صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 3637383940414243444546
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zarzark نمایش پست ها
    یعنی برای وینتر ۲۰۲۱، هم فکر می کنید امکان پذیر نیست؟
    ددلاین دانشگاه ها برای ترم وینتر اکثرا یک یا دو ماه دگ هست. اگر رشته مورد نظرتون ورودی وینتر داره و همه مدارکتون آمادس، می تونید اقدام کنید. ولی اصولا الان یه مقدار دیره و بهتره برای ترم پاییز اقدام کنید.

سلام روز بخیر بهترین زمان ایمیل زدن به اساتید برای پذیرش ترم پاییز کی هست؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsaeed8738 نمایش پست ها
    سلام روز بخیر بهترین زمان ایمیل زدن به اساتید برای پذیرش ترم پاییز کی هست؟
    سلام. دوست عزیز دانشگاه به دانشگاه فرق داره ولی معمولا اواخر شهویور و اول مهر بچه ها شروع به ایمیل زدن به اساتید میکنند. زودتر ازون فایده ای نداره چون خود استاد هم تکلیفش رو نمیدونه که مثلا چند تا دانشجو باید بگیره.
    موفق باشید

Junior Member

سلام من میخواستم برای پاییز 2021 اپلای کنم تصمیمم اینه که تا اسفند امتحان آیلتس بدم حالا میخواستم ببنیم اگه قبل آزمون آیلتس ایمیل بدم به استادا و بگم که تا چندوقت دیگه آزمون میدم مشکلی نداره یا حتما باید بعد از آزمون آیلتس بهشون ایمیل بدم؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید............

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmh نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای پاییز 2021 اپلای کنم تصمیمم اینه که تا اسفند امتحان آیلتس بدم حالا میخواستم ببنیم اگه قبل آزمون آیلتس ایمیل بدم به استادا و بگم که تا چندوقت دیگه آزمون میدم مشکلی نداره یا حتما باید بعد از آزمون آیلتس بهشون ایمیل بدم؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید............
    دوست عزیز معمولا دانشگاهها هنگام اپلای از شما پروف نمره زبان را میخواهند در غیر اینصورت به شما پذیرش کاندیشنال خواهند داد. شما میتونید هنگام ارتباط با اساتید تاریخ آزمون مورد نظر رو در رزومتون در قسمت زبان بیاریدکه معمولا اگر رزومه علمی و پژوهشی خوبی داشته باشید اساتید صرفنظر خواهند کرد. از آنجایی که معمولا ددلاینهای دانشگاههای کانادا حوالی آپریل و می است میتونید حوالی فوریه امتحان دهید و نمره را قبل از ددلاین ارائه کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من مي خوام براي سپتامبر 2021 اپلاي کنم، مستر کورس بيس ، سلف فاند براي دانشگاههاي آلبرتا و کلگري، در سايت دانشگاه نوشته ددلاين براي سپتامبر سال 2021 تا 15 آپريل هستش، مي خواستم ببينم اگه من الان اپلاي کنم نتيجه پذيرش رو تا کي ميدن ؟ حتما بايد ددلاين تموم بشه بعدش نتايج پذيرش رو اعلام مي کنند يا اگه مدارک کامل باشه و با توجه به اينکه سلف فاند هست و نيازي به مکاتبه با استاد نيست ميشه جواب پذيرش رو زودتر گرفت؟ ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط karo511 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مي خوام براي سپتامبر 2021 اپلاي کنم، مستر کورس بيس ، سلف فاند براي دانشگاههاي آلبرتا و کلگري، در سايت دانشگاه نوشته ددلاين براي سپتامبر سال 2021 تا 15 آپريل هستش، مي خواستم ببينم اگه من الان اپلاي کنم نتيجه پذيرش رو تا کي ميدن ؟ حتما بايد ددلاين تموم بشه بعدش نتايج پذيرش رو اعلام مي کنند يا اگه مدارک کامل باشه و با توجه به اينکه سلف فاند هست و نيازي به مکاتبه با استاد نيست ميشه جواب پذيرش رو زودتر گرفت؟ ممنون ميشم راهنمايي کنيد.
    جواب رو بعد از ددلاین می دن.

