صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: اطلاعات استان های دیگر اتریش ( کرنتن )

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

پیش فرض پاسخ : اطلاعات استان های دیگر اتریش ( کرنتن )

رضا مرسی بابت اطلاعاتت ( فعلا بهم اجازه نمیده بهت امتیاز مثبت بدم )
    این رو هم اضافه کنم که آب و هوای کلاگنفورت رو هم می تونین از این سایت چک کنید :
    http://www.wetter.com/oesterreich/kl...ATAT20203.html

دقیقا من هم فعلا نمیتونم امتیاز بدم :ی ؛ یکی از پستارو حذف کردم آوردم اینجا خواستم ببینی و ی حرفی بهش اضافه کنم.
    محمد جان به حرفاتون اضافه کنم (نقل قول نمیگیرم) که مرکز شهر اطرافش پر از رستوران، کافه و بارِ.
    اون مکانی که گفتی اسمش Minimundus هستش که از هر کشوری یه نماد معروف به صورت مینی وجود داره؛ اینجا میتونین بیشتر ببینین: http://www.minimundus.at/en/
    اون هــتل معروف که گفتی اسمش Seepark هستش که شب ها زیبایی خاصی به شــهر میده، اتریش هم کلا سیگاری زیاد داره.

کلا این شهر شهر نوپا و در حال پیشرفتیه، یعنی از این لحاظ نوپا که تازه شروع کرده و داره خوب میره جــلو.
    دانشگاه هم دانشگاه نوپاییه و سال 2004 تاسیس شده با این حال خیلی خوب خودشو کشیده بالا و تو اکثر رتبه های معتبر چیزی بین 650 تا 850 رو کسب کرده.

دانشگاه کلانگفورت جز دانشگاههای جوان اتریش میباشد که دز سال 2004 تاسیس گردیده است دانشگاه کلانگفورت واقع شده در جنوب رشته کوه های آلپ یکی از زیباترین دانشگاههای اتریش میباشد کلانگفورت یکی از زیباترین شهرهای اتریش میباشد که از اطراف با کوهها و دریاچه ها محاصره شده اسن این شهر دارای 95000 نفر ساکن میباشد تحصیل در این دانشگاه علاوه بر اینکه در منطفه ای زیبا واقع شده است به دلیل نوع تدریس و تحقیق در این دانشگاه اعتبار بالای علمی را دارا میباشد دانشگاه کلاگنفورت با داشتن ارتباطات قوی با سایر دانشگاههای و نیز داشتن دانشجو از سرتاسر دنیا دارای ارتباطات بین المللی قوی میباشد این دانشگاه دارای 10500 دانشجو میباشد که 1700 نفر از این دانشجویان خارجی هستن و حدود 1400 نفر در این دانشگاه مشغول به فعالیت میباشند از نشانه های این دانشگاه تحقیقات و تدریس با کیفیت بالا و و مشارکت ویژه و حمایت از تحقیقات می باشد. همچنین این دانشگاه مدیریت و رهبری تحصیلات در بیش از ۴۰ دانشگاه را بعهده دارد و افرادی را پرورش می دهد برای کار و چالش های کاری بتوانند مدیریت و رهبری قوی داشته باشند.

دانشکده های دانشگاه کلاگنفورت Klagenfurt:

علوم فرهنگی
    مدیریت و اقتصاد
    تحصیلات میان رشته ای
    علوم فنی
    ویرایش توسط rezaramona : December 28th, 2014 در ساعت 05:27 PM
    Never Give UP

Junior Member ensieh57 آواتار ها

با سلام
    من فوق ليسانس تاريخ و فلسفه اموزش دارم و ليسانس مديريت صنعتي مي خواستم ببينم توي دانشگاه كرنتن مي تونم براي مستر اقدام كنم ؟؟ در رشته مديريت ...ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ensieh57 نمایش پست ها
    با سلام
    من فوق ليسانس تاريخ و فلسفه اموزش دارم و ليسانس مديريت صنعتي مي خواستم ببينم توي دانشگاه كرنتن مي تونم براي مستر اقدام كنم ؟؟ در رشته مديريت ...ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد
    دوست عزیز شما باید سوالتون رو تو قسمت شانس پذیرش از دانشگاه های اتریش مطرح میکردین.
    همونطور که صفحه اول لینک دادم اینجا میتونین لیست رشته هایی که ارائه میشه ببینین:
    http://www.uni-klu.ac.at/english/inhalt/540.htm
    شما اگر یه مدرکی داشته باشین از ایران میتونین با اون مدرک مجدد اون مقطع رو بگیرین تو اتریش.
    البته رشته های خیلی نزدیک به رشته تون هم شاید بتونین بردارین، باید از طریق راهنمایی های سایت و ایمیل مربوطه با خودشون مکاتبه کنین.
    Never Give UP

بچه ها من به دانشگاه كلاگن فورت ايميل دادم ..كه مدرك ارشد دارم و ليسانس و براي ليسانس مي خواستم پذيرش بگيرم ....جواب ايميلشون اينه
    We are not allowed to accept documents of the azad university

يعني دانشگاه كلاگن فورت مدر ك دانشگاه ازاد رو قبول نداره ....
    دوستايي كه جواب گرفتن دانشگاه دولتي بودن؟؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

بچه ها من به دانشگاه كلاگن فورت ايميل دادم ..كه مدرك ارشد دارم و ليسانس و براي ليسانس مي خواستم پذيرش بگيرم ....جواب ايميلشون اينه
    We are not allowed to accept documents of the azad university

