صفحه 8 از 46 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    برای دانشگاه یو بی سی (بریتیش کلمبیا) استاد خیلی دستش بازه
    دوستی داشتم که دو سال قبل با اینکه حداقل های دانشگاه را هم نداشت با درخواست استاد الان با فاند کامل در یو بی سی مشغول تحصیل هست.
    با خود استاد در ارتباط باشید اگه بخاد کاری کنه خودش همه کاری می تونه انجام بده. البته اگه بخاد کاری کنه
    UBC ؟؟ دپارتمان ما که هیچ دستش باز نبود، استادا خیلی با تعجب جواب می دادن که «مگه شما ادمیشن گرفتی که حالا داری راجع به کار کردن با ما سوال می کنی؟؟ اول باید اپلای کنی و پذیرفته شی!» و هیچ محل هم نمی ذاشتن، بعد از این که کمیته پذیرش داد، دیگه خیلی تحویل می گرفتن و زود می خواستن skype کنن.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    UBC ؟؟ دپارتمان ما که هیچ دستش باز نبود، استادا خیلی با تعجب جواب می دادن که «مگه شما ادمیشن گرفتی که حالا داری راجع به کار کردن با ما سوال می کنی؟؟ اول باید اپلای کنی و پذیرفته شی!» و هیچ محل هم نمی ذاشتن، بعد از این که کمیته پذیرش داد، دیگه خیلی تحویل می گرفتن و زود می خواستن skype کنن.
    آره . پیارسال
    حتی با هزینه ی استادش دو هفته هم رفت دانشگاه را دید که اگه خوشش میاد اقدام کنه.
    همه هنگ کرده بودیم که مگههههههه میییییییی شششه؟؟؟؟

ولی شد. شاید از هر 23236659565232 نفر یک نفر همچین شانسی بیاره. که این دوست ما آورد. شاید بقیه هم بتونن همچین شانسی بیارن

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    این پست رو بخون...!

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    این پست رو بخون...!
    بله اون پست رو همون موقع که گذاشته بودید خونده بودم. من تجربه ی خودم و هم رشته ای هام رو بیان می کنم. نمی دونم موردی که شما اشاره کرده بودید استثنا بوده که دانشکده ای که من اپلای کردم! ولی این واضحه که یه دانشگاه هر چقدر هم که روی مینیمم ها و شرایطش قاطع باشه، قوانینشون مثل قانون فدرال نیست که نشه شکستش!

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان یه سوال ابتدایی!!
    اگر آخرین ترم فرد ترم فرد باشه ( مثلا برای فال 2013 ترم بعدی 911 آخرین ترم شخص باشه ) مشکلی پیش نمیاد برای اپلای از کانادا؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

سلام دوستان. من یه سری سوال کلی دارم. راستش الان برای فوق 10 سپتامبر میرم دانشگاه شفیلد در انگلیس و میخوام برای دکترا واسه کانادا اقدام کنم. GRE دادم ولی میخوام دوباره بدم چون verbal بالاتری میخوام. 2 تا مقاله دارم و 3 تا presentation و البته امیدوارم طی 1 سال ارشدم رو 2 تا دیگه مقالم کار کنم. رشته لیسانسم medical genetics و رشتم تو شفیلد molecular medicine هستش. به نظرتون میتونم از الان اقدام کنم؟ باید از الان دنبال استاد باشم؟ دیر نشده که؟

Junior Member

من رشتم مهندسی نفت هست و دانشگاه منم آزاد علوم و تحقیقات بوده و معدلمم هم 16.5 هستش البته معدل دروس تخصصی ام بالای 17 هست آیلتس هم دارم میخونم و میدونم که حداقل 6 میتونم بیارم چون زبانم خوبه ....یه مقاله داخلی هم داشتم البته مقامی نتونستم بیارم باهاش تو همایش... لیسانسیم دیگه ، کسی تحویل نمیگیره الان هم دارم یه مقاله ISI میدم فکر میکنین با این شرایط بتونم برای فوق لیسانس پذیرش و بورس بگیرم ؟ موضوع کاری من هم optimization هستش. میشه کمک کنید؟ با توجه به اینکه میخوام تابستون 92 آیلتس بگیرم ضایع نیست الان مکاتبه ای داشته باشم؟ اصلا فکر میکنید در حدی هستم که بخوام واسه بورس گرفتن اقدام کنم؟ دل خوشم به اینکه تو لیسانس کمتر کسی مثل پروژه من رو کار کرده راستی گواهی های علمی که داریم بدرد بخورن؟ مثل شرکت در یک همایش علمی(ارائه مقاله) یا گذروندن دوره های نرم افزاری ؟ چقدر دانشگاههی که تحصیل کردم اثر داره؟ مثلا علوم تحقیقات تهران چطوره؟ شنیدم دانشگاه های آزاد تهران وضعشون خیلی هم خراب نیست؟ درسته؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من اپلیکیشنم رو یک ماه پیش برای ترم زمستون 2013 ارسال کردم. کسی میدونه که کی نتایج رو اعلام می کنن؟

Junior Member

مثل اینکه اینجا کسی جواب نمیده دوستان!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghahhari نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سری سوال کلی دارم. راستش الان برای فوق 10 سپتامبر میرم دانشگاه شفیلد در انگلیس و میخوام برای دکترا واسه کانادا اقدام کنم. GRE دادم ولی میخوام دوباره بدم چون verbal بالاتری میخوام. 2 تا مقاله دارم و 3 تا presentation و البته امیدوارم طی 1 سال ارشدم رو 2 تا دیگه مقالم کار کنم. رشته لیسانسم medical genetics و رشتم تو شفیلد molecular medicine هستش. به نظرتون میتونم از الان اقدام کنم؟ باید از الان دنبال استاد باشم؟ دیر نشده که؟
    چرا که نه. ولی این همه عجله هم لازم نیست چون اگه رو فوق شفیلد تمرکز کنی تا معدلت خوب باشه و بتونی چند مقاله بدی و استاد راهنمات ازت راضی باشه و برات Recommendation خوب بنویسه، از نظر من بهتره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)