صفحه 3 از 51 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Hyperon نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    دو تا سوال داشتم:"
    1.جواب Apply واسه ایمیلم نیومده ولی تو سایت رفتم بود!!!!یعنی واسم اون فایل pdfکه واسه ایمیل مشه به دستم نرسیده...
    2.از سه رشته که انتخاب کردم 2تاش accept زده!اون یکیو زده Conditinal Accept!!lمنظورشون از پذیرش مشروط چیه؟؟؟
    شما واسه دکترا اپلی کردید؟

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط nimboloojak نمایش پست ها
    پلو

سلام
    گرفتن پذیرش خیلی راخت هستش. شما باید از طریق سایت دانشگاه مدارک (که همونحا هم نوشته چی هستش) آپلود کنید. خلاصه اش ایناس:
    1.مدرک لیسانس
    2.ریز نمرات
    3.اسکن پاسپورت
    4.عکس
    5.مدرک زبان انگلیسی
    6.ریکامندیشن لتر
    اینا باید همه به انگلیسی ترجمه شده باشن

این هم سایت دانشگاه ای ام یو هستش که اطلاعات مفیدی داره:
    www.emu.edu.tr

برای گرفتن بورسه و اسکالرشیپ هم شما باید فرم مربوطه رو پر کنید و بعد از اینکه پذیرشتون اومد براشون ارسال کنید (به همراه ریز نمرات و کپی پذیرش).
    تو این سایت میتونین اطلاعات انواع اسکالرشیپ ها رو ببینید و اینکه چجوری میشه اقدام کرد:
    http://web2009.emu.edu.tr/registrars...olarships.aspx
    موفق باشید
    با سلام ببخشید چنتا سوال داشتم

اول اینکه پذیرش ای دانشگاه هزینه داره؟ یا آپلود کردنه مدارک کافی و روند بررسیشون شروع میشه؟

دوم اینکه این کاملا قطعی هست که برای دکترا اسکالرشیپ نمیدن؟ آخه مگه میشه همه جا اگه به هیچ مقطعی ندن به دکترا میدن که!!

سوم اینکه آیا این دانشگاه برای دکترا قابل قبول وزارت علوم هست؟

پیشاپیش ممنون

A friend in need is a friend indeed

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M,S Graduated Architect

Exclamation پاسخ : تحصیل در قبرس

واسه معماری مستر!
    الان منظورشون از پذیرش مشروط چیه؟؟؟

رشته و دانشگاه

عذر میخام چون امکان ویرایش وجود نداشت برای پست قبلیم این سوال رو در این پست میپرسم

آیا برای دکترا نیاز هست که با اساتید ارتباط برقرار کرد یا خود دانشگاه سوپروایزر انتخاب میکنه برای دانشجوهای دکترا؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    عذر میخام چون امکان ویرایش وجود نداشت برای پست قبلیم این سوال رو در این پست میپرسم

آیا برای دکترا نیاز هست که با اساتید ارتباط برقرار کرد یا خود دانشگاه سوپروایزر انتخاب میکنه برای دانشجوهای دکترا؟

ممنونم
    بهتر هست که با اساتید صحبت کنید، ولی خوب دانشگاه هم این کار رو می کنه ولی شانشستون میاد پایین تر

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

با سلام ببخشید چنتا سوال داشتم

اول اینکه پذیرش ای دانشگاه هزینه داره؟ یا آپلود کردنه مدارک کافی و روند بررسیشون شروع میشه؟

دوم اینکه این کاملا قطعی هست که برای دکترا اسکالرشیپ نمیدن؟ آخه مگه میشه همه جا اگه به هیچ مقطعی ندن به دکترا میدن که!!

سوم اینکه آیا این دانشگاه برای دکترا قابل قبول وزارت علوم هست؟
    دورد دوست من برای پذیرش هیچ هزینه ایی نمیگیره دانشگاه , در مورد بورس اینجا برای دکتری متاسفانه نمیدهند ولی شما اسیستنت میتونی بشی که بستگی داره در چه نوعش موفق بشی و از حقوق ساعتی تا نصف شهریه و حتی کل شهریه با حقوق جدا را شامل میشه , بله این دانشگاه جزو دانشگاه های ردیف الف وزارت علوم هست
    پیشاپیش ممنون

ممنونم
    شما خودت میتونی میتونی سوپروایزر ات را انتخاب کنی کاری که هم بچه های مستر میکنن هم دکتری اگر هم نخواستی دانشگاه یکی رو معرفی میکنه به شما
    موفق باشید
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member nimboloojak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Eastern Mediterranean University - Masters in Mehnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Hyperon نمایش پست ها
    واسه معماری مستر!
    الان منظورشون از پذیرش مشروط چیه؟؟؟
    پذیرش مشروط یعنی شما باید یک یا چند تا کورس پیشنیاز رو هم بگذرونید که معمولاً موقعی اتفاق یافته که دانشجو بخواد تغییر رشته بده. یا اینکه ممکنه به علت پایین بودن نمره ی زبانتون باشه که باید یک یا چند تا کورس زبان هم بگذرونید.
    یک سوال برای شما: آیا برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های قبرس آیا نیازی به موسسات هست؟
    جواب دانشجو های قبرس: خیر.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    شما خودت میتونی میتونی سوپروایزر ات را انتخاب کنی کاری که هم بچه های مستر میکنن هم دکتری اگر هم نخواستی دانشگاه یکی رو معرفی میکنه به شما
    موفق باشید
    ممنونم از راهنمایی های کاملتون

