نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: براي تحصيلات مي رويد يا به بهانه تحصيلات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رأی دهندگان
780. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • براي تحصيل

207 26.54%
  • به بهانه تحصيل

119 15.26%
  • هردو مد نظر است

405 51.92%
  • هر كدام جور شد

12 1.54%
  • هنوز گيجم

37 4.74%
صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 143

موضوع: براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟

پیش فرض پاسخ : براي تحصيلات مي روي يا به بهانه تحصيلات ؟

سخته هم ایجا موندن هم از اینجا دل کندن.حداقل برای رهایی از بعضی مسائل باید بری ولی چون دل کندن سخته دنبال بهانه میگردی.شاید دست آخر با این بهانه چیزی هم برای تو (بیشتر از اونی که انتظار داشتی)بمونه
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

من به هر دو دلیل میرم.
    چون میخوام برم استرالیا و فوق بخونم خود به خود اقامت دایم هم بهم میدن

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

سلام. کسانی که می گن برای تحصیل ، مگه تو ایران امکان ادامه تحصیل وجود نداره؟؟ پس نمی شه گفت فقط برای تحصیل یا فقط به بهانه تحصیل.

در مورد افسردگی هم بهتره هر کی دوست و فامیل داره خارج کشور، یه آماری خودش بگیره ببینه چند درصد افسرده هستن. من فکر نمی کنم درصد بالایی باشه. صد البته محیط خیلی اثرگذاره اما فکر کنم بیشتر به خود آدم بستگی داره...
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech
    سلام. کسانی که می گن برای تحصیل ، مگه تو ایران امکان ادامه تحصیل وجود نداره؟؟ پس نمی شه گفت فقط برای تحصیل یا فقط به بهانه تحصیل.
    کاری که تو ایران انجام میشه اسما تحصیل هست ولی هیچ شباهتی به تحصیل نداره. من دانشگاههای سایر کشورها رو نمیدونم چه خبر هست ولی دانشگاههای آمریکا واقعا با ایران متفاوت هستن. الان من فقط تو یه درس 3 واحدی اغراق نیست اگه بگم به اندازه 12 واحد تو ایران دارم مطلب یاد میگیرم و ازم کار میکشن و home work و پروژه بهم میدن. کیفیت آموزش هم خیلی بهتر هست. به نظر من اگه کسی میگه برای تحصیل به خاطر این هست که تو ایران هیچ وقت با این کیفیت نمیشه تحصیل کرد. عملا تو دانشگاههای ایران تفریح میکنیم نه تحصیل.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Yes- Vahid is right
    The more I m here, the more I think of our very easy , mild, and plain way of study in Iran
    I didnt think they would be so tough-

Junior Member

In Iran, you won't get a good education when compare it with the US. EX: In the US they pay for your education and you are not worried about financial matters. However, nobody pays you in Iran as a student and you have to work to pay for your living expenses as a PhD student. In the US, there are a lot of facilities for researchers and students, you may visit top scientists, you see big names every day. This will definitely motivate you and help you to do better

However, as far as I saw, most Iranians just want to leave the country. Even thouse of us who did well in top universities, mainly their most concern is just to leave

در مورد افسردگی هم بهتره هر کی دوست و فامیل داره خارج کشور، یه آماری خودش بگیره ببینه چند درصد افسرده هستن. من فکر نمی کنم درصد بالایی باشه. صد البته محیط خیلی اثرگذاره اما فکر کنم بیشتر به خود آدم بستگی داره...
    استادایی که هیچی بارشون نیست ولی کلی ادعا دارن دست آخر هم که واحد اون استاد رو با هزار بد بختی پاس کردی میری خونه میبینی خواهر کوچیکت که تو مقطع راهنمایی درس می خونه از تو بیشتر وارده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    استادایی که هیچی بارشون نیست ولی کلی ادعا دارن دست آخر هم که واحد اون استاد رو با هزار بد بختی پاس کردی میری خونه میبینی خواهر کوچیکت که تو مقطع راهنمایی درس می خونه از تو بیشتر وارده
    بزرگش نخوانند اهل خرد
    که نام بزرگان به زشتي برد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Yes- Vahid is right
    The more I m here, the more I think of our very easy , mild, and plain way of study in Iran
    I didnt think they would be so tough-
    براي تاييد اين حرف ميشه اينو گفت:
    بچه هاي فروم كه كاراشون درست مي شه و ميرن اون ور، همشون انقدر سرشون شلوغ مي شه كه ديگه به فروم يا سر نمي زنن يا كمتر از قبل سر مي زنن! بچه هايي كه ميرن سوئد (بخشي كه من بيشتر باهاش ارتباط دارم) كه اينجورين...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bzn
    بزرگش نخوانند اهل خرد
    که نام بزرگان به زشتي برد
    شما که بهت بر خورده عزیز من تمام جد و آبادم و پدرم و عمو هامو ..... استاد دانشگاهن من باید بیشتر بهم بر بخوره نه ولی کور که نیستم همه چیو می بینم تو دانشگاه هایی که خودم درس خوندم به وضوح دیدم این قضایا رو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)