صفحه 10 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط afsin نمایش پست ها
    ممنوم که پاسخ دادید. ایمیل زدم به منشی ولی جواب نداده .آیا هنوز منتظر باشم یا تلفنی هم بپرسم؟

معمولن نتایج پذیرش هر سال از مارس یا اپریل همون سال شروع میشه یعنی وقتی برای سپتامبر 2013 درخواست دادی حداقل باید تا مارس (تقریبن اواخر اسفند) صبر کنی

Junior Member

یه سوال دارم. اگر من برای فال 2013 پذیرش بخوام، و امتحان زبانم رو تا ژانویه بدم، دیر نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somaya نمایش پست ها
    یه سوال دارم. اگر من برای فال 2013 پذیرش بخوام، و امتحان زبانم رو تا ژانویه بدم، دیر نیست؟
    نه دوست عزیز، مشکلی نیست. نمره رو میتونی بعدا بهشون بدی. فقط هنگام ایمیل به اساتید و اپلای کردن بهشون بگو که دارم زبان میخونم و فلان تاریخ امتحان دارم.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

سلام به دوستان , یک سوال داشتم, امکانش هست کسی از دانشگاههای Torento , MCGIll بصورت Conditional پذیرش بگیره یعنی بعدآ نمره زبان را ارسال کند؟ موردی اینطوری بوده؟ چون رنکینگ اینها بالاست همچنین چیزهای هم دارند؟ ممنون از راهنمایی شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط searcher نمایش پست ها
    سلام به دوستان , یک سوال داشتم, امکانش هست کسی از دانشگاههای Torento , MCGIll بصورت Conditional پذیرش بگیره یعنی بعدآ نمره زبان را ارسال کند؟ موردی اینطوری بوده؟ چون رنکینگ اینها بالاست همچنین چیزهای هم دارند؟ ممنون از راهنمایی شما.
    دوست عزیز من نمی دونم دیگران همچین تجربه ای داشتن یا نه ولی براساس تجربه خودم می گم که اگه دکترا باشین احتمالش نزدیک به صفره. اگه هم ارشد باشین خیلی بستگی به استادتون داره که خوب اگه زبانتون در سطحی که اونها انتظار دارن نباشه ، رقابتتون با تعداد آدم های زیادیه که توانایی های زیادی دارن و خوب ......
    در هر صورت با استادا باید ارتباط برقرار کنین و در بعضی دانشگاه ها اگه زبان نداشته باشین اصلا مدارک ارزیابی نمیشه که البته نمی دونم این دوتا دانشگاه چطورن

Junior Member

سلام
    برای ترنسفر در لیسانس به دانشگاهی مثه یورک چقدر قبل باید اقدام بشه ؟! و باید با استاد تماس داشت یا آفیسِ ادمیشن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط A380 نمایش پست ها
    سلام
    برای ترنسفر در لیسانس به دانشگاهی مثه یورک چقدر قبل باید اقدام بشه ؟! و باید با استاد تماس داشت یا آفیسِ ادمیشن ؟
    الان کدام دانشگاه هستید؟
    بطور کلی باید پذیرش لیسانس بگیرید و بعد تقاضا کنید ببینید چقدر از واحدهاتون رو قبول میکنند.

Junior Member

دوستان من میخواستم برای ترم پائیز 2013 اقدام کنم اما چون فاند میخوام به نظر میرسه کمی دیر شده و شاید مجبور بشم برای ترم بعدی یعنی زمستان اقدام کنم
    امروز از کسی شنیدم که دانشگاههای کانادا فقط برای ترم پائیز فاند میدن!
    آیا این صحت داره؟

Junior Member

دوستان من میخواستم برای ترم پائیز 2013 اقدام کنم اما چون فاند میخوام به نظر میرسه کمی دیر شده و شاید مجبور بشم برای ترم بعدی یعنی زمستان اقدام کنم
    امروز از کسی شنیدم که دانشگاههای کانادا فقط برای ترم پائیز فاند میدن!
    آیا این صحت داره؟

سلام دوستان.

من برای پذیرش دانشگاه های کانادا با اساتید مکاتبه کردم تا بالاخره یکی دو تا جواب دادن. یکی ازمن خواست تا براش مقالاتم رو بفرستم، من هم فرستادم و بعد گفت که اپلای کن و برای جزئییات با منشی در ارتباط باش. من توی سایتشون دیدم که حتما وجود یک سوپروایزر برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه الزامیه. برای همین مجددا به استاد ایمیل زدم که آیا این موافقت شما با اپلای و توصیه شما به معنای این هست که شما سوپروایزرمن خواهید شد؟... ایشون دیگه جواب نداد و حالا هر چه که با منشی ش تماس میگیرم و ایمیل میزنم اون هم جواب نمیده.
    کسی هست بتونه راهنمایی کنه که الان باید من چه کار کنم؟ و آیا ایمیل مجدد من به استاد اشتباه بوده و یا هر چیز دیگر؟

خیلی ممنون می شم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)