صفحه 34 از 51 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    سکوی پرتاب به کجا دقیقا؟:دی شدن می شه، اما کار سختیه نسبت به اینکه یک جای خوب باشین
    یکم منو ناامید کردی واسه اومدن به اونجا

هزینه تحصیل MBA تو این دانشگاه چقدره ؟ در مقطع فوق لیسانس ؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    منظور منم همین هست . یعنی میشه سخت گرفت و خوند و از اونجا رفت برای ادامه تحصیل به جای بهتر؟ دیدین بچه هایی که از اونجا تونسته باشن برن جاهای دیگه ؟
    ببین من کسی رو نمیتونم مثال بزنم چون کسی رو ندیدم که تلاش جدی برای رفتن بکنه.
    تنها خودم بودم !!!
    من اونجا فاینانس فوق لیسانس خوندم ، پذیرش دکتری مک مستر گرفتم ، پذیرش MBA دانشگاه تورنتو و پذیرش مهندسی مالی دانشگاه هاوایی رو گرفتم با 38 هزار دلار اسکالرشیپ.
    جدیدا هم شنیدم یه دختر خانوم از دپارتمان اقتصاد هم پذیرش دکتری گرفتن (مطمئن نیستم کدوم دانشگاه آمریکا ، اشتباه نکنم ایلینویز بود)
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    یکم منو ناامید کردی واسه اومدن به اونجا

هزینه تحصیل MBA تو این دانشگاه چقدره ؟ در مقطع فوق لیسانس ؟
    شهریه دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه مدیترانه شرقی بدون احتساب بورسیه، هر ترم مبلغ 2450 دلار آمریکا است. در صورت برخورداری از بورسیه نیم بها، دانشجو نصف مبلغ فوق یعنی 1250 دلار را در هر ترم پرداخت می نماید.
    همچنین بورسیه دوره کارشناسی ارشد دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU)
    بدون در نظر گرفتن معدل مشمول 50 درصد تخفیف شهریه قطعی خواهد بود.
    با توجه به سوابق کاری و سوابق تحصیلی، دانشجو می تواند برای استادیاری اقدام نماید. 1- در صورت کسب استادیاری پاره وقت 50 درصد تخفیف شهریه دانشگاه و 450 لیر حقوق ماهیانه به دانشجو تعلق میگیرد.
    2- در صورت کسب استادیاری تمام وقت 100 درصد تخفیف شهریه دانشگاه و 900 لیر حقوق ماهیانه به دانشجو تعلق میگیرد.
    البته فکر میکنم هزینه بلیط و خوابگاه و خورد و خوراک به عهده خودتونه که هزینه های زیادی داره. شما باید در طول یکسال دوبار بلیط هواپیما بگیرید و اگه نخواید تابستون بیایید باید هزینه خوابگاه در تابستون رو هم بدیید.
    اگه خواستید براتون هزینه های خوابگاه و هزینه معمول زندگی در اونجا رو هم میگم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere74 نمایش پست ها
    شهریه دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه مدیترانه شرقی بدون احتساب بورسیه، هر ترم مبلغ 2450 دلار آمریکا است. در صورت برخورداری از بورسیه نیم بها، دانشجو نصف مبلغ فوق یعنی 1250 دلار را در هر ترم پرداخت می نماید.
    همچنین بورسیه دوره کارشناسی ارشد دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU)
    بدون در نظر گرفتن معدل مشمول 50 درصد تخفیف شهریه قطعی خواهد بود.
    با توجه به سوابق کاری و سوابق تحصیلی، دانشجو می تواند برای استادیاری اقدام نماید. 1- در صورت کسب استادیاری پاره وقت 50 درصد تخفیف شهریه دانشگاه و 450 لیر حقوق ماهیانه به دانشجو تعلق میگیرد.
    2- در صورت کسب استادیاری تمام وقت 100 درصد تخفیف شهریه دانشگاه و 900 لیر حقوق ماهیانه به دانشجو تعلق میگیرد.
    البته فکر میکنم هزینه بلیط و خوابگاه و خورد و خوراک به عهده خودتونه که هزینه های زیادی داره. شما باید در طول یکسال دوبار بلیط هواپیما بگیرید و اگه نخواید تابستون بیایید باید هزینه خوابگاه در تابستون رو هم بدیید.
    اگه خواستید براتون هزینه های خوابگاه و هزینه معمول زندگی در اونجا رو هم میگم.

موفق باشید
    میشه لطفا هزینه های خوابگاه و زندگی رو بفرمایید برای یک زوج.