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود50-60 تا ایمیل برای دانشگاه های تورنتو، کلگری، کونکوردیا و کارلتون فرستادم و 90 درصد اساتیدی که جواب دادن گفتن میتونی توی فرم پذیرشت اسم ما رو بنویسی ولی دانشگاه بهمون گفته اول باید پذیرش بگیرن و بعد استاد انتخاب کنند. در صورتی که من فکر می کردم فاند دست استاد هستش و تو آمریکا و کانادا استاد نقش مهم تری داره. الان خیلی سردرگم شدم نمی دونم چیکار کنم. دلار هم گرونه و نمیشه همینجوری الکی اقدام کرد. در ضمن رشته ی من جامعه شناسی هستش و مدارکم آماده س و مدرک آیلتس و تافل و جی آر ای هم دارم. معدل ارشدم 16/78 و نمره ی پایاننامه م 19.75 هست. دانشگاه تبریز درس خوندم و کلا سی وی م بد نیست. لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود50-60 تا ایمیل برای دانشگاه های تورنتو، کلگری، کونکوردیا و کارلتون فرستادم و 90 درصد اساتیدی که جواب دادن گفتن میتونی توی فرم پذیرشت اسم ما رو بنویسی ولی دانشگاه بهمون گفته اول باید پذیرش بگیرن و بعد استاد انتخاب کنند. در صورتی که من فکر می کردم فاند دست استاد هستش و تو آمریکا و کانادا استاد نقش مهم تری داره. الان خیلی سردرگم شدم نمی دونم چیکار کنم. دلار هم گرونه و نمیشه همینجوری الکی اقدام کرد. در ضمن رشته ی من جامعه شناسی هستش و مدارکم آماده س و مدرک آیلتس و تافل و جی آر ای هم دارم. معدل ارشدم 16/78 و نمره ی پایاننامه م 19.75 هست. دانشگاه تبریز درس خوندم و کلا سی وی م بد نیست. لطفا کمک کنید
    رشته های مثل رشته شما ممکن است بر خلاف برخی رشته های دیگر کمیته محور باشد. این فرومهای اپلای ابرود ممکن است بیشتر تجربیات گروهی از رشته ها و دوستان را منعکس کرده باشد که در رشته های فنی که RA استاد نقش تعیین کننده ای در فاندینگ دارد (نظیر رشته های مهندسی). در این دسته از گروهها، مکاتبه و پاسخ استاد ممکن است در اغلب موارد به دریافت پاسخ متفاوت تری منتهی شود که علت آن نقش استاد در پذیرش دانشجو از منابع فاندینگ عمدتا در کنترل ایشان است. در هر حال نگران این نوع پاسخ نباشید اما برای اپلای به دانشگاههایی که با توجه به رنک و تعداد موقعیتهای احتمالی (استاد، دانشجو و ...) شانس بالاتری دارید بیشتر تمرکز کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-تبریز

سلام
    دقیقا چه رشته های مهندسی پزشکی رو میخوان؟ اطلاع دارین؟ باید حتما زبان فرانسوی هم بلد باشیم یا انگلیسی کافیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra666 نمایش پست ها
    مركز CHUM دانشگاه مونتريال ، تقريبا ددلاينيي نداره، هر زمان كه شما استاد پيدا كنيد ميتونيد اپلاي كنيد، نمره زبان هم نميخواد. البته فقط در مقطع دكتري و مهندسي پزشكي دانشجو ميگيرن. تمام اساتيد اين مركز هيات علمي دانشگاه مونتريال هستند. اما ددلاين دانشگاه را نداره. هميشه اگر استاد پيدا كنيد، ميشه اقدام كرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)