صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehspd نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید .
    دوستان من سوالات زیادی تو ذهنم هست که نمی دونم کجا می تونم یک مشاوره ی دقیق در این باب بگیرم و آیا موسسه ای مشاوره می ده که قابل معرفی باشه . من ارشد معماری از دانشگاه دولتی با مدل هجده و نیم هستم مقاله و زبانم فعلا مناسب نیست ولی در حال کار کردن روش هستم . از طرفی شنیدم پذیرش و گرفتن فاند دکتری در زمینه های هنری سخت تر هست . در زمینه تصویر سازی هم کارهای مناسبی دارم و نمایشگاه هم برگزار کردم . اما با توجه به علاقه ی یکسانم به معماری و تصویر سازی برای خواندن دکتری در کدام رشته احتمال پذیرش و گرفتن فاند برای من بیشتره و زمینه ی کاری و تحصیلی کجا مناسبتره آیا تغییر رشته از معماری به هنر در دکتری ممکنه و اینکه آیا زدن گالری هنری جز رزومه محسوب میشه
    معذرت بابت زیاده گویی
    و سپاس از لطفتون
    عزیزم معماری اگر جزء گرایش های هنر نیست پس چیه؟یعنی منظورم دقیقا اینه که بین فن و هنره.اینقدر شما معماری ها خودتون رو به عمرانی ها نچسبونید با واقعیت کنار بیان دیگه بله می تونید دکترای هنر بخونید و اگر دنبال هزینه کمتری اروپا رو انتخاب بکن

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي

سلام وقت بخیر.من لیسانس مهندسی مواد دارم و 11 سال هست که قلمزنی انجام میدم.علاقه زیادی دارم که metal art بخونم و برای کار برم.ولی نمیدونم کدوم کشور مناسب هست.رزومه کاری خوبی دارم و مدرک فنی حرفه ای قلمزنی هم دارم.به نظرتون میتونم بورسیه بشم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Art_hajian نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.من لیسانس مهندسی مواد دارم و 11 سال هست که قلمزنی انجام میدم.علاقه زیادی دارم که metal art بخونم و برای کار برم.ولی نمیدونم کدوم کشور مناسب هست.رزومه کاری خوبی دارم و مدرک فنی حرفه ای قلمزنی هم دارم.به نظرتون میتونم بورسیه بشم؟
    سلام

برای بورسیه شدن باید رزومه اکادمیک قوی داشته باشید. توصیه می کنم اگر خیلی علاقه مند هستید دوره های اموزشی کوتاه مدت "تابستانه" یا "certificate" که دانشگاه های اروپایی در رشته هنر دارند اقدام کنید.

ارادت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری

سلام
    برای بورسیه شنیدم باید در همون زمینه فعالیت کاری داشته باشی و سوال من اینکه من لیسانس گرافیک دارم ولی میخوام در زمینه تصویرسازی مد بورسیه بگیرم حالا باید زمینه فعالیت و کاری من در زمینه تصویرسازی باشه؟؟(در زمینه گرافیک سابقه کاری خوبی دارم)
    و اینکه میگن سفارت به کسانی که در امریکا خویشاوند دارن ویزا نمیده بخاطر اینکه ممکنه برنگردم به کشورشون درسته؟؟؟واگه درسته چه باید کرد.مرسی

Junior Member

سلام . من در رشته صنایع دستی مدرک کارشناسی ، و در رشته ی هنر اسلامی کارشناسی ارشد دارم و می خواهم برای رشته ی انیمیشن درخواست بدم. چه کشور هایی برای این رشته خوبن؟ چه چیزی نیاز داره و باید انجام بدم؟ چه طور باید درخواست بدم؟

Junior Member

سلام.
    دوستان من لیسانس مهندسی پلیمر دارم. ایلتس 7.5 و زبان آلمانی در حد ب2-س1 بلدم. قصد دارم از لیسانس گرافیک یا تصویرسازی بخونم. ترجیحا جایی که هزینه دانشگاه زیاد بالا نباشه (جز آلمان) میتونین راهی پیش پای من بذارین؟ آیا امکان دریافت کمک هزینه برای تحصیل جایی که هزینه زیاده هست؟ از طریق رزومه، آزمون، مصاحبه.. همچین چیزی.
    خیلی ممنونم.

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی دارم و ارشد انیمیشن... میخوام برای ارشد مجدد انیمیشن اقدام کنم ولی ارشدی که توی ایران گرفتم MA هست. اما میتونم برای اونور برای MFA اقدام کنم... از این بابت که MFA عملی تره و سه سال طول میکشه عموما یه تفاوت هایی با MA داره. بنابراین منطقیه که کسی که قبلا مهندسی خونده و بعد MA بخواد MFA بخونه که دانشش کامل تر بشه ... من از دانشگاه ها برای پذیرشم برای ارشد پرسیدم و بهم گفتن ما براساس پورتفولیوت بهت پذیرش میدیم و کاری نداریم که یه مستر دیگه داشتی یا لیسانست مرتبط نیست... اما من مسئله ام با سفارته... اینکه سفارت ممکنه به خاطر اینکه یه مستر مشابه دارم رد کنه یا اینکه برای MFA اپلای کنم شانسم رو میبره بالا... از طرفی من رزومه MA ام خیلی میتونه کمکم کنه و پنهان کردنش به نظر منطقی نمیاد... اگر کسی رو میشناسید که از MA به MFA اپلای کرده و پذیرش گرفته لطفا به من معرفیش کنید! یا حداقل اگر میدونید کسی این کار رو انجام داده همین قدر که بدونم مورد مشابه بوده و اوکی شده خیالم راحت تر میشه... مرسی

سلام دوستان
    وقت بخیر
    ممنون میشم اگر از اخبار جدید پذیرش دکترا در هنر ( ترجبحا هنر های تجسمی ) اطلاعاتی دارید بهم بگید.
    مراحل اپلای کردن برای دکترای هنر در اروپا مد نظرم هست.
    من کارشناس ارشد تصویرسازی هستم، با معدل ۱۸ از دانشگاه هنر تهران و سال ۹۲ مدرکم را گرفتم. جایزه هایی هم در ایران تونستم بگیرم و در خارج از ایران هم برگزیده شدم.
    در حال حاضر هم به صورت پاره وفت در دانشگاه تدریس می کنم.
    ممنون از همگی

Junior Member

سلام. من میخوام ازتون راهنمایی بگیرم برای درست کردن یک پورتفولیو. چه خصوصیاتی باید داشته باشه یک پورتفولیوی خوب برای رشته ه های هنری به خصوص در زمینه نقاشی و هنرهای تجسمی. ممنون می شم افرادی که درین زمینه تجربه داشتند، راهنماییم کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر اسلامی گرایش فلز هنر اسلامی تبریز

با سلام
    من با معدل Aدر مقطع ارشد هنر درس خوندم
    قصدم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و گرایش های زیبایی شناسی یا هنر مدرن هست
    برای اروپا وآمریکا قصد دارم اقدام کنم
    یک کتاب نوشتم
    دو مقاله هم دارم
    سابقه تدریس دانشگاهی و فنی حرفه ای هم دارم
    و چند نمایشگاه گروهی و انفرادی
    و کارگاه جواهر سازی و آموزشش
    آزمون زبان ندادم هنوز اما امید وارم به نمره 7 ایلس
    چقدر احتمال گرفتن پذیرش با فاند رو دارم
    اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم انتقال بده هم راجب دانشگاه مناسب هم احتمال گرفتن فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)