صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: زبان کنکور ارشد و دکتری

پیش فرض پاسخ : زبان کنکور ارشد و دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    مرسی aliedmund عزیز. دانلودش کردم و میخونمش البته نسخه ی موبایل و نارسیسش رو قبلا داشتم و چند ماه پیش اکثرش رو حفظ کرده بودم ولی بازم تشکر این هم خیلی مفید هست. فقط من 1100 رو ندارم کاش pdf ای از اونم پیدا کنم!
    1100 را فعلا وقت نداری همون تافل تمام کن خوب جواب میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات

فلش کارتهای زبان DLM هم بدک نیست.

Junior Member

برا زبان یکی واژه و متن هاش مطرحه، که کتابای مختلفی که همینجا هم اسم بردن هست. ولی مساله ی اصلی سرعته خوندنه که پیشنهاد من نرم افزاره
    نرم افزارهایی مثل نرم افزار USpeed (برا اندروید و موجود در کافه بازار) میتونه مفید باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

مرسی از راهنمایی همگی! همونطور که گفتین من 400 تافل رو تقریبا تموم کردم،هم انگلیسی به انگلیسیش رو هم به فارسیش رو، 450 تای بارونزش رو هم دارم تموم میکنم، 504 هم که از قبل نصفش تو ذهنم هست، 1100 رو هم اوایلش رو با انکی خوندم ولی نه چندان زیاد! توی 3هفته ی باقی مونده هم اینارو کار میکنم + برسم کنکور سالای قبلو میخونم (من خیلی دیر شروع کردم، خود درسای تخصصی رشتم هم کلی مونده :/ )
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

چقدر این تاپیک خلوته
    همه ماشالله معدلا بالا با کلی مقاله و پژوهش و رزومه تپل و البته جیب پر مشغول تافل و آیلتس خوندن واسه اپلای هستن
    ما موندیم و تنها راه چارمون که ادامه تحصیل تو ایرانه
    به هرحال من کتابایی که خوندم یا میخوام بخونم رو می نویسم هرکی دوست داشت اضافه کنه یا نظرشو بده
    من 504 رو تموم کردم و از هفته دیگه که میشه هفته سوم تیر میخوام کتاب "زبان زیر ذره بین" رو به روش لایتنر بخونم , از نرم افزار jMemorize تو لپتاپ و anki یا cram تو گوشی استفاده میکنم (هردو تو google store موجود هست)
    انشالله تو تابستون بخش اعظم این کتاب رو که تموم کردم شروع به زدن تستای این کتاب میکنم (تست های عمومی سال های قبل) و در نهایت بعد از اتمام تست ها اگر وقت شد تست های کتاب 501 تست رو هم میزنم ( اینو جدیدا زیاد توصیه کردن)
    تا خدا چی بخواد

Junior Member mida آواتار ها

سلام دوستان
    دو کتاب essential grammar in use و basic vocabulary in use که برای کمبریج هست چطوره؟
    برای گرامر چه پیشنهادی دارین؟ ممنون..
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

سلام مجدد؛
    من تو اون مدت 2ماهه کتاب های 504(نصفشو) و 450 و 400 تافل و کمی از 1100 رو تونستم بخونم، و توی 15 دقیقه که برای زبان سر جلسه وقت گذاشتم خیلی راحت 45% شد درصد زبانم. ولی خودم یک نتیجه ای گرفتم؛ واقعیتش اینه که هیچ کتابی واسه زبان کنکور نه کافیه نه بی فایده. هرچقدر میتونید از هر منبعی که نزدیک دستتونه بخونید و یاد بگیرید. تمام این لغت های متوسط تا پیشرفته، و گرامر های متوسط و پیشرفته قابلیت اومدن تو کنکور رو دارن. مخصوصا متن زیاد بخونید که سر ریدینگا سرعت خوندن و درکتون بیشتر باشه.
    ولی یک کتاب خیلی خوب که من برای گرامر خوندم و خیلی کمکم کرد کتاب زبان عمومی پوران پژوهش بود که بنظرم خوب توضیح داده بود.
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان اگه میشه منو هم راهنمایی کنین.
    من برای کنکور ارشد که سال دیگه اردیبهشت شده دارم 504 رو میخونم روزی 15 لغت و بعدش هم 1100 لغت رو شروع میکنم. اگه بخوام همزمان با ارشد برای آزمون آیلتس و جی آر ای هم آماده بشم به ترتیب چه منابعی رو بخونم؟ پست های مربوط به زبان رو خوندم ولی گیج شدم و نمیدونم از چه کتابی شروع کنم چون سواد زبانم هم پایینه و تا حالا کلاس زبان نرفتم

این مشکل منم بود به همین خاطر خیلی تحقیق کردم دربارش
    متاسفانه GRE با کنکور ارشد هم پوشانی قابل ملاحظه ای نداره , لغات GRE سطح بالایی دارند و به ندرت تو کنکور مطرح شدند.
    برای ارشد کتاب ۱۱۰۰ مناسب نیست. پیشنهاد من بعد ۵۰۴ کتاب Essential words for TOEFL و یا کتاب زیر ذره بین هست که ۲۵۰۰ لغت از مجموع کتاب های لغت بازار جمع آوری کرده.

من سال اول می خواستم بطور آزمایشی کنکور بدم اومد کتاب های 504 و لغات ضروری تافل رو خوندم.
    امسال که می خوام کنکور بدم با یه سایتی آشنا شدم به اسم Memrise.com چند تا از دوره هاش رو تا الان تموم کردمه.
    سایت واقعا جالبیه توصیه می کنم ازش استفاده کنید.

برای گرامر هم منابع مختلفی دارم ولی موندم کدومشون رو کار کنم مثلا:
    - گرامر عباس فرزام.
    - گرامر زبان انگلیسی گاج.
    - English Grammer Digest.
    -زبان عمومی پارسه.

برای شروع کدومشون رو بخونم؟

موفق باشید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)