صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 95 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

سلام دوستان،من میخام برای فاین آرت اپلای کنم کانادا، آیا اگر اینجا توی ایران نمایشگاه نقاشی برگزار کنم علاوه بر پورتفولیویی که باید ارائه بدم، این یک پوئن مثبت در پذیرش من توسط دانشگاه محسوب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من میخام برای فاین آرت اپلای کنم کانادا، آیا اگر اینجا توی ایران نمایشگاه نقاشی برگزار کنم علاوه بر پورتفولیویی که باید ارائه بدم، این یک پوئن مثبت در پذیرش من توسط دانشگاه محسوب میشه؟
    عجب سوالی می پرسید، خوب معلومه که پوئن مثبته. تازه اگر هم نباشه، آدم می آد شانس برگزاری نمایشگاه را به خاطر شرایط پذیرش یک دانشگاه از دست بده!

بسمه تعالی، من نمایشگاه برگزار نکردم زیرا در پذیرش دانشگاه تاثیری نداشت. عجب هنرمندی!
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    عجب سوالی می پرسید، خوب معلومه که پوئن مثبته. تازه اگر هم نباشه، آدم می آد شانس برگزاری نمایشگاه را به خاطر شرایط پذیرش یک دانشگاه از دست بده!

بسمه تعالی، من نمایشگاه برگزار نکردم زیرا در پذیرش دانشگاه تاثیری نداشت. عجب هنرمندی!
    شاید ایشون منظورشون این بوده که آیا هزینه و زحمت برگزاری نمایشگاه به منفعت اش برای هدف ایشون که پذیرش بوده می ارزه یا خیر؟ به نظر من ما باید یاد بگیریم اگر در زمینه ای اطلاعات نداریم اظهار نظر نکنیم حتی اگر نیت مون خیر باشه!! :-)
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    شاید ایشون منظورشون این بوده که آیا هزینه و زحمت برگزاری نمایشگاه به منفعت اش برای هدف ایشون که پذیرش بوده می ارزه یا خیر؟ به نظر من ما باید یاد بگیریم اگر در زمینه ای اطلاعات نداریم اظهار نظر نکنیم حتی اگر نیت مون خیر باشه!! :-)
    ممنون از اینکه شتاب زده و بدون دقت نظر ندادین من منظورم این بود که نمایشگاه برگزار کردن داخل ایران رو قبول دارن یا نه؟چون بعضی کشورها حتی دانشگاه های مارو قبول ندارن. و اینکه حتما اینکه اون نمایشگاه در چه سطحی باشه براشون مهمه وگرنه من میتونم یه جایی یه نمایشگاه واسه خودم برگزار کنم خب این که کار خاصی نیس اونا حتما نمایشگاه معتبر و شناخته شده با سرتیفیکیت میخان....میخواستم در مورد جزییاتش بدونم که در چه صورتی این نمایشگاه برگزار کردن توی رزومه من یه پوئن مثبت حساب میشه که بدونم دنبال چی برم و چکار کنم

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم ۷ گرافیک دانشگاه هنر تهران هستم با معدل ۱۷.۹. پورتفولیوم رو دارم کامل میکنم. سطح زبانمم خوبه و دو ماه دیگه میخوام تافل بدم ولی رزومه قوی ندارم. به نظر شما احتمال پذیرش با فاند برای MFA گرافیک از دانشگاه های امریکا وجود داره؟

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)