صفحه 15 از 46 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

کسی میتونه تمام مراحل اقدام برای پذیرش تحصیلی ارشد در کانادا را از اول تا مرحله آخر اینجا بنویسه ؟؟ من بیشتر پست ها رو خوندم و یک سری از موارد رو می دونم ولی اگه کسی یک دسته بندی کامل و با ترتیب را بگه خیلی ممنون میشم.

سلام دوستان عزیز، من میخوام واسه مستر مهندسی شیمی واسه Fall 2014 اقدام کنم، تا کی وقت دارم امتحان iBT رو بدم؟ ممنون

Junior Member

سلام؛ من واسه ترم بهار و پذیرش برای مستر از خرداد ماه شروع به مکاتبه با اساتید چند دانشگاه کانادایی کردم ، متاسفانه با توجه به این که استادها واسه ترم بهار کم‌تر دانشجو می‌پذیرند هنوز جواب خوبی نگرفتم؛ به نظرتون هنوز امیدی واسه پذیرش ترم بهار هست و من در مکاتبه هام ذکر کنم که January 2014 ؟ یا این که دیگه باید ایمیل هام رو با عنوان Fall Semester 2014 بفرستم؟؟
    پ.ن. معدلم خوب هست، نمره ی زبان هم دارم

من فقط می دونم که برای ترم بهار احتمال گرفتن فاند کمتره. دیگه چیزی نمیدونم.
    Life is a Choice

بستگی به ددلاین دانشگاهی داره که میخای اقدام کنی. معمولا تا آبان اینا وقت داری.
    Life is a Choice

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    فقط یه نکته، فاند برای مستر خیلی کمه.
    دوستان سوال دارم:

این که همش میگید "برای مستر فاند کمه و نمیدن" ولی توی فروم های دیگه میگن "برید نتایج پذیرش رو ببینید که برای مستر از کانادا فاندهای خوبی گرفتن"
    ما آخرش نفهمیدیم گرفتن فاند به چی بستگی داره؟
    اگر معدل بالا و نمره زبان بالا و مقاله و ... تاثیر گذار نیست پس چطور بچه ها فاند های خوبی میگیرن؟ اگر هم تاثیر گذار هست پی چرا الکی نا امید میکنید ملت رو ؟؟؟
    اگر نکته ی دیگری هست که در پروسه گرفتن فاند از استاد موثره خب چرا صریحا و مصداقی توضیح نمیدید؟ چرا سلیقه ای برخورد میشه با این سوالات؟ آخه چرا (((:
    به این دلیله که نیازمند یک برنامه زمان بندی شده برای انجام تک تک اقدامات لازم جهت اخذ پذیرش و فاند هستیم که طبق این برنامه (فلوچارت) جلو بریم و از کامنت های مایوس کننده صرف نظر کنیم.
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

سلام دوستان، من میخوام واسه مستر مهندسی شیمی واسه fall 2014 اقدام کنم. کسی میدونه معمولاً ددلاین apply برای فاند کی هست؟ من تاریخ امتحان زبانم 20 نوامبر هست، آیا به تاریخهاشون می رسم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    دوستان کسی نظری نداره.....
    ببین من طبق سرچ هایی که خودم توی این سایت ها کردم نظر می دم؛ هر دانشگاهی ددلاینش با بقیه متفاوته و بعضی دانشگاهها ددلاین فاند دارن؛ شما باید بری سایت دانشگاه های مد نظرت رو ببینی, اول ددلاین های جنرال دانشگاه و بعد ددلاین های دپارتمان؛ در صورتی که ددلاین فاند داشته باشه توی سایت (دانشگاه یا دپارتمان) ذکر می‌شه ؛ چه ددلاین فاند داشته باشه و چه نداشته باشه هرچه زودتر با استاد مد نظرت شروع به مکاتبه کن؛ به نظر من تاریخ امتحان زبانت واسه اپلیکیشن دانشگاه مناسبه ولی گفتم بازم بستگی به دانشگاه داره؛ با استاد هم که مکاتبه می کنی (پیش از اومدن نمره زبانت) چیزی راجع به نمره زبان بهش نگو و مثلا توی رزومت به جای این که نمره زبان رو قید کنی بنویس English (Fluent) و در صورتی که استاد هم یه وقت ازت راجع به نمره سوال کرد بگو فلان تاریخ امتحان دارم. این تجربه شخصی خودمه، از نظر سایر دوستان هم استفاده کن.

Member Elena85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط simind نمایش پست ها
    سلام؛ من واسه ترم بهار و پذیرش برای مستر از خرداد ماه شروع به مکاتبه با اساتید چند دانشگاه کانادایی کردم ، متاسفانه با توجه به این که استادها واسه ترم بهار کم‌تر دانشجو می‌پذیرند هنوز جواب خوبی نگرفتم؛ به نظرتون هنوز امیدی واسه پذیرش ترم بهار هست و من در مکاتبه هام ذکر کنم که January 2014 ؟ یا این که دیگه باید ایمیل هام رو با عنوان Fall Semester 2014 بفرستم؟؟
    پ.ن. معدلم خوب هست، نمره ی زبان هم دارم
    عنوان ایملتوت fall semester 2014 میزنید؟خیلی مبهم نیست؟ ترمی که میخواهید وارد دانشگاه بشید رو توی متن ایمیل لحاظ کنید و عنوانش رو a request for phd/master position یا مشابهش بگذارید
    توی متن ایمیل نمره زبان و معدلتون رو قید کنید تا استادا ترغیب بشن ازتون بیشتر بدونن
    شما مکاتبه کنید فوقش استادی پوزیشن بهار نداشته باشه میگه برای پاییز برت میدارم
    .Optimism is s a happiness magnet"
    "If you stay positive, good things and good people will be drawn to you

Mary Lou Retton

Junior Member

دوستان عزيزم
    اين لينک چرا اصلاً حرفی از ددلاين نزده؟
    ددلاين رو چجوری پيدا کنم؟

http://www.nortel-institute.uwaterloo.ca/admission.php

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)