صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 95

موضوع: سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

پیش فرض پاسخ : سوالات كلي مرتبط با روند پذيرش و بورسيه رشته هاي هنر

سلام دوستان. کسی در مورد بورس هنر در آمریکا برای مقطع undergraduate اطلاعات داره ؟
    با توجه به این که دانشگاه های خصوصی بورس بیشتری نسبت به دانشگاه های ایالتی دارند به نظر شما اگر برای دانشگاه خصوصی اقدام کنم میتونم تا 20k بورس یا اسکولار شیپ بگیرم ؟
    مدارکمم به شرح زیره :
    تافل بالای 100 تا 5 ماه دیگه
    sat بالای 2100 تا 5 ماه دیگه
    معدل دیپلم 16.80
    معدل کل 18.47
    برای دوتا دانشگاه در نظر گرفتم یکی رنکش 4 هست (columbia university) یکی هم رنکش 22 هست (new york university).

Junior Member

سلام به همه ی دوستان گرامی
    سوالاتی داشتم در مورد تحصیل در رشته ی فیلمسازی در کشور جمهوری چک شهر پراگ که اگر لطف کنید و پاسخ بنده رو بدید بی نهایت سپاسگذار لطفتون میشم.
    اول از همه اینکه آیا با داشتن مدرک دیپلم میشه برای تحصیل در مقطع کارشناسی کارگردانی یا فیلمسازی اقدام کرد؟
    دوم اینکه میشه لطف کنید فهرست دانشگاههایی که این رشته رو تدریس میکنند نام ببرید؟
    اگر امکانش هست هزینه های زندگی و تحصیل و شهریه ی دانشگاه هایی که این رشته رو تدریس میکنن رو هم بگید.
    خیلی سپاسگذارم

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال آخر فیزیک در دانشگاه های دولتی تهرانم
    قصد دارم بعد از گرفتن لیسانس و آزاد شدن مدارکم ( تقریبا دو سال دیگه ) برای تحصیل در دوره ی لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم. در حال حاضر هم دارم یه سری درس های پایه مثل طراحی و فرم و ... رو یاد میگیرم.
    میدونم که احتمالا آزمون عملی دارم چند تا سوال دارم، امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه که خیلی ممنونش میشم!
    کنکور عملی طراحی صنعتی چه مهارت ها و اطلاعاتی رو میسنجه ؟ و کلا ترجیحشون چیه؟
    اگر قرار باشه که پرتفولیو براشون بفرستم ( که فکر کنم باید بفرستم ) پیشنهاد میکنید حتما شامل چه کار هایی باشه؟ مثلا حجم؟ به عبارت دیگه بیشتر کدوم توانایی هامو نشونشون بدم؟
    بهترین دانشگاه های طراحی صنعتی کدوما هستن؟ البته برام مهم نیست حتما دانشگاه باشه، کلا کجا بهترین آموزش رو دارن؟ کجا این اطلاعات رو میتونم بگیرم.
    زبان آلمانی یا انگلیسی برام خیلی تفاوتی نداره اما ترجیح میدم هزینه ی دانشگاه نداشته باشم و شهر هم خیلی پر هزینه نباشه! پیشنهادتون چیه؟
    آیا مدرک لیسانس فیزیک هم براشون جلب توجه میکنه؟ معدلم 12 13 که میانگین معدل این رشتس.. منم چون نمیخواستم تو فیزیک بمونم خیلی بهش بها ندادم ولی کلا هم خیلی بد نیست چون جزو دانشگاه های مهم تهرانه..
    کسی هست مرا یاری کند؟

Junior Member

سلام
    من یه سال مونده دیپلممو بگیرم ، هم زبانم خوبه هم رزومه خوبی دارم (فیلم کوتاه و عکاسی و طراحی ...) ، فقط از مراحل apply چیزی نمی دونم
    بعد اینکه دانشگاه های که میخوام رو انتخاب کردم چی کار باید کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

منم لیسانس مکانیک دارم...میخام واسه فوق طراحی صنعتی اطلاعات کسب کنم....میشه هر اطلاعات کسب کردید به منم لینک کنید

سلام ممنون ک این تاپیک رو قرار دادید
    با خوندن پاسخ ها خیی دیدم باز شد

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم بدونم تو تلگرام کانال یا گروهی هست برای اپلای در رشته هنر که بشه ازش استفاده کرد؟

Junior Member

سلام .
    من کاردانی حسابداری دارم . و دیپلم تجربی هم دارم . میخواستم بدونم ، امکانش هست که تو رشته طراحی مد یا طراحی دوخت پذیرش بگیرم ؟؟
    اگه مدرک فنی و حرفه ای خیاطی داشته باشم کمکی میکنه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bniloufar نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم تو تلگرام کانال یا گروهی هست برای اپلای در رشته هنر که بشه ازش استفاده کرد؟
    در رابطه با پذیرش خوداشتغالی گرافیک در کانادا اگر موردی دارید در خدمتتون هستم میتونید همینجا بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnothing198 نمایش پست ها
    در رابطه با پذیرش خوداشتغالی گرافیک در کانادا اگر موردی دارید در خدمتتون هستم میتونید همینجا بفرمایید
    سلام. منظور از خوداشتغالی گرافیک کانادا چیست؟ میشه بیشتر بدونم؟
    من لیسانس گرافیک دارم. با 7 سال سابقه کار مرتبط. به صورت freelance هم کار میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)