صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: دانشگا های معتبر بزرگ دنیا در رشته ساخت و تولید

پیش فرض پاسخ : دانشگا های معتبر بزرگ دنیا در رشته ساخت و تولید

سلام
    دوستان من ارشد ساخت و تولید میخوام بخونم . رتبه ساخت و تولیدم هم 36 شده که به احتمال زیاد دانشگاه خوبی رو میارم . میخوام بدونم کسی اطلاع داره کدوم زیرشاخه ساخ بهره و باهاش راحت تر میشه اپلای کرد؟ممنون

Junior Member

سلام. بیشتر به استاد و قدرت اون بستگی داره. ببین کدوم استاد بهتر داره مقاله میده برو سمت اون. تو باید در وهله اول تعداد مقالات بالایی برای اپلای داشته باشی. زمینه کاری خیلی مهم نیست. اگه رزومه خوبی داشته باشی حتی میتونی زمینه کاریت رو هم تغییر بدی.

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسی ساخت و تولید بودم و میخوام ارشد ایران بخونم با یه نمره زبان خوب و جمع کردن یکم رزومه بتونم واسه دکترا آلمان اقدام کنم. سوالم اینه که در مقطع ارشد هم همین ساخت و تولید رو بخونم یا نه برم تغییر گرایش بدم به طراحی کاربردی یا انرژی؟؟ از چند نفر پرسیدم میگن انرژی اما هنوزم نتونستم به نتیجه ای برسم. نمیدونم از کجا میشه اطلاعات خوبی بدست آورد. ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

در طی این تحقیقاتم برای انتخاب رشته با دوستانی که محصل چالمرز kth لینشوپینگ بودن حرف میزدم. تولید محصول یکی از بهترین رشته های بازار هست تو اروپا. یکی از دوستان دوستانم الان با لیسانس production development از یه دانشگاه سوئدی مشغول کار تو بمباردیه کانادا هست. ولی تمام همکارانش فوق لیسانس داره ولی فرقش اینه که این شخص با لیسانس حتی قوی تر ظاهر شده توی محیط کار و از نظر علمی هم همرده با همکارانش هست. خیلی از تغییرات تو سطوح تحصیلی اتفاق افتاده. مثلا الان دیگه لازم نیست یه ممهندس تولید محصول حتما فوق لیسانس بگیره. تو سوئد که یکی از قوی ترین کشورا تو مکانیک و الکتریک هست اومدن خیلی از سرفصل های اضافه رو حذف کردن. دانشگاه ها با رابطه ی نزدیکی که با صنعت و شرکتهای غولی مثل afry volvo scania abb getinge Lkab , و غیره دارن به اینجا رسیدن. توسعه ی محصول چندتا دانشگاه خوب رو نام میبرم. چالمرز. kth . لوند. لولئو. لینشوپینگ. اومئو که دانشگاهای معروفی ان.

LNU. دانشگاه Gävle که با ساندویکن اونقدر همکاری داره که فکر میکنی دانشگاه یه بخشی از شرکت sandviken عه. این دانشگاه ها تو سوئد تو توسعه ی محصول و تولید خیلی معروفن. مخصوصا LNU که تخصصی کار میکنه.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)