صفحه 6 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA(IBDEM), Freiberg University

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام به همه ،امیدوارم همه خوب باشید
    ببخشید وقتتون رو میگیرم
    من فارغ تحصیل دانشگاه صنعتی اصفهانم ، رشته مهندسی صنایع
    معدلمم 14.06 البته معدل دروس تخصصیم بالاتره تقریبا یک نمره بالاتره
    حدود 6-7 ماه در جاهای مختلف مربوط به رشتم تجربه کاری دارم
    یه سری مدرک مثل ایزو ، EFQM , Business Plan ،بازرسی جوشکاری و...
    همچنین 2 تا ریکامندیشن خوب
    زبانم هم فعلا دارم برا آیلتس میخونم ان شا الله تا فروردین 6.5 میگیرم
    می خاستم ببینم میتونم برای پذیرش اقدام کنم ، بهترین زمان کی هست؟ و کدوم دانشگاه ها برای اقدام در زمینه رشته تحصیلی من بهتره و برای فاند و اینا هم میتونم اقدام کنم یا نه

خیلی ممنون میشم کمکم کنید، خدا خیرتون بده(البته به همه چه اونا که کمک کردن چه اونا که نکردن)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_66 نمایش پست ها
    سلام به همه ،امیدوارم همه خوب باشید
    ببخشید وقتتون رو میگیرم
    من فارغ تحصیل دانشگاه صنعتی اصفهانم ، رشته مهندسی صنایع
    معدلمم 14.06 البته معدل دروس تخصصیم بالاتره تقریبا یک نمره بالاتره
    حدود 6-7 ماه در جاهای مختلف مربوط به رشتم تجربه کاری دارم
    یه سری مدرک مثل ایزو ، EFQM , Business Plan ،بازرسی جوشکاری و...
    همچنین 2 تا ریکامندیشن خوب
    زبانم هم فعلا دارم برا آیلتس میخونم ان شا الله تا فروردین 6.5 میگیرم
    می خاستم ببینم میتونم برای پذیرش اقدام کنم ، بهترین زمان کی هست؟ و کدوم دانشگاه ها برای اقدام در زمینه رشته تحصیلی من بهتره و برای فاند و اینا هم میتونم اقدام کنم یا نه

خیلی ممنون میشم کمکم کنید، خدا خیرتون بده(البته به همه چه اونا که کمک کردن چه اونا که نکردن)
    اول از همه بگردید ببینید کدوم دانشگاه ها رشته شما رو دارن بعد برای اینکه ببینید زمان اقدام کی مناسبه به وقت deadline مراجعه کنید . اونجا گفته تا کی وقت دارید . مصلما باید خیلی زود شروع به آماده سازی مدارک کنید . درضمن معدلتون پایینه . وقتی دانشگاه ها رو پیدا کردید ببینید برای رشته شما چه معدلی minimum هست .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

سلام خسته نباشید الان که میخوام برا استادی ایمیل بزنم باید اصل مدرکو یا ترجمه شده هارو داشته باشم. یعنی باید اول اوناره تهیه کنم و بعد ایمیل بزنم یا نه فعلا میشه بدون اونها هم اقدام کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید الان که میخوام برا استادی ایمیل بزنم باید اصل مدرکو یا ترجمه شده هارو داشته باشم. یعنی باید اول اوناره تهیه کنم و بعد ایمیل بزنم یا نه فعلا میشه بدون اونها هم اقدام کرد؟
    به نظر میاد شما تازه کار هستید. من بهتون پیشنهاد می‌کنم که ویکی این سایت رو بخونید. اینطوری اطلاعات خوبی‌ بدست میارید.
    برای تماس گرفتن با اساتید لازم نیست مدارک حاضر باشند. شما فقط به استاد میل میزنید و یک رزومه attach می‌کنید. در میل یه کوچولو از خودتون میگید و میپرسید که آیا در research group آیا جایی‌ برای شما هست یا نه! متن ایمیل کوتاه باشه در غیر این صورت استاد نمیخونه. میتونید به انجمن گرفتن پذیرش از دانشگاه، قسمت تماس با اساتید هم مراجعه کنید.
    در صورتی‌ که برای fall ۲۰۱۲ می‌خواهید برید الان یه خورده زود هست برای میل زدن اما اگه برای همین jan می‌خواهید برید الان وقتشه.
    مدارک رسمی‌ و ترجمه شده زمانی‌ لازم هست که می‌خواهید برای دانشگاه اپلای کنید.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member banolet آواتار ها

سلام .من دانشجو کارشناسی گرافیک هستم.و سه ترم به اتمام درسم مونده.یعنی وارد ترم 6 شدم.همون طور که میدونید تو ایران برخی رشته های هنر نیمه متمرکز هستند و آزمون عملی دارند به همین خاطر دانشجو ها ترم دوم(بهمن ماه)وارد دانشگاه میشن و معمولا بهمن چهارسال بعد فارغ التحصیل میش.که منم همین وضع دارم.من میخواستم برای فوق لیسانس کانادا اقدام کنم.با توجه به اینکه میگن اگه از آبان ماه اقدام کنی شرایط گرفتن فاند بهتره ولی من سپتامبر 2012 هنوز فاغ التحصیل نشدم و در اصل فوریه 2012 درسم تموم میشه کی باید اقدام کنم؟آیا میتونم قبل از پایان 2011اپلای کنم؟من نمره آیلتس 7آکادمیک دارم میانگین معدلمم تا الان 18.5 هست.وتو کنکور رتبه زیر 50داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنین

Member

سلام به همه دوستان اپلایی
    دو تاسوال داشتم
    8من آبان تافل دارم برای اینکه توقسمت report تافل 4 تا گیرنده رو بنویسم آیا لازمه به اساتید اون 4 تا دانشگاه ایمل یزنم از الان ؟یابعدنیجه تافل بزنم؟
    و دوم اینکه اساتید با چه جایگاهی دارای فاند هستن؟ professor ,associate prof , assistant prof
    ممنون

Junior Member

من می خوام برای تحصیل برم کانادا و برای مقطع دکتری اقدام کنم،اول اینکه می دونم برای مهر ماه دیر شده اما من ترم زمستان را هدف گذاری کردم....از کی باید با اساتید تماس بگیرم؟؟؟؟؟ ممنون می شم جوابمو بدید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط valeh11 نمایش پست ها
    من می خوام برای تحصیل برم کانادا و برای مقطع دکتری اقدام کنم،اول اینکه می دونم برای مهر ماه دیر شده اما من ترم زمستان را هدف گذاری کردم....از کی باید با اساتید تماس بگیرم؟؟؟؟؟ ممنون می شم جوابمو بدید.
    از الان باید تماس بگیرید. اما قبلش مطمئن شید که ترم زمستون دانشجو خارجی می گیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    از الان باید تماس بگیرید. اما قبلش مطمئن شید که ترم زمستون دانشجو خارجی می گیرن.
    دوست عزیزم
    مرسی از پاسخت
    من شنیده بودم که در ترم زمستان فاند نمی دن............آیا منظور شما همین مسئله فاند هستش؟؟؟؟
    این به این خاطر میگم چون بعضا جواب مثبت اساتید بدون فاند رو پذیرش نمی دونن........متشکرم

Junior Member

آیا برای اقدام در ترم زمستان احتیاجی هست که در ایمیلی که به استاد میزنیم بگیم متقاضی ترم زمستان هستیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)