صفحه 42 از 46 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط meghdad73 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    خسته نباشید
    امروز متاسفانه یا خوشبختانه یه قرار دو ساعته با یه وکیل اعزام دانشجو به کانادا داشتم
    چند مورد فرمودن که برای من ابهام برانگیز بود:
    ۱- اپلای دانشگاه های کانادا از ایران به صورت انفرادی و بدون وکیل امری نشدنیه و اکسپت نمیکنن
    ۲- برای ویزا چون از طرف ما میرید لیبل موسسه ما همراه مدارکتون هست و این به خودی خود برگ برنده شما جهت اخذ ویزا میباشد.
    ۳- و ما چون با دانشگاه ها لینک هستیم میتونیم نمره زبان مورد نیازشون رو از ۶.۵ به ۵.۵ تقلیل کنیم.
    بابت همین موارد هم فرمودن برای من و همسرم ۵۵۰۰ میگیریم. دلار امریکا.
    نیاز به راهنماییتون هستش! شدید.
    الان سالي حداقل ١٠٠٠٠نفر از آمريكا و كانادا پذيرش گرفتند وكيلشون اين آقا بوده!!!! وگرنه نميتونستن😂

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    میشه بگید کدوم دانشگاه دو یا سه بار در سال پذیرش داره؟ من شخصا دانشگاهی رو ندیدم ..
    سلام شما كه مهندسي شيمي هستيد امكان داره ارشد مهندسي شيمي براي phd داروسازي قبول كنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meghdad73 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    خسته نباشید
    امروز متاسفانه یا خوشبختانه یه قرار دو ساعته با یه وکیل اعزام دانشجو به کانادا داشتم
    چند مورد فرمودن که برای من ابهام برانگیز بود:
    ۱- اپلای دانشگاه های کانادا از ایران به صورت انفرادی و بدون وکیل امری نشدنیه و اکسپت نمیکنن
    ۲- برای ویزا چون از طرف ما میرید لیبل موسسه ما همراه مدارکتون هست و این به خودی خود برگ برنده شما جهت اخذ ویزا میباشد.
    ۳- و ما چون با دانشگاه ها لینک هستیم میتونیم نمره زبان مورد نیازشون رو از ۶.۵ به ۵.۵ تقلیل کنیم.
    بابت همین موارد هم فرمودن برای من و همسرم ۵۵۰۰ میگیریم. دلار امریکا.
    نیاز به راهنماییتون هستش! شدید.
    سلام دوست گرامی
    از تاریخ عضویتتون تا الان تقریبا 4 سال میگذرههه!! شما اگر هر سالم یکبار سری به این فروم میزدین جواب اکثر سوالاتتون رو خودتون پیدا میکردین و نیازی به وکیل نبود. همین قسمت نتایج پذیریش رو چک میکردین متوجه میشدین چقدر از دوستان کانادا رفتن و ویزا هم گرفتن بدون وکیل.
    شاد و موفق باشید.

