صفحه 14 از 51 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط siamaktt نمایش پست ها
    مطمئنا دوستانی که این فروم رو مطالعه می کنن به استناد نوشته شما که بسیار محکم هم نوشتید: "شما برای اخذ ویزای آمریکا نمی تونی بیای قبرس شمالی" و من هم زیرش رو قرمز کردم می تونن تشخیص بدن که شما دروغ می گید و همچنان هم پافشاری دارید که بگید من بر حقم! نیازی به توضیح نیست
    بقیه توضیحاتی هم که دادین از همین دست هست و من نیازی نمی بینم پاسخی بدم. پاسخها در مورد وضعیت دانشگاه و ... در لینکها و مدارکی که عرض کردم و در اینترنت موجود هست

آخه چرا من باید دروغ بگم ؟ سفارت آمریکا برای هر متقاضی 500 دلار بهم میده ؟ چه منفعتی دارم که بیام اینجا دروغ بگم !!!؟
    من 1 روز - دو روز نیست که تو این سایت عضو هستم ، مثل شما برای کسب درآمد عضو نشدم و نقش "دایه مهربان تر از مادر" رو بازی نمی کنم. 2 ساله اینجام ، تو 60 جور تاپیک مختلف مطلب نوشتم و کلی مطالب و انسان های شریف این سایت به من کمک کردن. شما که 4 ماهه عضو شدی ، تو 4 ماه 50 تا پست نوشتی اونم فقط تو قبرس و همه اش گفتی آقا من اینجا هستم که مفتی کمکتون کنم !

من به این کار میگم سوء استفاده از شرایط بد مردم. بچه ها تو ایران تحت فشار هستن - خسته شدن ، میخوان بزنن بیرون ، شما هم در باغ سبز نشون میدی...
    با من کل کل کردی ، مهم نیست.
    نیا اینجا بگو اون دانشگاه فلانه ، نگو. پولی که از دروغ و پنهان کاری به دست بیاد به قرآن قسم فقط خرج دوا درمون میشه...
    دیگه هم این بحث کافیه. من پاسخی نمیدم تا شما فکر نکنی خیلی برام مهمه که شما رو روشن کنم. مثل شما تو قبرس کلی هست. یکی رو روشن کنم بعدی سر و کله اش پیدا میشه...

یاد دختری میوفتم که ترم پاییز 2012 به این خاطر که ارز یهو رفت بالا و پدر مادرش نمیتونستن هزینه هاش رو کاور کنن تو یکی از کافه های ماگوسا شده بود گارسن. بعد میگفت هم از پدر مادرش خجالت میکشه که این همه خرج کردن و هم این که هیچ آینده ای برای خودش متصور نیست چون این جزیره برای 99% بچه ها یه جاده بن بست هست که وقتی به تهش رسیدی سر و ته میکنی و بر میگردی ایران...

یکی از دوستان من معدل 4 از 4 داره از مستر فاینانس دانشگاه 3 ستاره قبرس !! زبانش عالیه
    امسال رفت آلمان و هلند که جان من یکی برای دکتری منو قبول کنه ، دیگه به دانشگاه هایی سر میزد که رسما تو رنکینگ تا حالا دیده نشدن... همه بهش میگفتن ما به سختی چندتا دانشگاه شاخ ترکیه رو قبول داریم این قبرس شمال چی چی هست اصلا !!! حالا این بدبخت باید توضیح میداد که همون قبرسه - یه جنگی بوده .... !!!

من دیگه ادامه نمیدم... ایشالله مردم با چشم باز انتخاب کنن...
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یعنی میشه از ایران برای دریافت ویزای امریکا به کنسولگری امریکا در قبرس شمالی رفت؟
    آقا بیخیال نوشته های ایشون بشو.
    حاضرم شرط ببندم یه بار به سفارت زنگ هم نزده.
    کنسول قبرس شمال تو لفکوشا هستش. وقتی میری برای ویزا باید 2-3 تا مدرک ببری که آقا به جان خودم من اینجا ساکن هستم. مثل ریز نمرات دانشگاه و اشتغال به تحصیل و حتی ازت میخواد که ویزای تحصیلی تو پاسپورتت رو نشونش بدی. قبرسی ها عین هلو ویزا میگیرن ، با ما ایرانی ها خوب راه نمیان. (حداقل آماری که من دارم اصلا قبولی توش نداره !)
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

یعنی میشه از ایران برای دریافت ویزای امریکا به کنسولگری امریکا در قبرس شمالی رفت؟
    احتمالش در حد 1% هست !!!!!
    من هم شنیدم که اصلا کاری ندارن مدارکتون چی هست و ... . البته شاید شاید توریستی بزارن !!!
    حتی سفارت آلمان هم تو همین فروم بچه ها اعلام کردن که دیگه ویزای دانشجویی نمیده اینجا و فقط ویزای توریستی صادر میکنه .برای دانشجویی باید برید ترکیه.
    قبرسی ها رو هم با دانشجویان ایرانی مقایسه نکنید.قبرسی ها 3 تا وضعیت اقامتی همزمان دارن یا میتونن داشته باشن:قبرسی .شینگین.ترکی .
    در هر صورت ریسک نکنید و همون آنکارا و ... برید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechateronics Engineering EMU

