صفحه 17 از 46 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام دوست عزیز
    الان خیلی زوده. الان بچه ها واسه فال 2014 ایمیل میزنن. شما هم سال دیگه این موقع ها واسه فال 2015 ایمیل بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای فال 2015 اقدام کنم (تقریباً دو سال دیگه)، از کی باید شروع کنم به میل زدن به اساتید؟
    منون

Junior Member

با سلام. من رشته فیزیک هستم و برای دانشگاههای کانادا میخوام اپلای کنم. ددلاین دانشگاهها رو برای فرستادن مدارک از کجا میشه در آورد؟ یک نمونه از سایت دانشگاه و آدرس ددلایناش رو اگه ممکنه بذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering-University of Tehran

سلام دوستان. من کارشناسی مهندسی عمران خواجه نصیر (14.44) کارشناسی ارشد مهندسی زلزله دانشگاه تهران (16.7-GPA:3.53) خوندم. 24 آذر تافل دارم شرایطم خوبه، آخر بهمن دفاع میکنم تا اون موقع شاید نرسم مقاله سابمیت کنم امسال به نظرتون واسه پذیرش اقدام کنم؟ با اساتید باید در تماس باشم با مستقیم واسه دانشگاه اقدام کنم؟ ممنون

سلام
    من گیج شدم.یه نفر به من گفت که deadline دانشگاهی تو کانادا توی نوامبر هست.یعنی تا حدودا یک ماه دیگه.از اونجایی که من تازه به فکر افتادم به این نتیجه رسیدم که بیخیال بشم چون نمیرسم به deadline.یه سوال:deadline نوامبر برای تحصیل در winter2014 هست یا spring2014؟ و deadline مارچ یا فوریه برای ترم fall2014 هست؟ من تا الان هیچ کاری از پروسه اپلای انجام ندادم(به فکرش نبودم) حالا اگر بخوام برای مارچ اقدام کنم میرسم؟ یکی به من گفت تو برای نوامبر اپلای کن نمره تافل رو بعد بفرست(واسه بعضی دانشگاهها).ولی برام روشن نیست اون استادی که قراره بهش ایمیل بزنی وقتی دانشجوی لیسانس باشی و مقاله نداشته باشی،نمره تافل هم نداری،چه جوری می خواد روی تو حساب کنه حتی اگه معدلت A باشه و مثلا فعلا فاند هم نخوای؟نوشتن CV و RECOMو SOP که دیگه بماند!
    ممنون میشم کسانی که تجربه دارن لطف کنن بگن پروسه اپلای کردن واقعا چقدر طول میکشه؟یعنی زودترین زمانی که برای شخصی در شرایط من می تونه توی یکی از دانشگاهای کانادا اقدام کنه چقدره؟متشکرم

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط starynight نمایش پست ها
    سلام
    من گیج شدم.یه نفر به من گفت که deadline دانشگاهی تو کانادا توی نوامبر هست.یعنی تا حدودا یک ماه دیگه.از اونجایی که من تازه به فکر افتادم به این نتیجه رسیدم که بیخیال بشم چون نمیرسم به deadline.یه سوال:deadline نوامبر برای تحصیل در winter2014 هست یا spring2014؟ و deadline مارچ یا فوریه برای ترم fall2014 هست؟ من تا الان هیچ کاری از پروسه اپلای انجام ندادم(به فکرش نبودم) حالا اگر بخوام برای مارچ اقدام کنم میرسم؟ یکی به من گفت تو برای نوامبر اپلای کن نمره تافل رو بعد بفرست(واسه بعضی دانشگاهها).ولی برام روشن نیست اون استادی که قراره بهش ایمیل بزنی وقتی دانشجوی لیسانس باشی و مقاله نداشته باشی،نمره تافل هم نداری،چه جوری می خواد روی تو حساب کنه حتی اگه معدلت A باشه و مثلا فعلا فاند هم نخوای؟نوشتن CV و RECOMو SOP که دیگه بماند!
    ممنون میشم کسانی که تجربه دارن لطف کنن بگن پروسه اپلای کردن واقعا چقدر طول میکشه؟یعنی زودترین زمانی که برای شخصی در شرایط من می تونه توی یکی از دانشگاهای کانادا اقدام کنه چقدره؟متشکرم
    با سلام
    ددلاین ها بسته به گرایش و دانشکده ها متفاوت است باید شما از طریق وبسایت دانشکده مد نظر چک منید حتما. ولی برای فال 2014 بعضا ددلاین تا اول مارچ هم است
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    با سلام
    ددلاین ها بسته به گرایش و دانشکده ها متفاوت است باید شما از طریق وبسایت دانشکده مد نظر چک منید حتما. ولی برای فال 2014 بعضا ددلاین تا اول مارچ هم است
    پیروز باشید
    ممنونم از پاسختون.پس با این حساب من می تونم پروسه ایمیل زدن و تهیه مدارک لازم و فرستادن اونها رو تا تقریبا چهارماهی که باقی مونده انجام بدم( البته با شرط اینکهdeadline توی مارچ باشه)؟ چون از چند نفر شنیدم که باید از اول تابستون اقدام می کردی این سوال رو می پرسم . به این خاطر که دفعه ی اولمه،هنوز دیدی ندارم راجع به اینکه مثلا چقدر طول میکشه استاد جواب بده،یا کارای دیگه چقدر طول می کشه.اگر راجع به این هم اطلاع تقریبی داشتید ممنون میشم بدونم.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط starynight نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون.پس با این حساب من می تونم پروسه ایمیل زدن و تهیه مدارک لازم و فرستادن اونها رو تا تقریبا چهارماهی که باقی مونده انجام بدم( البته با شرط اینکهdeadline توی مارچ باشه)؟ چون از چند نفر شنیدم که باید از اول تابستون اقدام می کردی این سوال رو می پرسم . به این خاطر که دفعه ی اولمه،هنوز دیدی ندارم راجع به اینکه مثلا چقدر طول میکشه استاد جواب بده،یا کارای دیگه چقدر طول می کشه.اگر راجع به این هم اطلاع تقریبی داشتید ممنون میشم بدونم.
    دوست گرامی پروسه اپلای کردن زمانبر و پشتکار لازمه رو می طلبه. شما باید سعی کنی هر چه سریعتر رزومه رو اوکی کنی و تماس با اساتید رو شروع کنی. در ضمن پیدا کردن استاد تو کانادا راحت نیست، زمان زیاد می بره، همانطوری که می بینی سایر دوستان تو این فروم گفتن. باید همزمان با اساتید در تماس باشی و زبان هم مدرکشو اماده کنی. اپلای کردن روند پر پیچ و خم و گاها خسته کننده است ولی نا امید نشو.
    کامیاب باشید

