صفحه 49 از 51 نخستنخست ... 39404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    من 2 ماه قبل سپردم به یک نماینده مدام امروز فردا کرد بعد 2 ماه گفت انجام نمیدم خودتون انجام بدین منم خودم انجام دادم رشته معماری درسته الان تازه قبولم باشم هزار تا مشکل دارم برای پیدا کردن خوابگاه کسی دیگه هم بوده مصاخبه بشه یا فقط منم؟
    سلام .... نه فقط شما نیستید.... من از طریق ایجنت برای دکترای معماری اقدام کردم و 24 سپتامبر (دو مهر) هم مصاحبه دارم...شما ظاهرا ترم قبل مصاحبه تونو دادید .... امیدوارم پاسخ منو زودتر بخونید و راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستانیکه در رابطه با مصاحبه ی دکترای معماری اطلاعاتی دارند ممنون میشم راهنمایی کنن ... وقت زیادی ندارم من ... دو مهر مصاحبه دارم

Junior Member

سلام دوستان. میشه لطفا من رو رهنمایی کنید. من فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه اصفهان دارم با معدل 15/5. مقالم هنوز اکسپت نشده و نمره زبان هم فعلا ندارم. با این شرایط واسه دکترا اصلا امیدی به پذیرش نیست؟ حتما باید مقاله و مدرک زبان رو داشته باشم بعد اقدام کنم؟ هر کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم شمارش رو برام بذاره اگر نه که لطفا همینجا کمکم کنین. متشکرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط iman559 نمایش پست ها
    دوستانیکه در رابطه با مصاحبه ی دکترای معماری اطلاعاتی دارند ممنون میشم راهنمایی کنن ... وقت زیادی ندارم من ... دو مهر مصاحبه دارم
    من 2 هفته بعداپلی به مصاحبه دعوت شدنم.چیزی نبود حدودا 20 دقیقه اما بسیار تخصصی .ولی بهم دروس کمبود دادن بخاطر اینکه شهرسازی بودم و جالب اینکه من 3 درس رو پاس کرده بودم در مستروبنظر میرسه این دانشگاه emu برای گرفتن پول یشتر دروس کمبود و کورس های زبان رو می بنده بهمون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط iman559 نمایش پست ها
    من که انصراف دادم .میخوام برم جای دیگه 100%

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان بهتون توصیه می کنم قبرس نرید.بدترین جا از نطر کیفیت اموزشی هست و همینطور من اشخاصی رو دیدم به وفور که حتی طرف قادر به یه مکالمه ساده انگلیسی با مردم نبود چه برسه با استادش. فقط تله پول گرفتن براتون میزارن مخصوصا دانشگاه EMU .کلاس های زبان الکی وپذیرش دانشجوهای بی استعداد وکسانی که از سربازی فرار کردن.90% اشخاصی که میرن قبرس بی سواد هستن. البته 10% هم هستن که خوبن ولی اشتباه کردن رفتن و الان اکثرشون رفتن جاهای دیگه.به ایرانی ها مخصوصا ایجنت ها اعتماد نکنین که پولتون رو بالا میکشن.زرنگ هم نباشن میان اونجا زرنگ و کلاهبردار میشن.به اشخاصی هم که نمی تونی فرهنگ ترکی رو درک و قبول بکنن توصیه می کنم برن جای دیگه چون مردم اونجا از بیگانه ها و مخصوصا غیر ترک زبان ها اصلا خوششون نمیاد و در نتیجه هیچ امتیازی در دانشگاه و بیرون برای کار نخواهی داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Zanjan state University , English Language And literature

سلام دوستان من 22 سالمه دانشجوی ترم آخر رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی کارشناسی دانشگاه سراسری با معدل کل 18/30 هستم. یک کتاب ترجمه شده دارم. یه مقاله در دست نوشتن. آیلتس 7.5 دارم. مدزک تی تی سی و دوسال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی دارم. آیا شانسی برای دریافت فاند کامل در رشته ی خوردم و یا شاخه های دیگه ی زبان انگلیسی (ارشد) در یکی از دانشگاه های قبرس دارم؟ اگر دارم میشه چنتا دانشگاه رو معرفی کنید بهم؟ آیا لازمه جی آر ای بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahih نمایش پست ها
    سلام دوستان من 22 سالمه دانشجوی ترم آخر رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی کارشناسی دانشگاه سراسری با معدل کل 18/30 هستم. یک کتاب ترجمه شده دارم. یه مقاله در دست نوشتن. آیلتس 7.5 دارم. مدزک تی تی سی و دوسال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی دارم. آیا شانسی برای دریافت فاند کامل در رشته ی خوردم و یا شاخه های دیگه ی زبان انگلیسی (ارشد) در یکی از دانشگاه های قبرس دارم؟ اگر دارم میشه چنتا دانشگاه رو معرفی کنید بهم؟ آیا لازمه جی آر ای بگیرم؟
    اصلا تو بگو ایلتس 9 وتا ترکی بلد نباشی هیچ شانسی نخواهی داشت

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

در مورد فاند کامل دانشگاه های قبرس می تونم بگم ایرانی ها 1 درصد شاید شانس داشته باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستانی که میخوان برای ترم مهر برن اگر دوست داشتن شماره بزارن که باهم هماهنگ بکنیم برای گرفتن خونه که هزینه هامون تقسیم بشه .حداکثر سه نفر باشیم عالی میشه .من تازه پذیرش دکترا گرفتم برای ترم جدید.

با سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin27 نمایش پست ها
    سلام.برای ترم پاییز من هم اقدام کردم.خوشحال میشم در مورد خانه و هم سفر شدن با من هماهنگ کنید
    سلام ، بنده هم برای ترم مهر اقدام کردم و پذیرش گرفتم . اگر هنوز به دنبال همسفر یا هم خونه هستید من هستم . ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)