صفحه 24 از 46 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام
    مهندسی کامپیوتر سخت افزار دانشگاه شیراز معدل 14.8
    دوستان من الان 1 ترم از ارشد معماری کامپیوترم رو گذروندم و واسه دکتری به فکر هستم. (البته تو دانشگاه خودمون هم میتونم دکتری ادامه بدم)
    رزومه خوبی میتونم جمع و جور کنم و خیلی TA بودم (بالای 10 ترم در 5 درس مختلف و مهم و آزمایشگاه) و رکام های خوبی میتونم بگیرم از استادام که موقعیتشون خوب هست چه اینور چه اونور
    برای اینکه واسه دکتری بخوام full fund بگیرم چه زمانی باید امتحان زبان بدم و چه زمانی شروع به مکاتبه با اساتید بکنم ؟
    یه سوال دیگه ترم های اونور چجوری هست؟ سالی چند ترم دارن و ترماشون از کی شروع میشه؟

Junior Member sunib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA Student of English Translation and Interpreting at IAUSTB

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    اسم دانشجوهاش رو پیدا کنید و با اونا مکاتبه کنید. ایمیل خیلی خیلی کوتاهی بزنید و بگید علاقه مندید در مورد این استاد بیشتر بدونید و از اون دانشجوها بخواید اگه چیزی به ذهنشون میرسه راهنمایی تون کنن.
    یه سؤال برام پیش اومده که شاید خیلی ابتدایی باشه...

من تو یکی از دانشگاه‌ها برای رشته‌ای که می‌خوام (زبان‌شناسی) یه دانشجوی ایرانی پیدا کردم و به ذهنم رسید که همچین کاری کنم. سؤالی که دارم اینه که برای ایمیل دادن به دانشجوی ایرانی فارسی صحبت کنم اشکالی داره؟ یا همون انگلیسی باید ایمیل بزنم؟

استادهای ایرانی چطور؟ باید برای مکاتبه با اون‌ها حرفه‌ای عمل کنم و انگلیسی ایمیل بزنم؟

Junior Member

با سلام
    دوستان میخواستم ببین کسی اطلاع داره اگه بخوام واسه تحصیل fall2015 اقدام کنم،باید همین تابستون قبل از dead line اقدام کنم یا پروسه گرفتن ویزا تحصیلی خیلی طول میکشه؟
    من تیر امتحان تافل دارم، 9 شهریور هم dead line دانشگاهی که واسه ویزا تحصیل میخوام اقدام بکنمه.
    اگه کسی میدونه،میتونه پروسه زمانبندی گرفتن پذیرش رو بگید؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezan نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میخواستم ببین کسی اطلاع داره اگه بخوام واسه تحصیل fall2015 اقدام کنم،باید همین تابستون قبل از dead line اقدام کنم یا پروسه گرفتن ویزا تحصیلی خیلی طول میکشه؟
    من تیر امتحان تافل دارم، 9 شهریور هم dead line دانشگاهی که واسه ویزا تحصیل میخوام اقدام بکنمه.
    اگه کسی میدونه،میتونه پروسه زمانبندی گرفتن پذیرش رو بگید؟
    ممنون
    ددلاین خیلی از دانشگاهها برای فال 2015 گذشته. 9 شهریور که تاریخ شروع کلاسهاست شما کدام دانشگاه را دیدید که ددلاینش تابستان باشه؟

Junior Member

ددلاین واترلو اگه اشتباه نکنم 1سپتامبره،ببخشید ددلاین واسه بهارش بود گفتم،نه فال...
    ویرایش توسط mrezan : February 2nd, 2015 در ساعت 12:35 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezan نمایش پست ها
    ددلاین واترلو اگه اشتباه نکنم 1سپتامبره،ببخشید ددلاین واسه بهارش بود گفتم،نه فال...
    شما بهرحال هرچه سریعتر اقدام کنید بهتره چون مدت زمان پروسه ویزا قابل پیش بینی نیست. لااقل تا قبل از تیر فایلتون را باز کرده باشید و مدارک دیگرتان غیر از تافل را فرستاده باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما بهرحال هرچه سریعتر اقدام کنید بهتره چون مدت زمان پروسه ویزا قابل پیش بینی نیست. لااقل تا قبل از تیر فایلتون را باز کرده باشید و مدارک دیگرتان غیر از تافل را فرستاده باشید.
    چه فرقی میکنه تیر فایلمو باز کنم که نمره تافلم اومده باشه یا قبلش؟

سلام. احتمال گرفتن پذیرش بدون فاند تو کدوم ترم بیشتره؟ کسی راجع به این موضوع چیزی میدونه؟ اینکه مثلاً تعداد متقاضی کی بیشتره و یا ظرفیت دانشگاه ها تو هر ترم فرق میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق ازاد

سلام دوستان سال نو مبارک چند سوال دارم لطفا من را راهنمایی کنید بهترین زمان برای پذیرش گرفتن چه ماهی است لطفا به میلادی بگید و باید همزمان تاریخی که دانشگاه اعلام کرده اپلای کنم و مدارک را چه موقع به دانشگاه ارسال کنم چون من تازه برای اولین بار دارم در خواست پذیرش میدم اک بندم هیچ چیز هم دقیق نمی دونم مرسی راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

معمولا تو ترم پاییز (سپتامبر) برای تحصیلات تکمیلی پذیرش بهتره.
    البته برخی دانشگاهها که کلا فقط تو پاییز میشه گرفت(مثل ریرسون) اما اونایی هم که ژانویه و می هم پذیرش میدند بیشتر تو پاییز برای شروع ترم مناسبتره.
    من به یکی از دانشگاهها میل زدم و این موضوع را پرسیدم که آیا شانس من برای اینکه چه ترمی اپلای کنم فرق داره؟ جواب دادند که نه شانس شما فقط به شرایط خودتون بستگی داره ولی نرمال باز هم خودم فکر میکنم ظرفیتها و تمایل استادها و شرایط تعویض و اتمام درس دانشجوهای قبلی جوریه که تو سپتامبر در حالت کلی شانس بیشتری هم هست
    البته اگر استادی بگه که در این ترم اپلای کنید که کلا شرایطش جداست...

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    سلام. احتمال گرفتن پذیرش بدون فاند تو کدوم ترم بیشتره؟ کسی راجع به این موضوع چیزی میدونه؟ اینکه مثلاً تعداد متقاضی کی بیشتره و یا ظرفیت دانشگاه ها تو هر ترم فرق میکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)