صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: با اين همه سختي براي رفتن تاحالا به برگشتن فكر كرديد ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض با اين همه سختي براي رفتن تاحالا به برگشتن فكر كرديد ؟

با اين همه سختي براي رفتن تاحالا به برگشتن فكر كرديد ؟ ???
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : با اين همه سختي براي رفتن تاحالا به برگشتن فكر كرديد ؟

آره من خیلی فکر کردم. می گن اگه برگردی اینجا نمی تونی استاد شی.

Global Moderator

Simon آواتار ها

همه چي تو استاد شدن نيست كه ؟ هزار جا تو صنعت به مراتب بهتره از دانشگاه . جاهايي كه ميشه از خلاقيت بهره برد ;D

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

wow.oops
    Guest

با PhD کجا میشه کار کرد؟ اگه MS بود آره ولی phD نه. اینجا کار پیدا کردن تو تهران از کار پیدا کردن اونجا سخت تره. تو شهرای کوچیک میشه ولی تو دانشگاهای تهران نه. در هر حال اگه بریم چوب 2 سر طلاییم. نه اینجا جا داریم نه اون ور. این ور پارتی بازیه همه جا و ما بی پارتی. اون ورم پارتی بازیه و ما خارجی. ;D .

Global Moderator

Simon آواتار ها

اي ول پس با اين همه دردسر آيندمومنم تاريكه . اين و ديگه نمي دونستم . يعني بعدش برگرديم بگيم ديپلمه هستيم اميدي هست كه با حقوقه بالا استخدام شيم ؟؟ ???

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

مگه از جون خودت سیر شدی این همه زحمت بکشی بری و بعد برگردی زیر دست یک سری آدم کار کنی که تو رو سدی واسه پیشرفت خودشون میدونن و از هر روشی استفاده میکنن تا تو رو کنار بزنن. من این مورد رو در حال حاضر دارم با چشمای خودم میبینم. اگه فکر میکنی وقتی برگردی رو سرشون میزارنت و یه حقوق بالا هم بهت میدن سخت در اشتباهی. کاری میکنن هرچی خوندی از یادت بره. البته صحبت من درباره کار تو شرکتها و اداره های دولتی هست. تکلیف کار توی شرکتهای خصوصی هم که مشخص هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

اونورم باید با اونا رقابت کنی دیگه. ;D . در هر حال اگه reject شدین زیاد ناراحت نشین یکم ناراحت شین. accept هم شدین خیلی خوشحال نشین یکم خوشحال شین. 8)

Global Moderator

Simon آواتار ها

آره اين پيشنهاد آخري بهتره . مثلا بي تفاوت مثل روبات . لبخند 1 ثانيه اندوه 2 ثانيه . اشك 1 چيكه . خوب ديگه چي مي دونيد از بعدش ؟ :

wow.oops
    Guest

والا اگه اون دانشگاهی که میرین ایرانی نداشته باشه خیلی وضعتون خراب میشه. من به یه بنده خدایی mail زدم ازش درباره ی این چیزا پرسیدم. خیلی خسته و تنها بود. گفت اینجا ایرانی کمه. اگه ایرانی داشت خوب خیلی بد نباید بگذره. بعدش خدا بزرگه. این چیزا چیه بهش فکر میکنی. اول admission بگیر بعد نوبت این مسائله. تازه ایران بمونیم هم همچین آینده ی درخشانی در انتظارمون نیست. همه ی این مشکلاتی که گفتم با یکی دو بار دیدن خانواده حل میشه ولی خوب دیگه اگه بری US اینم نمیشه لا مذهب.

Junior Member

Dear Friends,
    that is true , all time we miss to Iran soooooooooo much 95% people who finished their educations here remain and never go back Iran, I do not know exactly may be they used to here, here there are some obvious contract with Iran, all of you know what i mean, but if you arrive to CA you see more Iranian people that you imagine, although in other states you can find Iranian students too .
    in the first week that i was here some days i went out and think why I come? why I do this silly work!!! indeed i miss to Iran so much I never forgot the day that i download azan voice and cried for 1 hour!!! but now become better, on that time I thought after finishing my PhD I have to come back but now I think no every things change in the way that i want and i can do the things i love, so you have many choice here for living and in some case you are really free to select your live way i think for give an experience that is OK come here even if you go back after finishing your education.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)