Junior Member

سلام دوستان..من از دانشگاه EMUبراي مستر مخابرات پذيرش دارم وبايد 23Februry اونجا باشم..امتحان آيلتس بنده expire شده كه بايد آزمون زبان وزارت علوم رو بدم تا بتونم جهت خروج وثيقه بگذارم. اولش زنگ زدم سفارت قبرس كه گفتند اين دانشگاه مربوط به قبرس نميشه و بايد از طريق سفارت تركيه اقدام كنم. ميخواستم بدونم براي سفارت چه مداركي را ارايه بدم و چقدر طول ميكشه ويزا آماده بشه؟لازم به ذكر است كه ميخوام با همسرم برم اونجا. لطفا راهنمايي كنيد چون حس ميكنم زياد وقت نمونده اسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nooramiri نمایش پست ها
    سلام دوستان..من از دانشگاه EMUبراي مستر مخابرات پذيرش دارم وبايد 23Februry اونجا باشم..امتحان آيلتس بنده expire شده كه بايد آزمون زبان وزارت علوم رو بدم تا بتونم جهت خروج وثيقه بگذارم. اولش زنگ زدم سفارت قبرس كه گفتند اين دانشگاه مربوط به قبرس نميشه و بايد از طريق سفارت تركيه اقدام كنم. ميخواستم بدونم براي سفارت چه مداركي را ارايه بدم و چقدر طول ميكشه ويزا آماده بشه؟لازم به ذكر است كه ميخوام با همسرم برم اونجا. لطفا راهنمايي كنيد چون حس ميكنم زياد وقت نمونده اسم
    فكر ميكنم اطلاعات درستي بهتون ندادن شما براي امدن به قبرس نيازي به ويزا ندارين ميتونين با همراهاتون تشريف ببرين. اگر چنان چه مشكل خدمت سربازي دارين بله نياز هست كه به وزارت علوم مدرك زبان و وصيقه ارىه كنين و مجوز خروج بگيرين. ضمنا تاريخ درج شده تو پذيرشتون اولين روز ثبت نام هستش بنابراين اگر چنان چه كاراتون تول بكشه باز هم تا ٢٥ بعدي ميتونين ثبت نام كنين و تو امتحان زبان دانشگاه حاضر باشين.
    موفق باشين

Junior Member

سلام دوباره..از لطفت ممنونم، یک سوال دیگه هم داشتم. اگر در حین سربازی باشم باز هم میشه وثیقه گذاشت ؟یعنی هیچ مشکلی نیست؟ لطفا راهنمایی کن..باتشکر از لطفت

Junior Member

سلام دوباره..از لطفت ممنونم، یک سوال دیگه هم داشتم. اگر در حین سربازی باشم باز هم میشه وثیقه گذاشت ؟یعنی هیچ مشکلی نیست؟ لطفا راهنمایی کن..باتشکر از لطفت
    طبق قانون حين خدمت نمي تونينن اجازه خروج دانشجويي بگيرين. ولي من يكي از دوستام ضمن خدمت هم اجازه خروج گرفت البته توصيه ميكنم حتما خمت رو تمام كنين بعد برين چون مشمول بود مشكلات زيادي براي فرصت هاي كاري بعد از فارغ شدن داره
    موفق باشين

Junior Member

برای مسافرت به قبرس شما نیاز به اخذ ویزا در ایران ندارید. در حقیقت شما از طریق ترکیه وارد قبرس شمالی خواهید شد ودر مرحله اول با نشان دادن پرینت برگه پذیرش، مامورین مهاجرت برای شما یک ویزای توریستی 1 تا 3 ماهه در پاسپورت شما منظور خواهند کرد. پس از طی مراحل ثبت نام در دانشگاه و گرفتن یک گواهی مبنی بر اینکه شما دانشجوی دانشگاه مدیترانه شرقی هستید و نامه اسکان شما در قبرس که توسط خوابگاه یا محلی که در آن ساکن خواهید شد و پس از آزمایش پزشکی همه این مدارک را در روزهای خاصی که ماموران اداره مهاجرت به دانشگاه می آیند تحویل داده و در پاسپورت شما بسته به میزان دلخواه شما بین یک تا دو سال اقامت دانشجوئی قبرس درج خواهد شد
    کلیه این مراحل بسیار ساده بوده و دوستان ما در این مراحل شما را راهنمائی خواهند کرد.
    ویزای قبرس نیازی به گواهی تمکن مالی و … ندارد
    اخذ اقامت قبرس برای والدین، فرزندان و همسر دانشجویان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس
    والدین همسر و فرزندان دانشجویان دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس با توجه به ویزای دانشجوئی که دانشجو دریافت می کند می توانند از طریق اداره مهاجرت در قبرس اقدام نموده و پس از پرداخت مالیات ویزا برای آنان صادر می شود که می توانند در قبرس اقامت داشته باشند

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر.من از وزارت علوم سوال کردم که حین خدمت هستم و میخوام با گذاشتن وثیقه برای ادامه تحصیل برم قبرس.آقای پاداشی گفت باید یک برگه اشتغال به خدمت از یگانم بیارم بعدش وثیقه بزارم برم. واالله نمیدونم چیکار کنم،بعضیا میگن حین خدمت نمیشه بعضیا میگن میشه. خواهشا راهنمایی کنید که میتونم برم یا نه؟اگه میشه رفت،چطوری؟”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)