صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

کاربران گرامی

با سلام

با توجه به اهمیت تفکیک پست های موجود در تاپیک تحصیل در قبرس، لطفاً از این به بعد، جهت "درج پرسش ها و بیان نظرات در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس"، از این تاپیک استفاده نمایید.
    ممنون از همکاریتون.
    مدیریت انجمن قبرس

ویرایش توسط Simon : December 25th, 2014 در ساعت 07:23 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

سلام دوستان لطفا به من کمک کنید
    بنده هدفم ادامه تحصیل در قبرس نیست(من همه کامنت ها رو نخوندم متاسفانه)
    لیسانس مکانیک با معدل 13.80 دارم از دانشگاه آزاد
    کارت خدمت ندارم
    اگر با این معدل برای کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم آیا ایران به من معافیت تحصیلی میدهد؟!!
    آیا با نداشتن مدرک زبان وزارت علوم معافیت تحصیلی میدهد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    من لیسانس مدیریت دارم با کامپیوتر و شبکه هم آشنا هستم
    سربازیم هم تاره تموم شده
    دارم زبان میخونم اما حس خوبی از یادگیری زبان در میحط فارسی زبان ندارم ، یجورایی محدود به کلاس میشه آدم .
    دلم میخواد برای عالی شدن زبانم تو محیط باشم بنابر این تصمیم گرفتم یک رشته برای لیسانس در یک کشور ارزان قیمت رو از نو شروع کنم و بعد از اتمام اون برای مستر و کارو زندگی با تجربیاتی که کسب کردم برم به یک کشور پیشرفته
    شما کدام کشور رو پیشنهاد میدید ؟
    آیا این روش مناسب است و از نظر هزینه چقدر فرق بین کشور مورد نظر شما با استرالیا یا انگلیس هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimanthree نمایش پست ها
    سلام
    سربازیم هم تاره تموم شده
    دارم زبان میخونم اما حس خوبی از یادگیری زبان در میحط فارسی زبان ندارم ، یجورایی محدود به کلاس میشه آدم .
    دلم میخواد برای عالی شدن زبانم تو محیط باشم بنابر این تصمیم گرفتم یک رشته برای لیسانس در یک کشور ارزان قیمت رو از نو شروع کنم و بعد از اتمام اون برای مستر و کارو زندگی با تجربیاتی که کسب کردم برم به یک کشور پیشرفته
    آیا این روش مناسب است و از نظر هزینه چقدر فرق بین کشور مورد نظر شما با استرالیا یا انگلیس هست ؟
    اصلا روش مناسبی نیست.شما با این کار جزء ریختن پول در زباله چیزی به دست نمیارید.
    شما با حداکثر 2000 دلار تو ایران میتونید زبانتون رو خیلی راحت قوی کنید.معلم خصوصی و .... اما اینجا چی ؟ حداقل یه ترم زبان اینجا باید 2000 دلار (با بورس 50 اگر داشته باشید) +1000 دلار خونه یا خوابگاه + 1000 هزینه زندگی که میشه 4000 دلار یرای زبان خوندن اونم تو یه کشوری که زبان اصلی ترکی هست !!!!!!! تازه اینایی که گفتم حداقل قیمتها بود.
    شما زبانت رو بخون و واسه مستر یه جای خوب رو انتخاب کن و برو نه اینکه راه رفته رو دوباره طی کنی و با ارزشترین چیز زندگیت (عمرت) رو تلف کنی
    هزینه ها از ایران بیشتره اما نه خیلی زیاد اما در مقایسه با انگلیس و آمریکا خیلی خیلی ارزونتره .شما حساب کن یه غذا دانشجویی تو انگلیس 7-8 پوند هست حداقل که میشه حدودا 30 - 40 هزارتومن اما اینجا 8-9 تله هست که میشه حدودا 15 هزارتومن.

