نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: براي تحصيلات مي رويد يا به بهانه تحصيلات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رأی دهندگان
780. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • براي تحصيل

207 26.54%
  • به بهانه تحصيل

119 15.26%
  • هردو مد نظر است

405 51.92%
  • هر كدام جور شد

12 1.54%
  • هنوز گيجم

37 4.74%
صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 143

موضوع: براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟

تا حالا فكر كرديد كه ئاقعا براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟ چون يك راه خروج از كشور در حال حاضر اينه . ???
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟

مسلما کسی که خودشو به آب و آتیش داره می زنه و همه کار می کنه که دانشگاه خیلی خوبی رو که مد نظرشه بره، نمیشه گفت به بهونه تحصیل میره... چون واسه این کار راه های ساده تری رو انتخاب می کنه. در کل حسی رو که من حداقل از اعضای فعال این فروم دارم، "برای تحصیله" بیشتر تا "به بهانه تحصیل"...
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Global Moderator

Simon آواتار ها

اما اين روزا انقدر رفتن سخت شده كه براي تحصيل راحت ترين راهه . چه اوني كه پول داره چه اوني كه بورس داره . موافق نيستي ؟

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

Smile پاسخ : براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اما اين روزا انقدر رفتن سخت شده كه براي تحصيل راحت ترين راهه . چه اوني كه پول داره چه اوني كه بورس داره . موافق نيستي ؟
    سلام من که فکر نمیکنم تحصیل راحت ترین راه باشه
    راه های ساده تری وجود داره
    مسئله اینه که کسی که میتونه به بهونه تحصیل بره یعنی کسی که حالا بگیم معمولا یک لیسانس و مدرک زبان مناسب و ... داره و میتونه پذیرش میگیره رو نباید با آدم هایی که برای کار و تجارت میرن مقایسه کرد
    اینجور آدم ها بنظرم بیشتر برای تحصیل میرن
    شما اگه هدفت رفتن باشه که راحت با 10 تومن هم میتونی بری اروپا
    سخت هم نیست

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

من هم ازون دسته آدمایی هستم که به بهانه‌ی تحصیل می‌خوام برم. باید تاسف بخورم که چرا باید جوی حاکم بشه که همه بخوان برن. این جوری خیلی به کشور صدمه وارد میشه. اگه می‌دونستیم که سالانه چند نفر به همین مقصد ایران رو ترک می‌کنن، اگه می‌دونستیم که چه هزینه‌هایی رو دولت متقبل میشه برای بورس و بیشترشون بی‌ثمر می‌مونه و اگه می‌دونستن فرق موندن و نموندن دانشجوها تو ایران چیه.... به نفع هممون بود

سلام من که فکر نمیکنم تحصیل راحت ترین راه باشه
    راه های ساده تری وجود داره
    مسئله اینه که کسی که میتونه به بهونه تحصیل بره یعنی کسی که حالا بگیم معمولا یک لیسانس و مدرک زبان مناسب و ... داره و میتونه پذیرش میگیره رو نباید با آدم هایی که برای کار و تجارت میرن مقایسه کرد
    اینجور آدم ها بنظرم بیشتر برای تحصیل میرن
    شما اگه هدفت رفتن باشه که راحت با 10 تومن هم میتونی بری اروپا
    سخت هم نیست
    هومن جان می شه این راه رو بگی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    دکتر صادق زیباکلام می گفت:هیچ جا واسه لیسانس و فوق بهتر از ایران نیست اما اگر می خواهی واقعا چیز یاد بگیری واسه دکترا حتما از ایران برین و اینجا نخونین
    ایشون هم اگه تو این ... هایی ما بودیم و اسمش رو گذاشتن دانشگاه به اصطلاح درس میخوندن
    مطمئنا نظرشون عوض میشد و میگفتند ایران تا دیپلم بهترین جاست تازه اون هم اگه تو دبیرستان های درست و درمونی درس خونده باشی و تا اون رده با آدم های درست و حسابی رفت و آمد کرده باشی!
    البته چون محیط مقطع راهنمایی و دبیرستان ما اینطوری بود میگم وگرنه در مجموع بهتره کلا از دبستان کسی تو ایران درس نخونه اونم تو این دور و زمونه!

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها

هومن جان می شه این راه رو بگی؟
    منظور من از پست صفحه گذشته این بود که واقعا کسانی که هدفشون رفتن هست قانونی با یک سری آدم هایی که دیدم و کم و بیش میشناسم میتونن با همین حدود قیمتی که گفتم قانونی از کشور خارج بشند و کارهای اقامتشون رو اونجا انجام بدهند
    اینجا ایرانه حتی تو سفارت کشور های خارجی هم آدم هایی هستند که میشه با پول خرید و راحت برات کار انجام میدهند
    متاسفانه اینطوریه
    همونطوری که مثلا آیلتس میتونی بخری تو ارمنستان و بهت نمره 6.5 رو با قیمت 6 میلیون میفروشند
    رفتن راه های زیادی داره که اینم یکی از اونهاست

ولی خوب این مدلی که اکثر ماها داریم اقدام میکنیم منظورم تحصیلات هست سالم ترین و بهترین راه هست

wow.oops
    Guest

simon چرا به رآی نمی ذاریش؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

اوپس جان نخندي بلد نبيدم جيگر ;D

کنار ایجاد موضوع جدید نوشته ایجاد نظر سنجی جدید
    .

خیلی پیشنهاد خوبی بود این رای دادن، فقط خواهشن هر کی اینو میخونه حتما رای بده. برای خیلی ها از جمله خودم نتیجش جالبه.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)