صفحه 47 از 51 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

Junior Member

سلام و درود
    دوستان بنده نامزدم برای تحصیل در رشته دارو سازی عازم دانشگاه EMU شده (همین الان رفت.....)، آیا امکان این هست ک بعد از چند ترم انتقالی بگیره ب ی دانشگاه ایران؟
    پردیس، آزاد، بین الملل یا دولتی فرقی نمیکنه .. هر شهری ک شد.. هزینه هم مهم نیست. آیا این امکان وجود داره؟ تطبیق واحد بدن یا هرچیزی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان بنده نامزدم برای تحصیل در رشته دارو سازی عازم دانشگاه EMU شده (همین الان رفت.....)، آیا امکان این هست ک بعد از چند ترم انتقالی بگیره ب ی دانشگاه ایران؟
    پردیس، آزاد، بین الملل یا دولتی فرقی نمیکنه .. هر شهری ک شد.. هزینه هم مهم نیست. آیا این امکان وجود داره؟ تطبیق واحد بدن یا هرچیزی؟
    بالا .. عزیزان اگه کسی اطلع داره از شرایطش در میون بزاره.. درسته که میگن نمیشه؟؟
    ویرایش توسط maxi1 : November 12th, 2017 در ساعت 05:19 PM

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    بالا .. عزیزان اگه کسی اطلع داره از شرایطش در میون بزاره.. درسته که میگن نمیشه؟؟
    سلام دوستان.هزینه تحصیل پزشکی در قبرس به چه صورته و زبان تدریسشون چیه؟

Junior Member

درود
    من رشته ام مکانیک هست کسی از شرابط پذیرش برای ارشد و هزینه های تقریبی در این کشور خبر داره؟
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پیدا کردن کار دانشجویی در قبرس

سلام سوالی داشتم با توجه به این که شما تو پستتون گفتید 5 ساله قبرس هستید راهنمایی کامل میخواستم
    1-) برای قبرس شمالی که 3 دانشگاه EMU,International,GIRNE رو داره برای کدوم اقدام کنم
    2-) این که تو وبسایت هاشون میگه بین 50 تا 75 درصد بورسیه میکنه داستان چیه ؟
    3-) من لیسانس تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 12.26 هستم و میخوام برای ارشد فناوری اطلاعات بخونم فقط میخوام 1 دوره پیش نیاز زبان هم قبلش داشته باشم باید چیکار کنم ؟

Junior Member

دوستان کسی از EMU هست که الان اونجا تحصیل کنه؟ از هزینه های مستر مهندسی اطلاع دارید؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghovanloo نمایش پست ها
    دوستان کسی از EMU هست که الان اونجا تحصیل کنه؟ از هزینه های مستر مهندسی اطلاع دارید؟
    دیگه تو این دوره زمونه نیاز نیست کسی دقیقا اونجا باشه تا بتونه به شما کمک کنه ! یه سرچ تو اینترنت بکنین همه اطلاعات هست:
    http://grad.emu.edu.tr/en/fees/tuition-fees
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

سلام دوستان گرامی
    از دوستی شنیدم می‌گفت اگه قبرس خونده باشی کلا دیگه هیچ کشوری بهت ویزا نامیده و اگه بخوای مقطع بعدی رو بخونی باید همین قبرس یا ترکیه بری این درسته ؟ با عقل جور در نمیاد اصلا
    ممنون

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    از دوستی شنیدم می‌گفت اگه قبرس خونده باشی کلا دیگه هیچ کشوری بهت ویزا نامیده و اگه بخوای مقطع بعدی رو بخونی باید همین قبرس یا ترکیه بری این درسته ؟ با عقل جور در نمیاد اصلا
    ممنون
    نه دوست عزیز این حرف نادرست هست.
    به شخصه کلی آدم میشناسم که از قبرس چه تفریحی و چه تحصیلی رفتن کشورهای دیگه مثل آلمان، انگلستان، هلند، کانادا و آمریکا
    پروسه گرفتن ویزا اتفاقا تو کانادا راحت تر هست چون اصلا سفارت خونه ها شلوغ نیستن. البته در نظر داشته باشین که همه کشورها هم تو قبرس شمالی سفارت ندارن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام، ببخشید یه سوال درمورد قبرس داشتم،یکی بهم گفته واسه داروسازی ، ی تونه برام توی دانشگاه emu پذیرش بگیره با توجه به اینکه میخوام تغییر رشته بدم و عاشق داروسازی هستم، شرایط سنی ام بالاست،قبرس میتونم برم، دلم نمیخواد اونجا بمونم میخوام برم کانادا و امریکا، میخواستم ببینم میشه؟

Junior Member

سلام من براي مقطع دكترا يا فوق مجدد ميخوام دانشگاه emu اقدام كنم ميخوام بدونم دكترا رشته ژنتيك يا ميكروبيولوژي داره؟هزينش چقده؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد براي مهر ٩٨ ميخوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)