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimanthree نمایش پست ها
    سلام
    سربازیم هم تاره تموم شده
    دوست من همه چی به خودت بستگی داره اینجا درسته ترکی صحبت میکنند بیرون از دانشگاه ولی داخل دانشگاه تماما انگلیسی هست حتی بیرون هم تا ۳۰درصد انگلیسی هست و مطمن باش اگر بخواهی اینجا بهترین جا هست هم ارزونتر از همه جا هست هم اینتر نشنال هست هم مجبوری انگلیسی صحبت کنی. ولی خوب بعضی از دوستان اینجا فقط با ایرانی ها رفت و امد دارند و اصلا هم دل به کار نمیدهند و همین باعث میشه چیزی یاد نگیرند و درجا بزنن من خودم سوپری محلمون در انگلستان زندگی کرده و هر روز میرم باهاش کلی گپ میزنم ، متوجه میشی چی میگم منظورم اینه میرم دنبالش و تو خونه نمیشینم تا یاد بگیرم تازه متد اموزش در اینجا خداد تومان می ارزه چون واقعا از پایه هست و اکادمیک هست و اینکه باز شما در یه جایی زندگی کردی که برای اینده ات هم مهمه که در خارج از ایران بودی و تحصیل کردی و مشکلی نداشتی و راحت ویزا میگیری حتی خود دانشگاه هم کلی برنامه تراسفر یا دوره های مختلفی در اروپا کانادا و جا های دیگر داره خلاصه اینجا اروم، تقریبا ارزونتر از همه جا ،امن و اینتر نشال و خوب هست و همه چی دیگه به دید خودت داره
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member

سلام اینجا اصلا در مورد لیسانس صحبت نشده چرا؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
    من چند تا سوال داشتم دانشگاه های قبرس که پزشکی توشون ارائه می شه چی ها هست؟ زبونش که انگلیسی هست ؟! چجوری و کی باید applyکرد؟ هزینش سالی چه قدر میشه؟بورسیه هم دارن؟

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط shasavar نمایش پست ها
    من چند تا سوال داشتم دانشگاه های قبرس که پزشکی توشون ارائه می شه چی ها هست؟ زبونش که انگلیسی هست ؟! چجوری و کی باید applyکرد؟ هزینش سالی چه قدر میشه؟بورسیه هم دارن؟
    هم پزشکی داره هم دارو سازی و از وزارت ایران هم اومدن برای تایید ولی هنوز تایید نشده ولی میشه احتمالا و دیگه اینکه پزشکی اینجا مشترک هست در اینجا و ترکیه و اطلاعات بیشتر رو لینکش رو میفرستم برات
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

Question پاسخ : تحصیل در قبرس

چنتا سوال دیگه داشتم
    1. برای تحصیل در قبرس لازمه از ایران افدام کرد ؟ یا میشه ویزای تفریحی گرفت و بعد اونجا کارای ثبت نام رو انجام داد و ویزارو تبدیل کرد
    2. اگه زبان خوب نباشه خودشون کلاس میگذارن برات ؟
    3. اگر سالی 10.000 دلار داشته باشی در قبرس میشه درس خوندو زندگی کرد یا جای بهتری میشناسید ؟
    4. کار دانشجویی اونجا هست ؟ چقدر کمک خرج آدم میشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

چنتا سوال دیگه داشتم
    1. برای تحصیل در قبرس لازمه از ایران افدام کرد ؟ یا میشه ویزای تفریحی گرفت و بعد اونجا کارای ثبت نام رو انجام داد و ویزارو تبدیل کردبه بله می تونید
    2. اگه زبان خوب نباشه خودشون کلاس میگذارن برات ؟ بله کلاس های زبان هست ولی هزینه داره
    3. اگر سالی 10.000 دلار داشته باشی در قبرس میشه درس خوندو زندگی کرد یا جای بهتری میشناسید ؟ در این مورد دقیق نمی تونم بگم ولی یکم سخته!
    4. کار دانشجویی اونجا هست ؟ چقدر کمک خرج آدم میشه ؟ بله بستگی داره کجا کار کنید در حد هزینه ی خورد و خوراک در میاید

نقل قول نوشته اصلی توسط shasavar نمایش پست ها
    من چند تا سوال داشتم دانشگاه های قبرس که پزشکی توشون ارائه می شه چی ها هست؟ زبونش که انگلیسی هست ؟! بله انگلیسی هست
    چجوری و کی باید applyکرد؟ هزینش سالی چه قدر میشه؟بورسیه هم دارن؟
    شرط معدل داره، هزینه سالانه 15 هزار دلار هست و بورسیه هم نداره.

صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)