صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

سلام به همگی
    من پسری 17 ساله از شیراز در سال سوم دبیرستان رشته ریاضی در حال تحصیل هستم اما علاقه بسیار شدیدی به کارگردانی دارم و قصد تغییر رشته به هنر رو دارم نمره هام همه 18.5 تا 20 هست البته در دروس رشته ریاضی که الان هستم زبان انگلیسی بسیار خوبی دارم و امسال دیپلم زبانم رو میگیرم از کانون . می خواستم بدونم برای خواندن رشته کارگردانی در UCLA Film School برای لیسانس یعنی درست بعد از تمام کردن پیش دانشگاهی باید چی کار کنم ؟ تنها مشکلم پول هست توان مالی جالبی ندارم می خواستم بدونم برای اینکه در این دانشگاه بتونم پذیرش بگیرم بدون پول چه راهی دارم ؟ آیا رتبه بسیار بالا در کنکور هنر و ielts بالا و همچنین معدل بالا میتونم بورس بشم ؟ یا به هر شکل دیگه بدون پرداخت شهریه در این دانشگاه تحصیل کنم ؟؟ خواهشا جواب بدید چون تجربه در زمینه خارج رفتن رو ندارم نمیدونم واقعا از کی و کجا باید کمک بگیرم
    همینجا جواب بدید بهم و یا بهم ایمیل بزنید : impala.dean67@yahoo.com ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنراسلامی(نگارگری) پیام نور تهران

سلام میتونید از سایت خود دانشگاه مورد نظر هم کمک بگیرید عنوان کارشناسی bachlorهست مثلا برو سایت وزارت علوم دانشگاه هارو به تفکیک نوشته به صورت نمونه یه دانشگاه رو برو توش نوشته که در کارشناسی آیا این رشته رو در کارشناسی داره؟ وآیا بورس میده در این کارشناسی ودر چه شرایطی این بورس رو اعطا میکنه من فعلا این راه بنظرم رسید حالا شاید دوستان باتجربه تر راهنمایی بهتر بکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkmirror نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من پسری 17 ساله از شیراز در سال سوم دبیرستان رشته ریاضی در حال تحصیل هستم اما علاقه بسیار شدیدی به کارگردانی دارم و قصد تغییر رشته به هنر رو دارم نمره هام همه 18.5 تا 20 هست البته در دروس رشته ریاضی که الان هستم زبان انگلیسی بسیار خوبی دارم و امسال دیپلم زبانم رو میگیرم از کانون . می خواستم بدونم برای خواندن رشته کارگردانی در UCLA Film School برای لیسانس یعنی درست بعد از تمام کردن پیش دانشگاهی باید چی کار کنم ؟ تنها مشکلم پول هست توان مالی جالبی ندارم می خواستم بدونم برای اینکه در این دانشگاه بتونم پذیرش بگیرم بدون پول چه راهی دارم ؟ آیا رتبه بسیار بالا در کنکور هنر و ielts بالا و همچنین معدل بالا میتونم بورس بشم ؟ یا به هر شکل دیگه بدون پرداخت شهریه در این دانشگاه تحصیل کنم ؟؟ خواهشا جواب بدید چون تجربه در زمینه خارج رفتن رو ندارم نمیدونم واقعا از کی و کجا باید کمک بگیرم
    همینجا جواب بدید بهم و یا بهم ایمیل بزنید : impala.dean67@yahoo.com ممنون میشم

Junior Member

سلام ممنون بابت جواب سریع ، کسی رو مشناسید که اطلاعات بیشتری بتونه بهم بده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنراسلامی(نگارگری) پیام نور تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط darkmirror نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت جواب سریع ، کسی رو مشناسید که اطلاعات بیشتری بتونه بهم بده ؟
    خواهش میکنم من برای ارشد نقاشی دارم اقدام میکنم کسی رو در زمینه خودم یعنی هنر کلا نتونستم پیدا کنم اگر اطلاعاتی پیدا کنم بهتون میگم شخص خاصی رو نمیشناسم منم از این ور اونور پرسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh1991 نمایش پست ها
    خواهش میکنم من برای ارشد نقاشی دارم اقدام میکنم کسی رو در زمینه خودم یعنی هنر کلا نتونستم پیدا کنم اگر اطلاعاتی پیدا کنم بهتون میگم شخص خاصی رو نمیشناسم منم از این ور اونور پرسیدم
    آرزوی موفقیت دارم براتون .
    دوستان اگر کسی هست اطلاعات بیشتری داشته باشه ممنون میشم بهم پیام خصوصی یا همینجا بنویسه ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    بنده در رشته معماری دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی درحال تحصیل هستم .
    .
    کلا بین ادامه تحصیل در خارج یا در ایران مردد هستم و نیاز به راهنمایی و روشنگری دارم یعنی اطلاعاتم کم هست.
    به نظر شما اگر بنا بر رفتن شد برای مقطع ارشد اقدام کنم یا اینکه ارشد رو ایران بگیرم(و روی مقاله و .. غیره کارکنم) و برای دکترا اقدام کنم؟
    در ضمن مشمول سربازی هم هستم .
    Junior Member

سلام
    من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم . چند سالی تیاتر کار کردم ولی علاقه ام بیشتر به سینما است . چندیست که در سینمای جوان آموزش فیلمسازی میبینم .
    سوال من اینه که اگر من در جشنواره های ملی کشور جوایزی بگیرم امکان اینکه بتوانم بورسیه رشته سینما بشم هست !؟

سلام من میخواستم در دانشگاه گراتس اتریش رشته موسیقی ثبت نام کنم.
    لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان. اگه کسی اطلاعی داشه باشه ممنون میشم بگید تو دانشگاههای دولتی فرانسه مقطع کارشناسی رشته طراحی لباس هست؟ منظورم بدون شهریه یا شهریه پایین

سلام دوستان من فوق دیپلم گرافیک دارم از دانشگاه شریعتی که سراسری هستش. معدل دیپلمم 19.42 و معدل فوق دیپلمم 19.28 هست. مدرک زبان ندارم ولی دو سال خصوصی فشرده زبان کار کردم. تقریبا در حد عالیه زبانم. ولی مدرک ندارم.کارام خوبن. یه نمایشگاه نقاشی خط گذاشتم پارسال توی فرهنگسرای ملل. کار عکاسی و تصویرسازیم خوبه. چند تا مجموعه ی خوب عکاسی دارم که برای پروژه نهایی دانشگاه تحویل دادم. میخواستم برای مقطع لیسانس برای یکی از دانشگاه های آمریکا برای رشته ی گرافیک اپلای کنم. ولی وضعیت مالیم زیاد خوب نیست. اطلاعات کافی ندارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چه دانشگاه هایی تو آمریکا فول فاند میدن و شرایطشون چیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)