صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

سلام دوستان من ليسانس نقاشى را با معدل ١٧/٦٥ و فوق ليسانس تصويرسازى را با معدل ١٩/٧٧ تمام كردم. به پيشنهاد يكى إز اساتيدم كه گفتن كارهاتو براى دانشگاههاى معتبر مثل دانشگاههاى كانادا بفرست، تصميم به اين كار گرفتم . قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا رو دارم و ميخوام فاند بگيرم. ولى متاسفانه اصلا نميدونم برأى مرحله اول بايد چه كار كنم. تنها اطلاعاتى كه دارم اينه كه بايد با يه استاد از دانشگاه مورد نظرم لينك بشم. در مورد مقاله داشتن و اينكه چند تا بايد داشته باشيم ؟ بايد انگليسى باسه مقاله مون ؟مدرك زبان لازمه يا نه؟ اگه از دوستان كسى بتونه كمك كنه واقعا ممنون ميشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دوستان در مورد رشته کارگردانی تئاتر کسی اطلاعاتی داره که چجوری میشه اپلای کرد واسه یکی از دانشگاه های اروپا؟

سلام دوستان من کارشناسی معماری دارم، برای ارشد معماری میخوام اپلای کنم.من به هنر خیلی علاقه دارم و طراحی سیاه قلم و مدادرنگی و رنگ روغن و طراحی لباس (بصورت اسکچ)انجام میدم و طراحی و نقاشیمم خوبه و طرح های ذهنی میکشم. میخواستم بدونم اگه این کارامم ارائه بدم تاثیری توی پذیرش معماری داره؟ و آیا ممکنه هم پرتفلیو معماری هم پرتفلیو هنری ارائه بدم به یک دانشگاه تا اگه توی معماری پذیرش نگرفتم توی هنر شایدد بتونم پذیرش بگیرم؟

Junior Member

در مورد دکترا شما که نقاشی خوندین برای کانادا باید در دپارتمان Humanities دنبال استاد بگردین که بین رشته ای بین هنر و تاریخ هنر و (جامعه شناسی و زیان و مذهب(Art & Science)) یک استاد یه عنوان استاد مرجع و دوس استاد دیگه به عنوان استاد مشاور شما میشن که استاد مرجع بستگی به رزومه تحقیقاتی شما داره، شما اول باید رزومه آماده کنید و بعد شروع کنید به استادا ایمیل بزنید همزمان برای تافل هم بخونید که به Deadline پذیرش دانشگاه برسین. معمولا رشته ها دکترا هنر زبان خیلی قوی تری از مهندسی میخوان. سوال دیگه ای بود در خدمتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط A123456a نمایش پست ها
    سلام دوستان من ليسانس نقاشى را با معدل ١٧/٦٥ و فوق ليسانس تصويرسازى را با معدل ١٩/٧٧ تمام كردم. به پيشنهاد يكى إز اساتيدم كه گفتن كارهاتو براى دانشگاههاى معتبر مثل دانشگاههاى كانادا بفرست، تصميم به اين كار گرفتم . قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا رو دارم و ميخوام فاند بگيرم. ولى متاسفانه اصلا نميدونم برأى مرحله اول بايد چه كار كنم. تنها اطلاعاتى كه دارم اينه كه بايد با يه استاد از دانشگاه مورد نظرم لينك بشم. در مورد مقاله داشتن و اينكه چند تا بايد داشته باشيم ؟ بايد انگليسى باسه مقاله مون ؟مدرك زبان لازمه يا نه؟ اگه از دوستان كسى بتونه كمك كنه واقعا ممنون ميشم�������������� ���������������� ���������������� ������������

Junior Member

سلام دوستان من تازه وارد هستم و سوالم این هست آیا میشه از لیسانس مترجمی انگلیسی برای ارشد موسیقی در‌جایی اپلای کرد؟ اگر اره کجا؟

سلام دوستان.من لیسانس کامپیوتر خوندم اما میخوام ارشد طراحی لباس بخونم.زبان ترکی استانبولی هم بلدم.بنظرتون ترکیه برای این رضته مناسبتره یا ایتالیا؟البته وضعیت مالی رو هم در نظر بگیرین

سلام
    من رشته ليسانم رياضى دانشگاه اصفهان بوده معدل ١٣:٤٧
    و رشره كارشناسى ارشد كار افرينى هنر دانشگاه هنر اصفهان طراح لباس هستم و تز ارشدم روى طراحى لباس بوده و شاگرد اول شدم با معدل ١٨.٨٩
    و الان خانه مد ثبت كردم و مزون دارم
    و پايان نامه و مقاله ان در جشنواره بين المللى مد و لباس فجر رتبه سوم و دوم را گرفته چندين اثر ثبت شده مانتو دارم... كلا مقام اينا زياد دارم
    الان مى خوام براى دكترا واسه امريكا اقدام كنم:
    ١- چه طورى دانشگاه هاى هنر طراحى لباس امريكا( نيويورك) را پيدا كنم؟
    ٢-دارم واسه ايلتس مى خونم بعد از ايلتس به اساتيد ايميل بزنم يا قبلش؟
    ٣- از كجا مى شه فهميد دانشگاه ها فاند مى دن؟
    ٤- مى شه اياواسه دكترا برم نيويورك؟

Junior Member

سلام من ٢١ سالمه و زبان انگليسي هم در سطح ايلتس ٧ بلدم
    براي رشته بازيگري يا كارگرداني ميخواستم اقدام كنم در مقطع كارشناسي با اينكه تو ايران هم دارم همين رشته رو ميخونم ولي دوست دارم كه اونجا كارشناسيمو بگيرم
    ممنون ميشم بهم كمك كنيد كه كدوم كشور راحت تر ويزا ميده و هزينه دانشگاهشون خيلي به نسبت بقيه جاها پايين تر هست

Junior Member

سلام
    در مورد بورس رشته مرمت بنا اطلاعی دارید یا کسی رو میشناسید که بدونه؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر‌تهران ، دانشجوی ارشد پژوهش هنر هستم ...
    میخواستم بدونم دانشگاه های آمریکا برای دکترا رشته ی تاریخ هنر بورسیه میکنن؟
    فاند به چه صورت هستش ؟ لطفا راهنمایی کنید اگر اطلاع دارید
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)