صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: اطلاعات استان های دیگر اتریش ( کرنتن )

Junior Member ensieh57 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات استان های دیگر اتریش ( کرنتن )

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    خانم انسیه
    مشکل اینکه به شما پذیرش نمیدن، مرتبط نبودن رشته فوق لیسانسی که الان دارید میخونید با رشته مورد نظرتون در دانشگاه کلاگنفوت هست. این مسئله هیچ ربطی به دانشگاه آزاد بودن شما نداره، چون صراحتا نوشته شما با لیسانس دانشگاه آزاد، پذیرش ارشد نمیتونید بگیرید که این رو ما از قبل هم گفته بودیم.
    شما میتونید برای یک لیسانس مجدد در همون رشته ی قبلیتون از هر دانشگاهی پذیرش بگیرید.

از دوستان خواهش میکنم مسائل مربوط به گرفتن پذیرش رو در تاپیک مربوطه مطرح کنند تا کسانی که بعدا از فروم استفاده میکنند دچار سردرگمی و از هم گسیختگی اطلاعات نشوند.

با تشكر از سپيده جون ....چون مطلب من مربوط به دانشگاه كلاگن بود اينجا نوشتم اما بازم عذر خواهي ميكنم .......
    من براشون نوشته بودم كه دانشجوي ارشد در دانشگاه دولتي در رشته administration business هستم و براي ارشد در همين رشته مي خواستم پذيرش بگيرم ........بنظرتون براي كارشناسي در اين رشته درخواست بدم ؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط ensieh57 نمایش پست ها
    با تشكر از سپيده جون ....چون مطلب من مربوط به دانشگاه كلاگن بود اينجا نوشتم اما بازم عذر خواهي ميكنم .......
    من براشون نوشته بودم كه دانشجوي ارشد در دانشگاه دولتي در رشته administration business هستم و براي ارشد در همين رشته مي خواستم پذيرش بگيرم ........بنظرتون براي كارشناسي در اين رشته درخواست بدم ؟؟؟
    با اینکه این تاپیک رو صرفا برای آشنا شدن دیگر دوستان با وضعیت زندگی در دیگر شهر های اتریش ایجاد کرده بودم ولی چون بحث اینجا باز شده من عرض کنم که حرف سپیده کاملا درسته و مسئله عدم تطبیق رشته ی شما با رشته های دانشگاه کلاگنفورته که قبلا هم عرض کرده بودم کاشکی در اون ایمیلتون ننوشته بودید ارشد در چه رشته ای تحصیل کرده بودید و صرفا همون تحصیل کنونی در رشته مدیریت تجاری رو نوشته بودید.
    درهرصورت من هم ایمیل زدم و برای اطمینان بیشتر بزودی جواب رو در قالب پیام خصوصی اعلام میکنم خدمتتون.
    من تا جایی که می دونم شما مهم نیست لیسانستون از کجاست و همین که در اون رشته در یک دانشگاه دولتی مشغول به تحصیلید کفایت می کنه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

خب وقتش رسیده کمی درباره کلاگنفورت بگم خدمت دوستان :
    اینجا سعی کنید از فروشگاه های هوفر خرید کنید هم ارزونه و هم تنوع برند و محصولاتش بالاست
    بنظرم هرجا برند clever رو دیدید در خرید محصولاتش تامل نکنید چون واقعا قیمت هاش مناسبه و کیفیتشم خوبه ولی تا جایی که یادمه در فروشگاه های billa عرضه میشه.
    در مرکز شهر چند پاساژ بزرگ خوب وجود داره که تو این ماه ( feb ) تخفیف های فوق العاده داره
    قیمت اکثر موارد اینجا ارزون تر از ایرانه در رابطه با کالا و موارد مصرفی
    میوه رو از هوفر بگیرید قیمت هاشون مناسبه

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

سیستم حمل و نقل اپلیکیشنی به اسم qando klagenfurt داره که حتما دانلود کنید و از روی زمان حرکت و مسیر هاشون یاد بگیرید برای رفتن به جاهایی که میخواید برید چه اتوبوس هایی بهتر هستند که هم وقتتون تلف نشه و هم هزینه الکی ندید.
    مورد دیگه اینکه از دستگاه هایی که می خواید بلیت بگیرید برای قطار می تونید انگلیسی کنید و اگه چند نفر هستید groupرو انتخاب کنید که تخفیف بخورید ( البته همه جای اتریش اینجوریه )
    اگه از قطار یا اتوبوس بین شهری استفاده می کنید میاد Klagenfurt HBF ( مرکز حمل و نقل کلاگنفورت ) هم اتوبوس ها میان اونجا هم قطار که نزدیک هم هستند و از ایستگاه قطار که پیاده بشید از در که بیاید بیرون سمت راست محلی برای توقف تاکسی است که بهتره اونجا بایستسد تا اگه کسی جلوتر از شما هست راننده تاکسی بتونه برای سوار کردن شما دیگر تاکسی ها رو پیج کنه.
    نگران میزان چمدون و بارتون نباشه تا 3 چمدون و چند تا بار کوچیک و کیف و کوله رو براحتی براتون تو ماشین جا می کنند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

