صفحه 5 از 51 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 501

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد مسائل مربوط به تحصیل در کشور قبرس

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Hyperon نمایش پست ها
    سلام دوستان!سولام رو جمع کردم همشون رو یه جا می پرسم!(شاید مربوط این فروم نباش
    میشه کارای بورس رو روز ثبت نام کرد؟ راستی
    ی با اطلس جت باید بیایم؟(200 دلاره الان)
    بلیط رو واسه آخر ژانویه بگیریم خوبه یا زوده؟
    ترجمه رسمی مدارک 2 نسخه بیارم بهتر هستش واسه بعد ها زده و واسه دکترا شاید یه جا رفتیم:
    راستی اداره گذرنامه بهم گفت میتونی سالی 2 بار برگردی ایران جمعا 90 روز!!!درسته؟!!
    روزای اول رو خوابگاه میدن؟چند روز؟
    مرسی....
    فرم سرویس پیکاپ دانشگاه رو پر کنیم میان دنبالمون؟؟؟
    درود بر شما
    .1اره میشه انجام داد ولی اگر همه مدارکت جور باشه و بدونی کجا و پیش کی بری
    2.با اطلس یا پگاسوز بیا ولی اطلس گرونتر هست معمولا و 30 کیلو بار میتونی بیاری و پگاسوز ارزونتر و 20 کیلو بار میتونی بیاری
    3.به نظر من زود هست میتونی برای بعد از 10 هم بگیری ,
    4.اره مدارک 2 سری بیار ضرر نداره ولی اگر مهر تاییدیه وزارت امورخارجه بخوره تا 6 ماه بیشتر ارزش نداره و پولت میره , دیگه هر جور صلاح میدونی
    5.در مورد گذرنامه ات خبر ندارم
    6.معمولا 2 شب اقامت برای ورودی های جدید در نظر میگیرند
    7.و در اخر اون فرم را پر کن و وقتی رسیدی میبینی بچه های مسول دانشگاه را در فرودگاه اسم ات را میگی و یه سیم کارت هم به شما میدهند به اضافه اینکه میارنت دانشگاه
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arenak نمایش پست ها
    من مدارکمو 3 هفته پیش برای کارشناسی دانشگاه emu فرستادم...میخوام بدونم پذیرش در چه حاله. کجای سایت رو باید چک کنم؟؟؟
    واسه کارشناسی از تو سایت نمیتونی.ایمیل بده به رجیستر آفیس.آماده باشه میفرستن واست.اینا بیشتر به تو نیاز دارن تا تو به اونا.خیالت تخت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M,S Graduated Architect

دوستان لازم هست من الان برم سفارت قبرس تو ایران؟یا با همون بلیط یه راست بیام اونجا!کسی نگه یهو ویزات کو؟؟؟

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

دوستان لازم هست من الان برم سفارت قبرس تو ایران؟یا با همون بلیط یه راست بیام اونجا!کسی نگه یهو ویزات کو؟؟؟
    نه دوست من نیازی نیست جایی بری، وقتی رسیدی تو فرودگاه برات یه ویزای ۳۰ روز میزنن برات و بعدا که ثبتنام کردی میتونی اقامت چند ساله بگیری با توجه به مقطع تحصیلی ات. پس خبالت راحت سفارت نمیخواد بری
    موفق باشی

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    نه دوست من نیازی نیست جایی بری، وقتی رسیدی تو فرودگاه برات یه ویزای ۳۰ روز میزنن برات و بعدا که ثبتنام کردی میتونی اقامت چند ساله بگیری با توجه به مقطع تحصیلی ات. پس خبالت راحت سفارت نمیخواد بری
    موفق باشی
    قهرمان عزیز یعنی قبرس احتیاج گرفتن ویزا نداره از سفارت؟ یعنی بعد از گرفتن پذیرش فقط باید بلیط گرفت اومد؟ وقتی رسیدیم برای اقامت از همونجا اقدام میکنن؟

A friend in need is a friend indeed

سلام
    من مهرماه همین امسال پایان نامه کارشناسی ارشدم رو دفاع کردم و هنوز سربازی نرفتم و گویا یکسال فرصت دارم
    مدرک آیلتس ندارم اما سطح زبانم خوبه
    معدلم 17/03
    ولی سابقه پژوهشی درست درمونی ندارم
    موضوع و محتوای پایان نامه‌م خوب بوده
    خب میدونید که فردا هم اول ژانویه هست

من برای قبرس دانشگاه ای ام یو برا دوره دکترا میخوام رجیستر کنم و یه موسسه اعزام دانشجو بهم گفته که با 800000 تومن این کار رو برا ترم اسپرینگ میتونه برام انجام بده
    و خب من از اونجایی که تا پذیرش نگیرم مدارکم آزاد نمیشه و نمیتونم پاسپورت بگیرم، یه کم گیج میزنم و ترجیح میدم کار رو بدم دست موسسه

