صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

سلام دوستان.من و همسرم موسیقی کار میکنییم و میخوایم برای تحصیل دانشگاه وین اقدام کنیم.کسایی که این راهو رفتن میشه یکم راهنمایی کنن؟؟؟امتحان ورودیش خیلی سخته؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    در اين پست سوالات كلي مرتبط با پذيرش در مقاطع مختلف رو مطرح كنيد تا بتونيد به جمع بندي كلي از سوالات و يك نوعي F.A.Q برسيد.

موفق باشيد.

ميشه يكي جواب منو بده؟؟؟؟؟من ليسانسم مهندسيه،ولي ميخوام فوق ليسانس بازيگري بخونم توي دانشگاه گراتس اتريش،امكانش هست يا نه؟؟؟

Junior Member

سلام ..من در مورد بورس مونبوشو چندتا سوال و اطلاعات میخواستم
    من رشتم سینماست و معدل لیسانسم پایین از ۱۶و میخواستم برای ارشد اقدام کنم از طریق خود استاد میتونم ..دانشگاهی هنر هم واجد بورس مونبوشو هستند؟
    من رزومه کاریم خیلی خوبه و حتی با خود ژاپن یک محصول مشترک کار کردیم و دعوت شدم یکبار هم به ژاپن ..آیا شانس دارم از طریق استاد بورس بگیرم؟رشته سینما هم جزو بورس هست؟معدل هم باز مهمه یا خیر؟شهریه دانشگاه باید خودمون بدیم یا اونم جزو بورسیه هست؟ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام و تشکر پیشاپیش بخاطر توجهی که به سوالات بچه ها دارید.
    من سال اخر کارشناسی هنراسلامی هستم از دانشگاه هنر تبریز.
    معدلم بالای17.5 هست و زبان انگلیسی و فرانسه م کامل بلدم.
    پورتفولیو نسبتا کاملی از کارهام دارم که کاملتر هم میشه.
    میخواستم ببینم بااین شرایط من،برای اروپا میشه بورس گرفت؟
    و اگر بله،کجاها میشه ؟
    و اگر نه چرا؟
    از صمیم قلب ارزوی موفقیت همه تان را دارم.

سلام من رشتم نقاشیه و میخوام واسه ارشد اقدام کنم اروپا یا امریکا (هرجایی که اطلاعات دارید) مدرک کاردانی سراسری دارم و لیسانس هم از اول خوندم دانشگاه چمران اهواز (ولی 6 ترم هنر اصفهان مهمان دایم بودم) میخواستم ببینم چطوری شانس پذیرش با گرفتن فاند دارم / زبان دارم میخونم/ و رزومه خوبی م دارم

Junior Member

سلام من لیساننس مجسمه سازی از دانشگاه هنر تهران هستم و تجربه کار با سرامیک به صورت تخصصی هم دارم و دوره های ساخت زیور آلات هم گذراندم و نمایشگاه های مختلف گروهی هم شرکت کردم و در حال حاضر در زمینه کار ی خود در کارگاه خود مشغول کارم و به تولیدظروف سرامیکی هم مشغولم با طرحها و ایده های خودم در این زمینه٬ برای مهاجرت به کشورهای آمریکا و یا کانادا و استرالیا اطلاعات میخواستم که چگونه میتوان با این رزومه من اقدام کرد ؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی رشته نقاشی هستم مقطع کارشناسی از دانشگاه سراسری که 1 ترم دیگه از دانشگاهم باقی مونده معدلم 18.68 و شاگرد اول هستم . برای ارشد می خوام اقدام کنم البته نه واسه خود نقاشی برای رشته های مرتبط با اون در خارج کشور که زیادم راجع بهشون اطلاع ندارم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که واسه fine art کدوم کشورها مناسب تره؟ و هزینه شون هم البته مناسب باشه . می تونم رو آمریکا حساب باز کنم ؟ البته بعد از گرفتن ایلتس یا تافل
    می شه دانشگاهی رو پیدا کرد که رزومه و کارهای پایان نامه رو قبول داشته باشه و آزمون ورودی نداشته باشه؟

سلام دوستان
    من خانومم قصد داره برای رشته طراحی دوخت و فشن اقدام کنه ، یکی میگفت دانشگاه وین پذیرش میتون بگیره ولی ما هیچ اطلاعاتی نداریم ، اگه کسی در مورد این رشته ، نحوه گرفتن پذیرشش تو اروپا یا امریکا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوستان
    من خانومم قصد داره برای رشته طراحی دوخت و فشن اقدام کنه ، یکی میگفت دانشگاه وین پذیرش میتون بگیره ولی ما هیچ اطلاعاتی نداریم ، اگه کسی در مورد این رشته ، نحوه گرفتن پذیرشش تو اروپا یا امریکا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان
    خوشحالم اینجا یک محل هنری هم وجود داره
    می خواهم بدونم ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هنر اتریش چه شرایطی دارد؟ و من قبلا طراحی پارجه خوندم می تونم تغییر رشته بدم باید آزمون بدهم یا نه ؟
    و چه دانشگاههای توصیه میشود
    اگر کسی اطلاعی از دانشگاههای اتریش داره ممنون میشم راهنماییم کنه
    تشششششششششکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)