اتوبوس ها دو بار از سمت کلاگنفورت به سمت وین میرن و بالعکس. که یکی 8 صبح و دیگری نزدیک 15 هستش و در وین نزدیک ایستگاه Erdberg نگه میدارند.
    بهتره اگه در فصل تابستان میرسید از سایت west bus با کارت اعتباری کسی بلیت بگیرید و یا با دیدن زمان حرکت حداقل 30 دقیقه زودتر اونجا باشید که بتونین جا بگیرید.
    قیمت این اتوبوس ها فکر کنم 25 یورو باشه ( بیشتر نیست ، الان حضور ذهن ندارم ) که می تونین یه چمدون داخل بار بدید به ازای هر نفر و اگه چمدون ها یا تیکه های بارتون بیشتر باشه به ازای هر تیکه اضافی باید 2 یورو پرداخت کنید که بهتون رسید هم میده.
    می تونین با خودتون کوله و کیف دستی داخل اتوبوس ببرید و اگه به موقع برسید می تونید در قسمت vip که میز بزرگی داره بشینید و از پریز برق زیر اون هم استفاده کنید
    ضمنا این اتوبوس ها اینترنت رایگان و wc دارند که البته در بسیاری از مسیر کوهستانی ممکنه اینترنت شما قطع بشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

در رابطه با دانشگاه چون هنوز ثبت نامم انجام نشده اطلاعاتی زیادی ندارم جز اینکه بعد از ثبت نام اولیه بهتون یه کارت میدن که با اون کارت می تونین از کپی و اسکن و ... با قیمت کمتر استفاده کنین.
    ضمنا می تونین از کتابخونه 24 ساعته استفاده کنید.
    هر هفته 3 شنبه ها تا جایی که من شنیدم تو دانشگاه مهمونی میگیرن
    برای ورودی های جدید هم جشن میگیرند
    تو بعضی از خوابگاه ها اتاق پارتی هست که اونجا هم می تونین دور هم جمع بشید و باهم بیشتر آشنا بشید.
    ورود سگ به دانشگاه و کلاس آزاده ولی نباید اصلا از سگ صدا در بیاد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

خوابگاه های home4student خوابگاه های تمیز و نسبتا خوبی هستند که بنظرم میشه گفت بهترین خوابگاه های اینجا هستند.
    اینجا درواقع یک هتل هست ولی نه با امکانات کامل ولی بسیار تمیز و خوبند و که دقیقا روبروی دانشگاه هستند که هم باعث میشه زمان رو از دست ندید و هم اینکه برای آدرس دادن تو روزهای اول برای پیدا کردنش اصلا مشکلی ندارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

چقدر بده که دیگر دوستان از شهرهای دیگه اصلا اطلاعات نمیدن
    بچه ها فروشگاه هوفر و اشپار در انتهای خیابان خود دانشگاه هستند که داخل فروشگاه اشپار معمولا اجناس بیشتر و گرون ترند چون برند های گرون تری داخلش هست
    تجربه ی بنده تو این چند روز ثابت کرده که 99% اجناس اتریشی ارزون تر از بقیه هستند
    داخل فروشگاه اشپار هم تقریبا محصولات با نام خودش ارزون ترند و هم برند دیگه ای به نام budjet البته بعضی از همین محصولات با برند های دیگه در فروشگاه هوفر ارزون ترند و بنظر میاد هوفر یکی از ارزون ترین هاست ( البته کیفیتشم خوبه ها )
    اینجا به نسبت ایران نون خیلی گرونتره و اکثر نون ها وزنیه.

شرمنده بابت اسپم محمد جان ولی خواستم تشکر کنم ازت بابت اطلاعات، خیلی هم اطلاعات مفیدی هستش، مرسی ادامه بده حتما و واقعا این گفته تایید که خیلی بده دیگر دوستان برای آشنایی بقیه دوستان با شهرهای دیگه تاپیکی نمیزنن و اطلاعاتی نمیدن.
    Never Give UP

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

اول اینکه از رضا جان تشکر می کنم
    و بعد اینکه بچه هایی که میان کلاگنفورت بنظر میاد بهترین بانک برای دادن خدمات اینجا sparkasse است که یکی از شعباتش در ساختمان K دانشگاهه ، و ساعت کاریش با بقیه شعبتاش این بانک متفاوته :
    Mo-Fr 08:00 until 12:30 and 14:00 until 16:00.
    On Tuesday, 17.02.2015 the Branch is only until 12:00 open.

می تونین debit ویزا یا مستر هم بگیرید و البته باید دو برابر اون پول داخل حسابتون باشه که می خواید خرج کنید.
    البته credit card هم می تونین بگیرین که شرایط خاصی داره که به موقع اش اگه خواستید براتون توضیح میدم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)