بدونی، ولی برای کارشناسی ارشد دونستن آلمانی شرط لازم نیست چون در دانشگاه رشته ات به انگلیسی تدریس می شه ولی معمولا دانشگاه ها توصیه می کنن برای زندگی راحت تر مقداری دانش آلمانی داشته باشی (ولی آلمانی رو به هر حال یاد بگیر چون تو پذیرشت هم تأثیر داره.)

دوستان رشته English and American studies همون ادبیات میشه یا زبان شناسی؟؟ و بازار کارش خارج از کشور چطوره؟
    اینم یه کوچولو توضیح راجع به رشته:
    Students opting for the American Studies track within the BA programme in English are given the opportunity to acquaint themselves with the background and idiosyncratic features of American history, culture, literature, and the American variety of English. By focusing on these areas of research, the aim of the American Studies track is to impart the students with the foundations of critical thinking and academic research in order to prepare them for future studies or for successful endeavours when entering the job market.

Career opportunities

Academic: BA graduates are eligible for admission to MA in English or MA in American studies or similar philological degrees. Out of University careers: journalism, tourism, teaching English in non-state funded schools, government organisations, diplomacy, any other job not requiring degree-specific skills, etc.
    Never Give UP

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    دوستان رشته English and American studies همون ادبیات میشه یا زبان شناسی؟؟ و بازار کارش خارج از کشور چطوره؟
    اینم یه کوچولو توضیح راجع به رشته:
    Students opting for the American Studies track within the BA programme in English are given the opportunity to acquaint themselves with the background and idiosyncratic features of American history, culture, literature, and the American variety of English. By focusing on these areas of research, the aim of the American Studies track is to impart the students with the foundations of critical thinking and academic research in order to prepare them for future studies or for successful endeavours when entering the job market.

Career opportunities

Academic: BA graduates are eligible for admission to MA in English or MA in American studies or similar philological degrees. Out of University careers: journalism, tourism, teaching English in non-state funded schools, government organisations, diplomacy, any other job not requiring degree-specific skills, etc.
    سلام
    مربوط به مطالعات آمریکا است و بیشتر سمت و سو به ادبیات داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    مربوط به مطالعات آمریکا است و بیشتر سمت و سو به ادبیات داره.
    سلام بسیار ممنون، تو سایت رشته میخوندم، ژورنالیسم هم توی Specialization بود، کلا چند تا شاخه داشت بعد از 2 ترم اول، لیسانسه و ارشد و دکترا هم داره.
    به نظرتون ارزش داره خارج از کشور تحصیل همچین رشته ای تو اروپا؟؟، یعنی کار و اینا هم پشت سرش هست، مخصوصا اگه ژورنالیسم و ادامه بدی بیشتر.
    Never Give UP

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    سلام بسیار ممنون، تو سایت رشته میخوندم، ژورنالیسم هم توی Specialization بود، کلا چند تا شاخه داشت بعد از 2 ترم اول، لیسانسه و ارشد و دکترا هم داره.
    به نظرتون ارزش داره خارج از کشور تحصیل همچین رشته ای تو اروپا؟؟، یعنی کار و اینا هم پشت سرش هست، مخصوصا اگه ژورنالیسم و ادامه بدی بیشتر.
    اگه خود ادبیات تا دکترا ادامه بدی میشه تدریس کرد تو اروپا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)