نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بزرگترين مانع در مسير گرفتن پذيرش براي شما چه بوده است

رأی دهندگان
235. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ريز نمرات پايين

32 13.62%
  • دانشگاه بي اسم و رسم

10 4.26%
  • نداشتن مقاله

13 5.53%
  • Tofel

29 12.34%
  • GRE

11 4.68%
  • GMAT

4 1.70%
  • Money

21 8.94%
  • Visa

13 5.53%
  • نگرفتن پذيرش

2 0.85%
  • نداشتن بورس

14 5.96%
  • نداشتن توصيه نامه خوب

5 2.13%
  • نداشتن راهنما ي خوب

7 2.98%
  • مصر نبودن

7 2.98%
  • نداشتن رزومه ي خوب

3 1.28%
  • خدمت سربازي

33 14.04%
  • انتخاب دانشگاه رده بالا

1 0.43%
  • متقاعد كردن اساتيد

5 2.13%
  • پرداخت هزينه هاي با كارت اعتباري

3 1.28%
    0 0%
  • زمان بندي نادرست خودم

6 2.55%
  • درگیری عاطفی با خانواده

9 3.83%
  • داشتن استرس بیش از حد

3 1.28%
  • نداشتن اطلاع كافي در مورد هر كدام از مراحل پذيرش

4 1.70%
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: بزرگترين مانع در مسير شما چه بوده است ؟

پیش فرض پاسخ : بزرگترين مانع در مسير شما چه بوده است ؟

شاید خنده دار باشه توی سال 2008 ولی پس از مشکل سربازی و آیلتس و تافل پرداخت هزینه ها با کارت اعتباری که هر از گاهی decline می شه و نمره ها رو تو ets مسدود می کنن یا بعضی از این شرکتها جوابگو نیستند اعصاب آدمو خورد می کنه و بزرگترین مشکل من بوده
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

اپلای کردن هفت خوان رستمه و ویزا آخرین خوانه و از همه ترسناک تره چون به شما مربوط نیست. تلاشی هم نمی شه کرد و فقط به تصمیم سفارت بستگس داره
    مثلا اگه تافل کم بشین انقدر می خونین تا نمره مورد نظر رو بیارین ولی واسه ویزا هیچ کاری نمی شه کرد
    موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

اول از همه تافل

بعد هم ویزا

و راضی کردن خانواده

Junior Member

من هم ویزا و خانواده

Junior Member

تافل، تافل و تافل. اونم نمره‌اي بالاي 100 تو iBT.
    البته من هنوز دنبال ويزا نرفتم.
    ايشالله كه اون روال باشه، چون ديگه اصلا حوصله دردسر رو ندارم.

نداشتن كارت پايان خدمت وديگر هيييييييچ!!!! >
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

تمام پست های بچه ها رو می شه توی یه کلمه جمع کرد : اونم " ذهنیته ! " ... من به این اعتقاد دارم که شما وقتی به یه موضوع به دید یه مشکل نگاه می کنین هیچ وقت نمی تونین اونطوری که باید حلش کنین ... ممکنه برطرف بشن اما اگه بهشون به دید یه مانع نگاه نمی کردین بهتر از این می شد رفعش کرد ...

بزرگترین مانع هر کس توی هر کاری ذهنیتش نسبت به اون مسئله ست ... ! ...
    هر کسی داره ذهنیتش رو می گه ... در حالی که شاید به دید یکی دیگه مانع نباشه چون توی ذهنش حلش کرده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    تمام پست های بچه ها رو می شه توی یه کلمه جمع کرد : اونم " ذهنیته ! " ... من به این اعتقاد دارم که شما وقتی به یه موضوع به دید یه مشکل نگاه می کنین هیچ وقت نمی تونین اونطوری که باید حلش کنین ... ممکنه برطرف بشن اما اگه بهشون به دید یه مانع نگاه نمی کردین بهتر از این می شد رفعش کرد ...

هر کسی داره ذهنیتش رو می گه ... در حالی که شاید به دید یکی دیگه مانع نباشه چون توی ذهنش حلش کرده ...
    ,والا جناب حسين ماله من كه ذهنيت نبود!!!!اتفاقا همش رو حلش كردم با خونسردي.از تافل بگير بيا تا گرفتن اصله مدارك.ولي اين لامصب كارت پايان خدمت تا زمانيكه پاسپورتم دستم برسه جون به لبم مي كنه.بس كه رفتم و خواهش والتماس با اين بانكها و.....
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

به نظر من باید گزینه های مخلوط رو هم در نظر می گرفتید مثلا دانشگاه بی اسم و رسم و ویزا (مثل خودم)
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

,والا جناب حسين ماله من كه ذهنيت نبود!!!!اتفاقا همش رو حلش كردم با خونسردي.از تافل بگير بيا تا گرفتن اصله مدارك.ولي اين لامصب كارت پايان خدمت تا زمانيكه پاسپورتم دستم برسه جون به لبم مي كنه.بس كه رفتم و خواهش والتماس با اين بانكها و.....
    : )) !!! ... منظورم این نبود که واقعیت ندارن ... یکی از دوستانم با این مشکل اینطوری کنار اومد که به خر و قاطر از راه کور و کمر دررفت ترکیه ! ... : ))) ...
    اینم یه راه حله که من اصلآ قبولش ندارم ... اما بازم توی ذهنش این رو اینطوری حل کرد با اینکه عقل سلیم این راه رو هیچ وقت انتخاب نمی کنه ...
    بالاخره برای پاسپورت گرفتن هم راه هست ... ... در این یه مورد چون معافم و رطب خورده حساب می شم نمی تونم منع رطب کنم ...

اونم حل می شه بهروز خان ... !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)