سلام
    من قصد دارم براي ترم ژانويه ي ٢٠٢٠ براي كارشناسي در يكي از دانشگاه هاي كانادا اقدام كنم. ميخواستم بدونم كه ددلاين دانشگاه ها براي اين ترم حداكثر تا چه تاريخي هستند
    ممنون ميشم جواب بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط spide_amiri نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم براي ترم ژانويه ي ٢٠٢٠ براي كارشناسي در يكي از دانشگاه هاي كانادا اقدام كنم. ميخواستم بدونم كه ددلاين دانشگاه ها براي اين ترم حداكثر تا چه تاريخي هستند
    ممنون ميشم جواب بدين
    با سلام اصولا ددلاین دانشگاه های کانادا 6 ماه قبل از شروع ترم هست. ینی تا اوخرا خرداد فرصت دارید برای ترم ژانویه اپلای کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط spide_amiri نمایش پست ها
    سلام
    ممنون ميشم جواب بدين
    برای هر دانشگاه و رشته ای که قصد اپلای دارید از وبسایت خود دانشگاه چک کنید. ددلاینها متفاوت است. برخی مثل یو بی سی ددلاین خیلی زودتر دارند و باید از Fall سال قبل برای پذیرش Fall سال بعد اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستای گلم. ببخشید من یه سوال دارم. میخواستم بپرسم واسه گرفتن پذیرش اول باید با استاد صحبت کنیم یا اینکه باید اول اینترنتی اپلای کنیم و بعد با استاد صحبت کنیم و مدارکمون رو واسه دانشگاه بفرستیم؟ کلا پروسه اش از کجا شروع میشه؟ من قبلا واسه یه استاد ایمیل زدم بعد بدون اینکه خود استاد به من ایمیل بزنن ایمیل من رو فرستاده بودن واسه امور دانشجویی و پذیرش و از اونجا به من ایمیل زدن اما من چون هنوز مدرک زبانم آماده نبود و خیلی دیر بود دیگه کارشناس پذیرشش گفت نمیتونی درخواست بدی چون مدارکت کامل نیست. الان هم واسه ترم پاییز فقط یکی دوتا دانشگاه هستن که هنوز پروسه پذیرش دارن و وقت هم خیلی کمه. حالا من موندم اول به استاد ایمیل بزنم یا اینترنتی اپلای کنم.
    تو رو خدا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aaasaaal نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم. ببخشید من یه سوال دارم. میخواستم بپرسم واسه گرفتن پذیرش اول باید با استاد صحبت کنیم یا اینکه باید اول اینترنتی اپلای کنیم و بعد با استاد صحبت کنیم و مدارکمون رو واسه دانشگاه بفرستیم؟ کلا پروسه اش از کجا شروع میشه؟ من قبلا واسه یه استاد ایمیل زدم بعد بدون اینکه خود استاد به من ایمیل بزنن ایمیل من رو فرستاده بودن واسه امور دانشجویی و پذیرش و از اونجا به من ایمیل زدن اما من چون هنوز مدرک زبانم آماده نبود و خیلی دیر بود دیگه کارشناس پذیرشش گفت نمیتونی درخواست بدی چون مدارکت کامل نیست. الان هم واسه ترم پاییز فقط یکی دوتا دانشگاه هستن که هنوز پروسه پذیرش دارن و وقت هم خیلی کمه. حالا من موندم اول به استاد ایمیل بزنم یا اینترنتی اپلای کنم.
    تو رو خدا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن. ممنون
    بستگی دارد شما برای چه مقطعی اقدام میکنید، مستر یا دکترا و درضمن رشته ای که در خواست میکنید by course هست یا by research. برای دوره های دکترا عموما مکاتبه با استاد و تایید وی الزامی است (در قبل از درخواست یا همزمان با اپلیکیشن آنلاین) . در وب سایت دانشگاه و صفحه اختصاصی رشته شما، لیست استادان دانشگاه آمده که شما باید با توجه به فیلد کاری و پژوهشی آنها با ایمیل مکاتبه کنید، رزومه و RI برایشان ارسال کنید و منتظر پاسخ از جانب آنها باشید.
    بخاطر داشته باشید بعضی از اپلیکیشن های دانشگاه امکان سابمیت ندارند قبل از اینکه استادی پیدا کرده باشید و وی موافقت کرده باشد ، ولی برخی رشته ها شما می توانید بعد از سابمیت اپلیکیشن هم موافقت یک استاد را بگیرد و به دانشگاه اطلاع دهید

جایی هست که بفهمیم ددلاین کدوم دانشگاه ها هنوز باز هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    جایی هست که بفهمیم ددلاین کدوم دانشگاه ها هنوز باز هست؟
    برای سپتامبر اگر منظورتان هست فرصتی دیگر وجود ندارد. برای ترمهای دیگر باید سایت مربوط به همان دانشگاه را چک کنید. کلا در هر مقطع و هر دپارتمان حتی ممکن است پروسه متفاوت باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)