نقل قول نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
    احتمالش در حد 1% هست !!!!!
    من هم شنیدم که اصلا کاری ندارن مدارکتون چی هست و ... . البته شاید شاید توریستی بزارن !!!
    حتی سفارت آلمان هم تو همین فروم بچه ها اعلام کردن که دیگه ویزای دانشجویی نمیده اینجا و فقط ویزای توریستی صادر میکنه .برای دانشجویی باید برید ترکیه.
    قبرسی ها رو هم با دانشجویان ایرانی مقایسه نکنید.قبرسی ها 3 تا وضعیت اقامتی همزمان دارن یا میتونن داشته باشن:قبرسی .شینگین.ترکی .
    در هر صورت ریسک نکنید و همون آنکارا و ... برید .
    من همین الان سوال کردم . البته می دونستم می شه ولی مجدد سوال کردم و گفتن می شه. یکی از دوستای ما برای کارای ویزاش (نامزدی) و ... که دانشجوی همینجا هم هست برای همه این مراحل به همین سفارت آمریکا رفته.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siamaktt نمایش پست ها
    من همین الان سوال کردم . البته می دونستم می شه ولی مجدد سوال کردم و گفتن می شه. یکی از دوستای ما برای کارای ویزاش (نامزدی) و ... که دانشجوی همینجا هم هست برای همه این مراحل به همین سفارت آمریکا رفته.
    منظور من دانشجویانی که الان در قبرس هستند نیست. اگر کسی در ایران باشه آیا میتونه توریستی به قبرس شمالی بیاد برای گرفتن ویزا از کنسولگری امریکا در آنجا؟ چون دانشجو ها را که آقای کاوه هم گفته بودند میشه اما این مورد توریستی را ایشان گفتند نمیشه و میخواستم بدونم شما اطلاع دقیق دارید که میشه؟ مهمه برام چون برای یکی از بستگان میخوام. خیلی ممنون.

Junior Member

آمریکا خودش چند تا کشور رو پیشنهاد داده برای ایرانی ها که از اونجاها اقدام کنن ؛ برای اقدام از قبرس شمالی باید اقامت اینجا رو داشته باشی... اکثرا هم ریجکت میشن ...

Junior Member

""سلام، يك سئوال در باره توصيه نامه از اساتيد دارم.
    براي پذيرش دكتراي قبرس، توصيه نامه چقدر اهميت دارد؟ آيا حتما بايد با سربر گ دانشگاه باشد؟ آيا حتما بايد از اساتيدي باشند كه در دانشگاه محل تحصيل عضو هيات علمي باشند و يا از اساتيدي كه سابقه كار تحقيقاتي و يا زمينه مشترك تحقيقاتي داريم، مي توان توصيه نامه گرفت؟
    با تشكر""

آقا فکر کردی کجا میخوای بری؟ قبرس این حرفا رو نداره که دست رد به سینه هیچ کس نیمیزنه...
    ویرایش توسط nima_am : November 6th, 2013 در ساعت 12:22 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها

آخه چرا من باید دروغ بگم ؟ سفارت آمریکا برای هر متقاضی 500 دلار بهم میده ؟ چه منفعتی دارم که بیام اینجا دروغ بگم !!!؟
    من 1 روز - دو روز نیست که تو این سایت عضو هستم ، مثل شما برای کسب درآمد عضو نشدم و نقش "دایه مهربان تر از مادر" رو بازی نمی کنم. 2 ساله اینجام ، تو 60 جور تاپیک مختلف مطلب نوشتم و کلی مطالب و انسان های شریف این سایت به من کمک کردن. شما که 4 ماهه عضو شدی ، تو 4 ماه 50 تا پست نوشتی اونم فقط تو قبرس و همه اش گفتی آقا من اینجا هستم که مفتی کمکتون کنم !

من به این کار میگم سوء استفاده از شرایط بد مردم. بچه ها تو ایران تحت فشار هستن - خسته شدن ، میخوان بزنن بیرون ، شما هم در باغ سبز نشون میدی...
    با من کل کل کردی ، مهم نیست.
    نیا اینجا بگو اون دانشگاه فلانه ، نگو. پولی که از دروغ و پنهان کاری به دست بیاد به قرآن قسم فقط خرج دوا درمون میشه...
    دیگه هم این بحث کافیه. من پاسخی نمیدم تا شما فکر نکنی خیلی برام مهمه که شما رو روشن کنم. مثل شما تو قبرس کلی هست. یکی رو روشن کنم بعدی سر و کله اش پیدا میشه...

