صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: دانشگا های معتبر بزرگ دنیا در رشته ساخت و تولید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگا های معتبر بزرگ دنیا در رشته ساخت و تولید

این لینک رو من دیدم به نظرم اطلاعاتش جالب بود ( دانشگاههایی که تو امریکا رو ساخت و تولید کار می کنند)
    http://www.science-engineering.net/a...ufacturing.htm
    There are only two qualities in the world: efficiency and inefficiency, and only two sorts of people: the efficient and the inefficient
    George Bernard Shaw

Junior Member

سلام به دوست های عزیز ساخت و تولیدی برا اطلاعات بیشتر میتونید به لینک زیر برید .
    http://www.topuniversities.com/unive...dvanced-search
    حالشو ببرید .

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

Wink پاسخ : دانشگا های معتبر بزرگ دنیا در رشته ساخت و تولید

مرسی از لطفتون بچه ها
    بچه ها همونطوری که می دونید برا phd تو رشته ساخت تولید میشه هم تو دپارتمان صنایع اقدام کرد هم مکانیک . به این معنی که خیلی از اساتید صنایع دانشگاهها ، پروژه ها و موضوعات ساختی دارن که دقیقا مطابق با اون چیزائی که تو ایران ما داریم تحت عنوان ساخت اونارو می خونیم . پس یک جای امیدوراری برا ساختی ها که موقعیت بیشتری دارن Wink . ولی به نظر شما آیا فرقی هست بین این دو تا؟ ما که تا ms مکانیک بودیم ، phd رو صنایع اقدام کنیم ؟ یا اصلا اهمیت نداره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    مرسی از لطفتون بچه ها
    بچه ها همونطوری که می دونید برا phd تو رشته ساخت تولید میشه هم تو دپارتمان صنایع اقدام کرد هم مکانیک . به این معنی که خیلی از اساتید صنایع دانشگاهها ، پروژه ها و موضوعات ساختی دارن که دقیقا مطابق با اون چیزائی که تو ایران ما داریم تحت عنوان ساخت اونارو می خونیم . پس یک جای امیدوراری برا ساختی ها که موقعیت بیشتری دارن Wink . ولی به نظر شما آیا فرقی هست بین این دو تا؟ ما که تا ms مکانیک بودیم ، phd رو صنایع اقدام کنیم ؟ یا اصلا اهمیت نداره؟؟؟
    به نظر من اون چیزی که مهمه علاقه فرده و این که تو اون زمینه موفق باشه اگه توجه کنی می بینی حتی بعضی اساتید مواد رو هم باید به دو رشته ای که گفتی باید اضافه کرد
    اما توضیحات دقیق تر رو افراد با تجربه تر که الان مشغول تحصیل هستن در خارج ارائه کنن بهتره!!!!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه

از نظر علاقه که همون field مورد علاقه ست ولی اساتیدشو همون تو دپارتمان مکانیک هست هم صنایع.چون درسائی که خوندیم بیشتر مکانیکی هستن دلم می خواد مکانیک باشه، نمی دونم فرقی میکنه یا مهم نیست اصلا؟

Talking پاسخ : دانشگا های معتبر بزرگ دنیا در رشته ساخت و تولید

از نظر علاقه که همون field مورد علاقه ست ولی اساتیدشو همون تو دپارتمان مکانیک هست هم صنایع.چون درسائی که خوندیم بیشتر مکانیکی هستن دلم می خواد مکانیک باشه، نمی دونم فرقی میکنه یا مهم نیست اصلا؟
    سلام
    فکر فرق می کنه یه جایی خوندم که اگه از دانشکده مکانیک بگیرید بهتون مدرک مکانیک داده می شه اما اگه از صنایع خوب مدرک صنایع که اگه بند اسم هستی این رو باید در نظر داشته باشی!!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه

ولی اون چیزی که مشخصه هر دانشگاهی تو یه زمینه فعالتره!، مثلا بعضی دانشگاها تو یه فیلد چند تا استاد خوب داره ولی از فیلدای دیگه تعطیله!!
    تا اونجائی که یادمه ohio state uni ، تو زمینه ی forming ، استادای زیادی داشت!
    دوستان اگه کسی اطلاعاتی تو زمینه داره...... just unearth it!!

ولی اون چیزی که مشخصه هر دانشگاهی تو یه زمینه فعالتره!، مثلا بعضی دانشگاها تو یه فیلد چند تا استاد خوب داره ولی از فیلدای دیگه تعطیله!!
    تا اونجائی که یادمه ohio state uni ، تو زمینه ی forming ، استادای زیادی داشت!
    دوستان اگه کسی اطلاعاتی تو زمینه داره...... just unearth it!!
    آره حرفتون رو قبول دارم واسه همین گفتم ملاک اصلی علاقه فرده!!!مثلا یکی حاضر می شه بره یه جای رنک بالا اما تو زمینه اون از یه دانشگاه رنک پاییئ تر ضعیفتره !!! خوب اون فرد دنبال اسم و رسم بوده و نمی شه گفت که کار بدی کرده!!!!
    در مورد ohio state بگم که یه دانشگاه متوسط محسوب می شه هر چند در ساخت تو دانشگاه های آمریکا فکر کنم 11 یا 12 باشه !!!!!
    شما فرمینگ کار کزدید؟
    این چیزی رو هم که گفتی نفهمیدم اگه امکانش هست بیشتر توضیح بده

Banned
    رشته و دانشگاه

خوب من forming کار نکردم فقط یادمه تو دانشگاها که search می کردم OSU جزو معدود دانشگاهائی بود که فرمینگ کار میکردند.تو manufacturing هم تقریبا 18 !
    منظورم از جمله آخر این بود که اگه data هائی دارید در مورد دانشگاها و زمینه کاری اساتید اون تو ساخت تولید که دقیقا موضوع اصلی این topic هم هست با بچه ها share کنین بهتره
    مرسی

خوب من forming کار نکردم فقط یادمه تو دانشگاها که search می کردم OSU جزو معدود دانشگاهائی بود که فرمینگ کار میکردند.تو manufacturing هم تقریبا 18 !
    منظورم از جمله آخر این بود که اگه data هائی دارید در مورد دانشگاها و زمینه کاری اساتید اون تو ساخت تولید که دقیقا موضوع اصلی این topic هم هست با بچه ها share کنین بهتره
    مرسی
    من واسه کانادا رو دارم که چه زمینه هایی دره کار می شه و تمام موضوعات تحقیقاتی اونا رو هم توشاخت دارم فرصت شه چشم این کار رو هم می کنم اما در ورد فرمینگ شاخه نه چندان مقبولیه !!!!!
    اگه سوال دیگه ای داشتی در خدمتیم
    موفق باشی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)