صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

ببخشید با رشته ی صنایع دستی اصاا میشه اپلای کرد ؟ یا خیر؟ برای ارشد نقاشی یا غیره

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من رشتم موسیقی ایرانیه و میخوام برای ادامه به ایتالیا مهاجرت کنم...
    کسی میدونه که چه رشته هایی مرتبط هست تقریبا به موسیقی ایرانی؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. من خیلی تاپیک هارو زیرو رو کردم و دیدم که همه میگن امکان بورس شدن یا فاند گرفتن در مقطع کارشناسی خیلی کمه. من قصدم بورسیه گرفتن از دانشگاه های آمریکا (بیشتر نیویورک) یا انگلیسه در رشته سینما یا بازیگری. دو سال وقت دارم برای رزومه جمع کردن. در حال حاضر رشته سینما توی هنرستان میخونم و در هر صورت برای سال دوازدهم باید کارآموزی برم و یک فیلم کوتاه بسازم. توی آموزشگاهمون کلاس بازیگری میرم و مدرک بین المللی بازیگریشو میگیرم. میخوام مدرک بین المللی ساز گیتار رو بگیرم و یک مقاله هم بنویسم که تایید بشه از ISI. یک فیلمنامه دارم و چند تای دیگه هم دارم مینویسم و میخوام ویراستاری دقیق انجام بدم و خوب هاشو به چاپ برسونم. اگر تافل و ACT نمره بالا بگیرم آیا میتونم امیدی به بورسیه آمریکا داشته باشم؟ اگر رزومم بیشتر بشه چی؟ مثلا مدارک بین الملی بیشتری بگیرم یا کنفرانس هایی که برگزار میشه در مورد رشتم در خارج رو شرکت کنم؟ میتونم امیدی داشته باشم؟ اگه آره حدودا چه رنکی؟
    ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام سواله این قضیه. پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم❤️

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maede_a04 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خیلی تاپیک هارو زیرو رو کردم و دیدم که همه میگن امکان بورس شدن یا فاند گرفتن در مقطع کارشناسی خیلی کمه. من قصدم بورسیه گرفتن از دانشگاه های آمریکا (بیشتر نیویورک) یا انگلیسه در رشته سینما یا بازیگری. دو سال وقت دارم برای رزومه جمع کردن. در حال حاضر رشته سینما توی هنرستان میخونم و در هر صورت برای سال دوازدهم باید کارآموزی برم و یک فیلم کوتاه بسازم. توی آموزشگاهمون کلاس بازیگری میرم و مدرک بین المللی بازیگریشو میگیرم. میخوام مدرک بین المللی ساز گیتار رو بگیرم و یک مقاله هم بنویسم که تایید بشه از ISI. یک فیلمنامه دارم و چند تای دیگه هم دارم مینویسم و میخوام ویراستاری دقیق انجام بدم و خوب هاشو به چاپ برسونم. اگر تافل و ACT نمره بالا بگیرم آیا میتونم امیدی به بورسیه آمریکا داشته باشم؟ اگر رزومم بیشتر بشه چی؟ مثلا مدارک بین الملی بیشتری بگیرم یا کنفرانس هایی که برگزار میشه در مورد رشتم در خارج رو شرکت کنم؟ میتونم امیدی داشته باشم؟ اگه آره حدودا چه رنکی؟
    ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام سواله این قضیه. پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم❤️
    سلام
    اول از همه بگم من قصد توهین به شمارو ندارم ولی میدونم ناراحت میشید (هرچند لازمه ) فقط احساس مسئولیت کردم که بگم!
    من فکر می کنم شما یکم بیش از حد رویا پردازی می کنید.
    نوشتن مقاله isi هنر برای داشجویان دکتری هم گاها دوسال و بیشتر طول میکشه! مدرک یه دوره آموزشی بد نیست ولی اصلا به چشم نمیاد. ولی مواردی که می خواید انجام بدید حداقل ۴- ۵ سال زمان میبره. گرفتن یه نمره خوب تافل الزامی هست و امتیاز چندان بالایی نیست درواقع نداشته باشید اصلا به پذیرش با فاند یا بدون فاند نباید فکر کنید.
    به نظرم به دنبال فاند گرفتن یا حداقل فول فاند گرفتن تو مقطع کارشناسی نباشید. بهترین کار خوندن برای کنکور هست که دانشگاه سراسری پذیرش بگیرید.
    هر چقدرم هنر عملی باشه ادامه تحصیل یک فرآیند آکادمیک هست . نوشتن مقاله اونم برای isiتو هنر شما هزاران موضوع رو باید اشراف داشته باشید. شخصی که استاد تمام هست تو رشته های هنر هم، تعداد مقالات isiزیادی ندارد که شما با این تصور که میتونید بنویسید رویا پردازی می کنید.
    در باقی چیزهایی که باید جمع کنید به نظرم اول کارشناسیتون رو یه سال سرش بشینید که رتبه زیر ۱۰ -۲۰ بتونید بیارید که همینجا بخونید و همزمان زبانتون رو تقویت کنید و در طول این مدت میتونید بفهمید دقیقا تو چه سطحی هستید و کجاهارو باید بیشتر پوشش بدید که متناسب با رشته اتون بتونید فاند بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemianb نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ليسانم رياضى دانشگاه اصفهان بوده معدل ١٣:٤٧
    و رشره كارشناسى ارشد كار افرينى هنر دانشگاه هنر اصفهان طراح لباس هستم و تز ارشدم روى طراحى لباس بوده و شاگرد اول شدم با معدل ١٨.٨٩
    و الان خانه مد ثبت كردم و مزون دارم
    و پايان نامه و مقاله ان در جشنواره بين المللى مد و لباس فجر رتبه سوم و دوم را گرفته چندين اثر ثبت شده مانتو دارم... كلا مقام اينا زياد دارم
    الان مى خوام براى دكترا واسه امريكا اقدام كنم:
    ١- چه طورى دانشگاه هاى هنر طراحى لباس امريكا( نيويورك) را پيدا كنم؟
    ٢-دارم واسه ايلتس مى خونم بعد از ايلتس به اساتيد ايميل بزنم يا قبلش؟
    ٣- از كجا مى شه فهميد دانشگاه ها فاند مى دن؟
    ٤- مى شه اياواسه دكترا برم نيويورك؟
    سلام
    ۱- کافیه تو گوگل سرچ کنید با همین کلماتی که گفتید ولی به انگلیسی
    ۲- من نمی دونم شما امسال می خواید برید سال بغد یا حتی چندسال بعد و اینکه کی مدرک زبانتونو می گیرید؟
    دانشگاههای هر کشوری یه بازه های زمانی دارند برای هر پروسه ای
    ۳- کافیه وارد سایت دانشکده رشته اتون برید و تو منو ها کلمه scholarship یا معادل های دیگه شو بگردید تو صفحه ای که میاد توضیحات نوشته شده
    ۴- جواب سوال شما رو بعد اپلای دانشگاهی که اپلای کردید میده، کسی نمیتونه پیش بینی کنه شما میتونید برید یا نه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemespm نمایش پست ها
    ببخشید با رشته ی صنایع دستی اصاا میشه اپلای کرد ؟ یا خیر؟ برای ارشد نقاشی یا غیره
    سلام
    بله میشه اپلای کرد ولی تا اونجا که میدونم گرایش دارید.
    اگر هم جدا از رشته اتون می خواید نقاشی بخونید یا هر رشته دیگه ای باید رزومه و پورتفولیو مرتبط همون رشته رو بتونید برای خودتون ایجاد کنید
    مگه اینگه بدون فاند بخواید برید که با هر رشته نامرتبطی میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