یاد دختری میوفتم که ترم پاییز 2012 به این خاطر که ارز یهو رفت بالا و پدر مادرش نمیتونستن هزینه هاش رو کاور کنن تو یکی از کافه های ماگوسا شده بود گارسن. بعد میگفت هم از پدر مادرش خجالت میکشه که این همه خرج کردن و هم این که هیچ آینده ای برای خودش متصور نیست چون این جزیره برای 99% بچه ها یه جاده بن بست هست که وقتی به تهش رسیدی سر و ته میکنی و بر میگردی ایران...

یکی از دوستان من معدل 4 از 4 داره از مستر فاینانس دانشگاه 3 ستاره قبرس !! زبانش عالیه
    امسال رفت آلمان و هلند که جان من یکی برای دکتری منو قبول کنه ، دیگه به دانشگاه هایی سر میزد که رسما تو رنکینگ تا حالا دیده نشدن... همه بهش میگفتن ما به سختی چندتا دانشگاه شاخ ترکیه رو قبول داریم این قبرس شمال چی چی هست اصلا !!! حالا این بدبخت باید توضیح میداد که همون قبرسه - یه جنگی بوده .... !!!

من دیگه ادامه نمیدم... ایشالله مردم با چشم باز انتخاب کنن...

منم خودم دانشجوی قبرس بودم ، این کشور و دانشگاه هاش ارزش وقت گذاشتن نداره مگر اینکه بخوای وقت بگذرونی و خیلی مایه دار باشی ...
    پر درامدترین کار هم بردن دانشجو به این کشور هستش که اکثر کسانی که تو این کارن برای گرفتن دانشجو دست به هر کاری میزنن (همشون نه)
    دانشجوهایی که میخوان فقط یه مدرک بگیرن که باهاش پز بدن واسشون خوبه ولی اونها هم به خاطر امکانات کم قبرس دپرس میشن ...
    سطح زندگی در حد حومه شهرهای ایران هستش که فقط الکل و بار و کازینو رو بهش اضافه کردن ...
    کار گیر آوردن سخته و در نهایت شاید بتونین تو یه رستوران کار کنید ؛ تعداد کمی شانس کار تو دانشگاه رو دارن.
    بورس 50% هم دروغه چون شهریه دانشگاه رو به صورت کامل از هیچ کس نمیگیرن و فقط برای اینکه بگن بورس میدیم (آخه میدونن تو کشورایی مثل ایران و پاکستان مد شده) شهریه رو 2 برابر کردن و تو سایت نوشتن ...
    دانشگاه EMU از نظر مالی مشکل داره ؛
    دانشگاه GAU رسما هتل هستش و ارزش علمی اصلا نداره ؛
    دانشگاه NEU داره با پول صاحبش امتیاز میخره و ارزش علمی نداره ( تو دانشگاه هیچ کدوم ار کارکنان انگلیسی بلد نیستن)
    دانشگاه های دیگه هم که اصلا ارزش حرف زدن نداره ...
    پذیرش هم همه 100% میگیرن پس نگران نباشید.

اینها رو واسه طرفداری از کسی نگفتم (تجربه 6 سال زندگیم تو جزیرس ) که کاش همون سال اول برگشته بودم
    اینجا حتی وقتی فکر میکنی موفقی تازه بدون هیچی نداری ... انقدر روابط حکم فرماست که اگه تصمیم بگیرن سر به نیستت کنن دستت به هیچ جا بند نیست و کارت تمومه ...

با دقت انتخاب کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechateronics Engineering EMU

منظور من دانشجویانی که الان در قبرس هستند نیست. اگر کسی در ایران باشه آیا میتونه توریستی به قبرس شمالی بیاد برای گرفتن ویزا از کنسولگری امریکا در آنجا؟ چون دانشجو ها را که آقای کاوه هم گفته بودند میشه اما این مورد توریستی را ایشان گفتند نمیشه و میخواستم بدونم شما اطلاع دقیق دارید که میشه؟ مهمه برام چون برای یکی از بستگان میخوام. خیلی ممنون.
    متاسفانه من اطلاع دقیقی از سایر اشخاص ندارم و یکی از دوستانم هم می خواست بیاد و ترجیح داد بره دبی. ولی قاعدتا شعبه های ترکیه و امارات بدلیل تجربه و مراجعه بیشتر افراد ایرانی تجربه زیادتری در مورد کیس های ایران دارند و شاید شاید (این رو هم نمی تونم تائید کنم) برای همینه که اصرار دارن ایرانیها به این شعبه ها مراجعه کنند. ولی در مورد این دوست دانشجومون کارش درست شد و من دیشب اتفاقا دوباره از ایشون سوال کردم

Junior Member Ali021 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

برای نوشتن پروپوزال دکترا کسی میتونه راهنمایی بکنه؟ چه چیزایی برای استادای عمران مهمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)