میخواستم اول از همه ببینم که بدم موسسه یا راهی داره که خودم انجام بدم و کدوم بهتره؟ ترم جدید ددلاینش کی هست و آیا برای ترم اسپرینگ هنوز وقت هست؟ ممکنه پذیرش ندن احیانا؟ و اینکه آزمون MCHE لازمه؟
    هزینه‌های مخفی هم داره یا همینایی هست که تو سایت زده؟

رشته‌م هم عمرانه. گرایش سازه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

اگه از اینجا خوابگاه رو رزرو کنیم برای کی اونجا باشیم خوبه؟
    ویرایش توسط pApAr : December 31st, 2012 در ساعت 02:09 AM دلیل: فینگیلیش

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    قهرمان عزیز یعنی قبرس احتیاج گرفتن ویزا نداره از سفارت؟ یعنی بعد از گرفتن پذیرش فقط باید بلیط گرفت اومد؟ وقتی رسیدیم برای اقامت از همونجا اقدام میکنن؟
    بله دقیقا نیازی به ویزا نیست و می تونید مستقیم بیایید، البته قبرس شمالی( فرودگاه ارجان)

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط bigharar نمایش پست ها
    سلام
    من مهرماه همین امسال پایان نامه کارشناسی ارشدم رو دفاع کردم و هنوز سربازی نرفتم و گویا یکسال فرصت دارم
    مدرک آیلتس ندارم اما سطح زبانم خوبه
    معدلم 17/03
    ولی سابقه پژوهشی درست درمونی ندارم
    موضوع و محتوای پایان نامه‌م خوب بوده
    خب میدونید که فردا هم اول ژانویه هست

من برای قبرس دانشگاه ای ام یو برا دوره دکترا میخوام رجیستر کنم و یه موسسه اعزام دانشجو بهم گفته که با 800000 تومن این کار رو برا ترم اسپرینگ میتونه برام انجام بده
    و خب من از اونجایی که تا پذیرش نگیرم مدارکم آزاد نمیشه و نمیتونم پاسپورت بگیرم، یه کم گیج میزنم و ترجیح میدم کار رو بدم دست موسسه

میخواستم اول از همه ببینم که بدم موسسه یا راهی داره که خودم انجام بدم و کدوم بهتره؟ ترم جدید ددلاینش کی هست و آیا برای ترم اسپرینگ هنوز وقت هست؟ ممکنه پذیرش ندن احیانا؟ و اینکه آزمون MCHE لازمه؟
    هزینه‌های مخفی هم داره یا همینایی هست که تو سایت زده؟

رشته‌م هم عمرانه. گرایش سازه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    درود بر شما
    دوست من به نظر من اول از همه این را بدون که پذیرش گرفتن کار سختی نیست اگر مدارکت جور باشه پس پیشنهاد میکنم اول از همه یا خودت اینکارا بکن و هر راهنمایی هم خواستی در اختیارت میزارم یا اگر خیالت ناراحته میتونی از طریق من و بچه های دیگه اینکار را انجام بدی تا هم پولی نداده باشی و هزینه ی بیجا نکرده باشی و هم خیالت راحت بود ه باشه ولی اصلا پیشنهاد موسسه را نمیدهم به شما.
    و برای پذیرش وقت هست دوست من اصلا نگران نباش و مطما باش پذیرش میگیری و در مورد مدرک زبان اگر داشته باشی که هیچی اگر نداشته باشی از شما امتحان میگیرند و اگر قبول نشی همزمان با کورس های اصلی ات کورس زبان هم باید پاس کنی
    اگر سوالی داشتی میتونی بپرسی خوشحال میشم موفق باشی

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    درود بر شما دوست من شما بلیط میگیری میای اینجا و به هیچی نیازی نداری البته یه کپی از پذیرش ات همراه ات باشه ولی به هیچی نیازی نداری وقتی از هواپیما خارج شدی و رسیدی قسمت ترانسفر در فرودگاه میپرسن چقدر میمونی میتونی بگی اومدم برم ای ام یو و اینقدر سال میمونم ولی اونها برات 30 روز ویزا میزنن البته بعضی وقت ها 6 ماه هم میزنن و بعد که اومدی ثبتنام کردی و یکسری راه های اداری از جمله ازمایش و اینها رو که طی کردی , از خود اداره مهاجرت میان دانشگاه و میری و اقامت چند ساله میگیری .
    اصلا نگران نباش دوست من. موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arenak نمایش پست ها
    Age az inja khabgaho reserv konim baraye kei unja bashim khube?
    اول از همه فارسی تایپ کن و برای 10 فوریه به بعد دیگه بیایید اینجا
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)