يعني دانشگاه كلاگن فورت مدر ك دانشگاه ازاد رو قبول نداره ....
    دوستايي كه جواب گرفتن دانشگاه دولتي بودن؟؟؟؟
    خانم انسیه والا من چه عرض کنم بنده چند بار خدمتتون عرض کردم ولی شما توجه نکردید ، من با این دانشگاه دو ساله در ارتباطم و خانوم مالنر دیگه بنده و خانومم رو به اسم کوچیک میشناسه، هر چیز غیر ممکن رو هم ایشون برای من ممکن کردند با پیگیری های بنده ولی من گفته بودم که دانشگاه آزاد رو قبول ندارند و حتی راهنماییتون کردم چیکار کنید ولی حیف که گوش نکردید

نقل قول نوشته اصلی توسط HataMo نمایش پست ها
    خانم انسیه والا من چه عرض کنم بنده چند بار خدمتتون عرض کردم ولی شما توجه نکردید ، من با این دانشگاه دو ساله در ارتباطم و خانوم مالنر دیگه بنده و خانومم رو به اسم کوچیک میشناسه، هر چیز غیر ممکن رو هم ایشون برای من ممکن کردند با پیگیری های بنده ولی من گفته بودم که دانشگاه آزاد رو قبول ندارند و حتی راهنماییتون کردم چیکار کنید ولی حیف که گوش نکردید
    خوب من نامه اشتغال به تحصیل رو از اینجا اگر می گرفتم ...لیسانسم که از ازاد بوده
    اونا هم می گن مدارک ازاد رو قبول ندارن

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

یه چیزی رو می خوام اینجا بنویسم چون واقعا کمتر پیش اومده تو این مدت آدمی رو تو حوزه ی خدمات و سرویس به مشتری اینقدر با شعور ببینم.
    دوستان مسئول خوابگاه homee4student فوق العادست در کلاگنفورت
    خانم Birgit Schiffrer
    من ازشون خواستم چون ما دیر می تونیم بریم یکدفعه اجاره 3 ماه رو باهم بدم گفت ایراد نداره
    دوباره چون روز تعطیل میرسدیم خوابگاه بهشون پیغام دادم گفت باهم هماهنگ می کنیم جایی بذارم بیاید بردارید
    امروز می گم میشه تخت دو نفر داشته باشیم می گه ما قبلا براتون تخت دو نفره گذاشتیم !!!!!!
    واقعا آدم فوق العاده ایه ( چشمش نزنیم ;-)

خوش بحال شما كه كارهاتون جور شد ....من كه حالم خيلي گرفته اس .....چون جواب نامه اي كه برام براي پذيرش از كلاگنفوت اومده غصه دارم كرده .... من ليسانسم مديريت صنعتي هستش و براي رشته ADMINISTRATION BUSINEESS مي خواستم براي ارشد پذيرش بگيرم با اينكه براشون نوشته بودم كه الان دانشجوي ارشد دانشگاه دولتي هستم و ليسانسم ازاد هستش ...قبول نكردن...... گفتن كه مدرك ازاد رو قبول نمي كنن
    بچه ها بنظرتون براي مقطع ليسانس هم اگه درخواست بدم قبول نمي كنن ؟؟؟
    البته جوابشون اين بوده ..... يا يه رشته ديگه اي بايد انتخاب كنم ؟؟؟؟؟چون رشته مديريت صنعتي دانشگاهش نداره

You can’t get the admission for the masters programme based on the bachelorprogramme from azad university. The masters programme which you do now is not relevant for the admission to the masters programme at our university.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

خوش بحال شما كه كارهاتون جور شد ....من كه حالم خيلي گرفته اس .....چون جواب نامه اي كه برام براي پذيرش از كلاگنفوت اومده غصه دارم كرده .... من ليسانسم مديريت صنعتي هستش و براي رشته ADMINISTRATION BUSINEESS مي خواستم براي ارشد پذيرش بگيرم با اينكه براشون نوشته بودم كه الان دانشجوي ارشد دانشگاه دولتي هستم و ليسانسم ازاد هستش ...قبول نكردن...... گفتن كه مدرك ازاد رو قبول نمي كنن
    بچه ها بنظرتون براي مقطع ليسانس هم اگه درخواست بدم قبول نمي كنن ؟؟؟
    البته جوابشون اين بوده ..... يا يه رشته ديگه اي بايد انتخاب كنم ؟؟؟؟؟چون رشته مديريت صنعتي دانشگاهش نداره

You can’t get the admission for the masters programme based on the bachelorprogramme from azad university. The masters programme which you do now is not relevant for the admission to the masters programme at our university.

خانم انسیه
    مشکل اینکه به شما پذیرش نمیدن، مرتبط نبودن رشته فوق لیسانسی که الان دارید میخونید با رشته مورد نظرتون در دانشگاه کلاگنفوت هست. این مسئله هیچ ربطی به دانشگاه آزاد بودن شما نداره، چون صراحتا نوشته شما با لیسانس دانشگاه آزاد، پذیرش ارشد نمیتونید بگیرید که این رو ما از قبل هم گفته بودیم.
    شما میتونید برای یک لیسانس مجدد در همون رشته ی قبلیتون از هر دانشگاهی پذیرش بگیرید.

از دوستان خواهش میکنم مسائل مربوط به گرفتن پذیرش رو در تاپیک مربوطه مطرح کنند تا کسانی که بعدا از فروم استفاده میکنند دچار سردرگمی و از هم گسیختگی اطلاعات نشوند.
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)