سلام دوستان
    کسی نمونه ریکامندیشن لتر برای master of fine arts داره؟
    اگر برای گرایش fibers باشه که عالی میشه.

Junior Member

سلام
    با اینکه خیلی گذشته از زمان سوالتون ولی گفتم شاید بدرد فرد دیگه بخوره.
    نمونه ریکام برای هنر به طور کلی تو گوگل سرچ کنید میاد. ولی اگه می خواید یه نمونه که از روش جمله بندیو تغییر بدید با همون مضمون بنویسید، شرمنده که میگم حماقته! رسما خودتونو بدبخت می کنید. مخصوصا که گرایش خاصی دارید، ریکام هر فرد خیلی شخصی هست و استاد با استادم فرق باید بکنه، من ادم میشناسم که استادش ریکام یکی از شاگرداشو تو همون رشته برای دوست همون فرد کپی پست زده فقط اسمو عوض کرده دوتا ریجکت شدن! ریکام برخلاف تصور خیلیا خیلی خیلی تو بحث آکادمیک مهم هست، از نظر من به شخصه در حد SOP!

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_0m نمایش پست ها
    سلام
    نمونه ریکام برای هنر به طور کلی تو گوگل سرچ کنید میاد. ولی اگه می خواید یه نمونه که از روش جمله بندیو تغییر بدید با همون مضمون بنویسید، شرمنده که میگم حماقته! رسما خودتونو بدبخت می کنید. مخصوصا که گرایش خاصی دارید، ریکام هر فرد خیلی شخصی هست و استاد با استادم فرق باید بکنه، من ادم میشناسم که استادش ریکام یکی از شاگرداشو تو همون رشته برای دوست همون فرد کپی پست زده فقط اسمو عوض کرده دوتا ریجکت شدن! ریکام برخلاف تصور خیلیا خیلی خیلی تو بحث آکادمیک مهم هست، از نظر من به شخصه در حد SOP!

شما باسه مستر رفتین، بنابراین ریکام را از استادهایی گرفتین که چهار سال می شناسنتون و بیش از صد واحد پاس کردید.
    من چ جوری ریکام شخصی بگیرم، کلاس پنجاه نفره که استاد چهره ام را ببینه به جا نمی آره! کلن شش تا درس فرتی تموم شد. الانم که دکترا همش کرونا بود. اصلن برم پیش استادم میگه این غریبه کیه پشت ماسک داره می آد سمت من؟ باید برم در بزنم بگم آقا شما استاد مایی؟ آره خودتی. عین فیلم لیلی با من است که پرستویی دنبال آقای کمالی می گشت.

تو فکرم با استادهایی لیسانسم تماس بگیرم، شاید زنده نباشن. همون موقع هم دویست سالشون بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_0m نمایش پست ها
    سه ماه که چیزی نیست، سنبل هم می کاشتی تا حالا در نیومده بود. خوب چون باید اول پاییز می کاشتی. حالا برو نیلوفر بکار، میخک فایده نداره.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

سلام
    من نمی دونم شما چرا انقدر طلبکارید از من! من حتی جواب شمارو هم ندادم که شما بجای شخص دیگه منو ریپلای کردید.
    بعدم چه ربطی داره به شما ریکام نمی دهند من در مورد فرمت ریکام صحبت کردم! فازتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)