صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 118

موضوع: زبان و ادبيات انگليسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - رشت

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeisgood نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی دارم و هم معدل لیسانسم و هم معدل ارشدم خیلی خوبه.
    می خوام برای دکترا اپلای کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم. ممنون میشم را هنماییم کنید که اولین قدم در این راه چیه؟
    سلام دوست عزیز . بستگی داره کجا بخواین اپلای کنین . اطلاعات من فقط از آلمان و سوید هست. اگه آلمان اپلای کنید ، بسیار خوب هم هست به دلیل نداشتن شهریه و فاند برای دکتری . هرجا بخواین اپلای کنین اول تافل یا ایلتس یا مدرک زبان اون کشور مقصد لازمه. رزومه هرچی قوی تر ، بهتر. مقاله و ... بیشتر از این نمیتونم بگم چون نمرات مدرک زبان و دانشگاه و معدلتون و بودجه ی تحصیلی رو نفرمودید . موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان و ادبيات انگليسي

دوستان با معدل 18.56 در ارشد ادبیات انگلیسی و یک مقاله و نمره تز 20 میشه واسه دکترا پذیرش گرفت در دانشگاه تورنتو؟

Junior Member

سلام دوستان من رشته ی لیسانسم ادبیات انگلیسی 16.69 از آزاد هست فوق لیسانس هم 18.81 از آزاد . دو تا مقاله چاپ کردم و البته مدرک زبان هنوز امتحان ندادم ولی خوب آیلتس هم نمره ی لازم رو میتونم بگیرم به نظرتون شانس گرفتن فاند رو دارم و از کجا ؟ ممنون

سلام دوستان
    من سعی کردم تا جایی که می تونم فروم رو بخونم و اطلاعات زیادی بدست آوردم اما هنوز سرنوشتم با توجه به تصمیمات و اهدافم برام مشخص نیست، یعنی می خوام بدونم با دقیقا چنین شرایطی من چقدر می تونم به گرفتن بورسیه از (ترجیحا) بهترین دانشگاه های آمریکا (بعد انگلستان) امیدوار باشم؟

-دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران
    -مقاله
    -تافل/ایلتس هیچ مشکلی ندارم نمره ام 5 سال پیش 7 شد این بار هم مطمئنم بهتر میشه
    -به GRE بسیار امیدوام هستم
    -معدل بالا
    -معرفی نامه هم از دو تا رئیس قبلی (یکی در زمینه ترجمه و یکی در زمینه برنامه نویسی) می تونم بگیرم، استاد هم همینطور

سوال دیگه من هم این هست که آیا می تونم ادامه کارشناسی ام رو برم آمریکا یا حتما باید برای ارشد/دکترا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان!
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از پیام نور هستم، اگر ارشد ادبیات انگلیسی بخونم در ایران، میتونم برا دکترا آپلای کنم برای یه دانشگاه آمریکای شمالی یا اروپایی؟
    فول فاند هست؟
    بعد از اتمام تحصیل بازار کار چطوری هست اونور؟ اصلا چیکاره میشه آدم در نهایت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگیسی

با سلام.
    من ارشدم دانشگاه پیام نور خوندم( فراگیر ولی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات مثل بقیه ی دانشگاها هم است.) می خواستم بدونم در پذیرش دکترا در رشته ی ادبیات انگلیسی محدودیت وجود نداره بخاطر دانشگام.
    اگه مقاله و نمره ی جی آر ایی خوبی داشته باشم قبول میشم؟
    من به نقد و تحلیل اسطوره شناسی علاقه دارم که فکر کنم مربوط بشه به همون ادبیات تطبیقی. دانشگاهی رو می شناسید که در این ضمینه یعنی اسطوره شناسی کار کنه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من ترم هفت کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم، معدلم هم حدودا 19/50، می خواستم ببینم آیا می تونم برای ارشد از دانشگاه های خارج از کشور به خصوص کانادا فاند بگیرم؟ در ضمن زبان فرانسوی در حد متوسط و آلمانی رو در حد مقدماتی بلدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان. من ارشد ادبیات انگلیسی هستم. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه دولتی گذراندم. به ترتیب با معدل 17.5 و 18.5. برای پذیرش از دانشگاههای آمریکا با فاند کامل چقدر شانس دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط thewinner نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ترم هفت کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم، معدلم هم حدودا 19/50، می خواستم ببینم آیا می تونم برای ارشد از دانشگاه های خارج از کشور به خصوص کانادا فاند بگیرم؟ در ضمن زبان فرانسوی در حد متوسط و آلمانی رو در حد مقدماتی بلدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
    شرایطتتون خوبه، ولی تنها به شرط معدل نمیشه پذیرش گرفت، مثل همه باید نمره جی آر ای و تافل، توصیه نامه خوب، و مقاله، .... داشته باشین. با داشتن اینها معدل عالیتون واستون یه پوئن مثبته. درضمن خیلی ام ضرورتی نیست حتما واسه ارشد برین، واسه بعضی دانشگاه ها میتونین phd مستقیم برین.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Estudents نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ارشد ادبیات انگلیسی هستم. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه دولتی گذراندم. به ترتیب با معدل 17.5 و 18.5. برای پذیرش از دانشگاههای آمریکا با فاند کامل چقدر شانس دارم؟
    مثل همون پاسخ بالا، صرفا به شرط معدل نمیشه پذیرش گرفت، شما احتیاج دارین سایر قسمتهای اپلیکیشن تون رو هم قوی کنین، در اونصورت معدل عالیتون جدا یه پوئن خوب و تاثیر گذار میتونه باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)