من به یه استاد در قبرس ایمیل زدم و جوابش رو اینجا میزارم تا نظر شما دوستان هم بدونم:

As a matter of fact, I need to enlighten you about the policy of our department for the graduate students that are willing to continue in Civil Eng.

a- Being Non-civil engineering graduate. You need to take some deficiency courses suggested by your branch, because before you graduate from PhD program you need to take a Qualification exam that will cover some civil engineering basic courses as well. Minimum of 3 deficiency courses of 1 semester, up to 10 deficiency courses might be given. Send your BSc. and MSc transcripts (in English translation version) so as to tell you the possible deficiency courses that you should take.

b- Also you need to enter English language level exam like all the other students in EMU or submit your TOEFL Exam result

c- Your PhD studies, you need to take at least 7 different 3 credited courses other than deficiency and you should publish at least a paper related to your study in any cited journal I will supervise you on this matter; don’t worry).

چیزی که مشخصه اینه که برای اینکه رشتم مرتبط نیست گفته ممکنه پیش نیاز بخورم

حالا سوالم اینه که برای اپلای حتما باید مدرک زبان داشت؟ و یا میشه قبل از شروع کلاس ها براشون برد؟ و آیا ایلتس هم مورد قبولشونه یا فقط تافل

در مورد c کسی آشنایی داره که راهنمایی کنه بدونم روند دانشگاهها درین زمینه چه جوریه؟ هر چند که گفته نگران نباش

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

ممنونم از راهنمایی های کاملتون

من به یه استاد در قبرس ایمیل زدم و جوابش رو اینجا میزارم تا نظر شما دوستان هم بدونم:

As a matter of fact, I need to enlighten you about the policy of our department for the graduate students that are willing to continue in Civil Eng.

a- Being Non-civil engineering graduate. You need to take some deficiency courses suggested by your branch, because before you graduate from PhD program you need to take a Qualification exam that will cover some civil engineering basic courses as well. Minimum of 3 deficiency courses of 1 semester, up to 10 deficiency courses might be given. Send your BSc. and MSc transcripts (in English translation version) so as to tell you the possible deficiency courses that you should take.

b- Also you need to enter English language level exam like all the other students in EMU or submit your TOEFL Exam result

c- Your PhD studies, you need to take at least 7 different 3 credited courses other than deficiency and you should publish at least a paper related to your study in any cited journal I will supervise you on this matter; don’t worry).

چیزی که مشخصه اینه که برای اینکه رشتم مرتبط نیست گفته ممکنه پیش نیاز بخورم

حالا سوالم اینه که برای اپلای حتما باید مدرک زبان داشت؟ و یا میشه قبل از شروع کلاس ها براشون برد؟ و آیا ایلتس هم مورد قبولشونه یا فقط تافل

در مورد c کسی آشنایی داره که راهنمایی کنه بدونم روند دانشگاهها درین زمینه چه جوریه؟ هر چند که گفته نگران نباش
    دوست من برای اپلای نیازی نیست به مدرک زبان شما اگر مدرک نداری وقتی رسیدی یه امتحان از شما میگیرن که از 100 نمره هست و شما اگر از 75 بیشتر بشی قبولی اگر از 60 بیشتر شی یک کورس دف زبان میخوری و میتونی در حین تحصیلت پاسش کنی و اگر از 30 بیشتر شی 2تا کورس دف زبان میخوری و در حین تحصیل همراه با کورس هاتی دیگرت میتونی پاسش کنی ولی اگر از 30 کمتر شی کلا باید یک ترم فقط زبان بخونی و از کورس های دکتری نمیتونی چیزی برداری
    و حالا اگر مدرک میخواهی بگیری قبل اومدن هبچ مشکلی نیست و میتونی اینجا که رسیدی ارایه بدی و ایلتس تافل هم فرق نداره
    و در مورد سوال اخرت شما بجز 7 تا کورس اصلی ات باید 3تا کورس هم دف پاس کنی که وقتی اومدی میشه بری و صحبت کنی کمتر دف بهت بخوره و میگه یه مقاله باید چاپ کرده باشی که مهم نیست همون تز مسترت رو بیار اینجا ارایه بده حله ولی یه مصاحبه ازت میگیرن اینجا که سخت نیست
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من بدون اطلاع از طریق موسسات ااقدام کردم برای پذیرش حالا پذیرشم برام میل شده من از چه طریقی میتونم از درصد بورسی که بهم تعلق گرقته مطلع بشم . من رشته مقطع لیسانسم حسابداری بوده و معدلم 15.47 هستش .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)