صفحه 45 از 46 نخستنخست ... 353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

مركز CHUM دانشگاه مونتريال ، تقريبا ددلاينيي نداره، هر زمان كه شما استاد پيدا كنيد ميتونيد اپلاي كنيد، نمره زبان هم نميخواد. البته فقط در مقطع دكتري و مهندسي پزشكي دانشجو ميگيرن. تمام اساتيد اين مركز هيات علمي دانشگاه مونتريال هستند. اما ددلاين دانشگاه را نداره. هميشه اگر استاد پيدا كنيد، ميشه اقدام كرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English language and literature student

سلام بچه ها.امیدوارم حالتون خوب باشه.راستش من تازه عضو شدم .بیست سالمه و الان ترم دوم ادبیات انگلیسی ام.خواستم بدونم اگر بخوام ارشد رو تو کانادا بخونم اصلا برای این رشته شانس فاند هست؟اصلا برای این رشته کانادا شهر مناسبیه؟واینکه از کی باید کم کم کاراشو شروع کنم و از کی باید مقاله بنویسم؟مرسی که جواب می دید))))

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazzioo نمایش پست ها
    سلام بچه ها.امیدوارم حالتون خوب باشه.راستش من تازه عضو شدم .بیست سالمه و الان ترم دوم ادبیات انگلیسی ام.خواستم بدونم اگر بخوام ارشد رو تو کانادا بخونم اصلا برای این رشته شانس فاند هست؟اصلا برای این رشته کانادا شهر مناسبیه؟واینکه از کی باید کم کم کاراشو شروع کنم و از کی باید مقاله بنویسم؟مرسی که جواب می دید))))
    سلام. برای اطلاع از وضعیت فاند ها بهتره با دانشکده مورد نظر در دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید در ارتباط باشید و اگر به وبسایت دانشگاه ها مراجعه کنید ددلاین اپلای پیدا میکنید. اما معمولا باید تا قبل از ژانویه مدارک مورد نیاز آماده کنید (اگر تصمیم به اپلای برای ترم فال و شروع به تحصیل از سپتامبر دارید).
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

از چند ماه قبل از ددلاین دانشگاه باستی به استادها ایمیل داد، برای پیدا کردن استاد راهنما؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من از همین الان هم میشود ولی اگر شرایط خوبی دارید به لحاظ معدل و نمره های زبان و ... و استادها خیلی تصمیم سختی برای پذیرفتن شما ندارند قاعدتا از اکتبر این مکاتبات را میشود شروع کرد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    از چند ماه قبل از ددلاین دانشگاه باستی به استادها ایمیل داد، برای پیدا کردن استاد راهنما؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام. نمیشه زمان خیلی دقیقی براش در نظر گرفت. اما بطور معمول در مورد آمریکا و کانادا از سپتامبر برای شروع مکاتبه با اساتید زمان خوبی محسوب میشه، هر چند میشه زودتر یا دیرتر هم با توجه به شرایطتون شروع به مکاتبه کنید. اما برای کشورهایی که پوزیشن مشخص می کنند، طبیعتا دیگه باید اون پوزیشن رو براش تا قبل از ددلاینش اقدام کنید و بهتره کار تکمیل مدارک و ملزومات رو هم برای یکی دو هفته آخر نگذارید (این پوزیشن ها در تمام طول سال در کشورهای مختلف ارائه می شوند). موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.من تازه عضو اینجا شدم .میخوام برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام کنم
    33ساله
    لیسانس معماری با معدل 17
    متاهل
    دارم برای آیلتس میخونم.و اینکه میخواستم تا بهار برم .ولی با شرایط الان همزمان با ویزای تحصیلی اجازه ورود به خاک کانادا هم داده میشه؟و برای کدوم ترم میشه اپلای کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vidam33jb نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.من تازه عضو اینجا شدم .میخوام برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام کنم
    33ساله
    لیسانس معماری با معدل 17
    متاهل
    دارم برای آیلتس میخونم.و اینکه میخواستم تا بهار برم .ولی با شرایط الان همزمان با ویزای تحصیلی اجازه ورود به خاک کانادا هم داده میشه؟و برای کدوم ترم میشه اپلای کرد؟
    سلام
    فعلا نمی شه وارد شد مگر این که بتونید ثابت کنید هدفتون از سفر مسئله خیلی مهمی هست. برای ترم 2021 می تونید اقدام کنید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English language and literature student

مرسی که جواب دادید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام
    فعلا نمی شه وارد شد مگر این که بتونید ثابت کنید هدفتون از سفر مسئله خیلی مهمی هست. برای ترم 2021 می تونید اقدام کنید.

موفق باشید
    یعنی برای وینتر ۲۰۲۱، هم فکر می کنید امکان پذیر نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)