Junior Member

سلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنین؟ من فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد با معدل 17:33 و دارای دو مقاله البته نه ISI و در حال ثبت مقاله هستم .آیا تأثیر داره که مقاله رو واسه امنتون بزارم یا نه؟ ایا میتونم تو شهر ادمنتون کانادا واسه تحصیل و اقامت برم؟IELTS هنوز ندارم ولی دارم می خونم گرفتن IELTS خیلی سخته؟آیا متأهل بودن میتونه امتیاز باشه؟الان 28 بهمن 92 کی و چه جوری میتونم اقدام کنم و چه زمان بهتره؟ خواهشا کمکم کنین و بفرمایین دیگه چه مدارکی لازمه و چقدر طول میکشه که پذیرش بدن؟ در ضمن رشته م معماری

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط LINE نمایش پست ها
    سلام، نمی دونم از کجا شروع کنم، در نهایت ناامیدی اینجا ثبت نام کردم خواهش میکنم کمکم کنید، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هنر از دانشگاه دولتی الزهرا هستم 29 سالمه، واقعا امیدی ندارم معدلم 17.39 و 5 سال سابقه ی تدریس و کار دارم، به صورت انفرادی کتاب چاپ شده ندارم ولی کارهام تو کتاب های گروهی چاپشده ، میخوام تا تابستون آیلتس رو امتحان بدم ، خواهش میکنم راهنماییم کنید حتی شده برای اپلای دوباره تو مقطع ارشد ، واقعا نمی دونم از کجا باید شروع کنم و این نگرانی حسابی زندگیمو بهم ریخته.

یادم رعت که بگم خواهرم در حال حاضر در کانادا زندگی میکنه وو نمی دونم تاثیری داره یا نه؟
    همین که وارد جمع دوستان اپلای ابرود شدید، یعنی هنوز امیدی هست.

نه دانشگاهتون مسئله ساز هست و نه سنتون و نه جنسیتتون و نه معدلتون و نه سابقۀ کارتون و نه سابقۀ انتشاراتتون.
    حالا من نمیدونم کجای کارتون می لنگه که بدون وجود مشکل اساسی (ظاهراً) تا این حد نگران و ناامید هستید.

چون این تاپیک برای بررسی شانس پذیرش و عوال مؤثر بر پذیرش و فاند نیست، صحبتی نمیکنم.

اما زمان مناسب برای شروع کردن کارهای اپلای (در صورت آماده بودن تمام آیتم های لازم) معمولاً از 6 ماه قبل از ددلاین شروع میشه؛ قدم اول هم ارتباط با استادهای مورد نظر هست. خاطرتون باشه که توی کانادا، طیف وسیعی از دپارتمان ها از شما می خواند که استاد سوپروایزر معرفی کنید؛ یعنی قبلاً باید با استادها مکاتبه کنید و با استادی به توافق برسید.

برای اینکه بدونید باید از کجا شروع کنید، توی همین فروم دنبال منابع مرتبط باشید. این فروم، اطلاعات گسترده و سودمندی برای دوستانی مشابه شما داره.

هرگز ناامید نباشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام عزیزان
    من تازه این فروم فوق العاده رو کشف کردم و امیدوارم بتونم پاسخ تمامی سوالاتم رو پیدا کنم.

من دانشجو کارشناسی رشته IT هستم و ترم پاییز سال آینده یعنی 93-94 فارق تحصیل می شم.
    می خواستم بدونم من از کی باید شروع کنم. از کی باید با استادا مکاتبه کنم؟
    کلا بهترین زمان شروع اقداماتم کی هستش؟

پیشاپیش ممنونم از پاسختون ♥

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)