صفحه 40 از 46 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal75n نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من فروم رو گشتم و پیدا نکردم.
    من الان ترم 6 هستم، امکانش هست که ترم 8 با ریزنمرات اپلای کرد؟ یا حتما باید کارشناسی تموم شده باشه؟
    خیلی ممنون میشم رانماییم کنین.
    سلام
    من زمانی که اپلای کردم دو ترمم مونده بود. ولی با تعداد واحدهای مانده کم (اختیاری ها) و پروژه کارشناسی.
    با ریز نمرات میشه اپلای کرد ولی بعد از پذیرش و زمانی که رفتید اونجا باید مدرک داشته باشید.

Junior Member

سلام، ددلاین یکی از دانشگاههایی که قصد اپلای براشون دارم اسفند سال آینده هست. اگر من برای ترم پاییز سال آینده واجد درسی بردارم ( با توجه به اینکه امتحانا تقریبا تا آخر دی طول میکشه و با در نظر گرفتن مدت زمانی که طول میکشه تا ریز نمرات موقت صادر شه، امکانش هست با همون ریز نمرات برای این دانشگاه اپلای کنم؟ در واقع دانشگاه های کانادا قبول میکنن این جور پرونده هارو بررسی کنن یا حتما ریزنمرات اصلی میخوان؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    سلام، ددلاین یکی از دانشگاههایی که قصد اپلای براشون دارم اسفند سال آینده هست. اگر من برای ترم پاییز سال آینده واجد درسی بردارم ( با توجه به اینکه امتحانا تقریبا تا آخر دی طول میکشه و با در نظر گرفتن مدت زمانی که طول میکشه تا ریز نمرات موقت صادر شه، امکانش هست با همون ریز نمرات برای این دانشگاه اپلای کنم؟ در واقع دانشگاه های کانادا قبول میکنن این جور پرونده هارو بررسی کنن یا حتما ریزنمرات اصلی میخوان؟
    لازم نیست در زمان اپلای همه مدارک رسمی را داشته باشید. معمولا در این موارد پذیرش اگر صادر شود تا مدتی قبل شروع کلاسها فرصت دارید که مدارک رسمی را بفرستید و پذیرش قطعی بگیرید. بسیاری در زمان دانشجویی نظیر وضعیت شما در پست قبلی اقدام میکنند و در نهایت هم موفق به پذیرش و شروع دوره در زمان مورد نظر میشوند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    خواستم بپرسم من اگه بخوام برای ترم پاییز سال 2018 اقدام کنم در مقطع ارشد از الان چقد زمان برای جمع کردن رزومه و مدارک دارم؟
    و بهتره چه اقداماتی ( از قبیل مکاتبه با استاد و اپلیکیشن و... ) رو حدودا در چه تاریخ هایی انجام بدم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen47 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    خواستم بپرسم من اگه بخوام برای ترم پاییز سال 2018 اقدام کنم در مقطع ارشد از الان چقد زمان برای جمع کردن رزومه و مدارک دارم؟
    و بهتره چه اقداماتی ( از قبیل مکاتبه با استاد و اپلیکیشن و... ) رو حدودا در چه تاریخ هایی انجام بدم ؟
    معمولا سه تا چهار ماه قبل ددلاین برای مکاتبه با استاد بهترین زمان است و این ددلاین هم برای دانشگاهههای مختلف متفاوت است.
    با چک کردن سایت دانشگاه قسمت پذیرش می توانید ددلاینها را چک کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    کسی میدونه رشته جغرافیا و برنامه ریزب روستایی تو کانادا پذیرش داره یا نه؟

Junior Member

سلام
    زمان مناسب برای اپلای ترم زمستان کی می باشد؟
    و معمولا نتایج پذیرش زمستان را کی اعلام میکنن
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

تاپیکی در مورد گرفتن ویزا بعد از پذیرش وجود داره؟ من چیزی پیدا نکردم.

یه سوال دارم در مورد ترم زمستان.

الان من برای ترم زمستان یه دانشگاه اقدام کردم، و منتظرم که دانشگاه بررسی کنه و نتیجه رو اعلام کنه. بهشون که ایمیل زدم، گفتن که تازه الان دارن پذیرش های ترم پاییز رو بررسی می کنن و نزدیک سپتامبر که بشه، تازه شروع می کنن بررسی ترم زمستان.

من الان برام سواله که که نتیجه رو اعلام کنن و اگه پذیرش بهم بدن، برای اقدام به گرفتن ویزا دیر نمیشه؟ چون فکر می کنم اگه با پذیرش من موافقت کنن، بعدش باید مدارک دانشگاهیم رو هم از طریق خود دانشگاه پست کنم برای دانشگاه که اونم مسلما یه زمانی طول میکشه.

فرایند گرفتن ویزا به طور کلی چقدر طول مبکشه؟ احتمالش هست که دانشگاه پذیرش بده ولی گرفتن وقت سفارت و ویزا طول بکشه، و شانس حضور در دانشگاه هم از دست بره؟

کسی اطلاعات کاملی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من رشته مکانیک هستم و برای مقطع دکتری مدت 3 ماهه دارم برای اساتید مرتبط با موضوع کاریم ایمیل می زنم. اما متاسفانه اکثرا" استادی جواب نمیده و اون 1 تا 2 تا که جواب میدن میگن که جای خالی ندارن.
    برای من جای تعجب داره که چرا بر خلاف امریکا و استرالیا اینجا اصلن ایمیل رو استاد چرا نگاه نمیکنه با وجود اینکه تو سایت خودش گفته open position داره. دانشگاههای رتبه متوسط یعنی بالای 300 هم جواب نمیدن. آخه مگه چند نفر واسه دکتری تو یه موضوع خاص همزمان ایمیل میزنن. یا اینکه شاید به IP های ایران جواب نمیدن. اگه کسی تجربه مشابه داره یا میتونه راهنمایی کنه خواهشا"؟

سلام دوستان. برای دکترا ترم پاییز و بهار 2018 پذیرش معمولا از چه تاریخی شروع میشه تا چه تاریخی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)