صفحه 18 از 46 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Rockchick نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من تازه این فروم فوق العاده رو کشف کردم و امیدوارم بتونم پاسخ تمامی سوالاتم رو پیدا کنم.

من دانشجو کارشناسی رشته IT هستم و ترم پاییز سال آینده یعنی 93-94 فارق تحصیل می شم.
    می خواستم بدونم من از کی باید شروع کنم. از کی باید با استادا مکاتبه کنم؟
    کلا بهترین زمان شروع اقداماتم کی هستش؟

پیشاپیش ممنونم از پاسختون ♥
    در صورتی که نمرۀ زبان آماده باشه، بعد از اتمام ترم ششم کارشناسی میتونید برای انتخاب دپارتمان و استاد مورد نظر، جستجو کنید.
    چون کانادا عمدتاً نیاز به جلب نظر استاد قبل از اپلای داره، معمولاً از شش ماه قبل از ددلاین اپلای هم میتونید شروع به ارتباط سازی با استادها کنید.
    ددلاین دانشگاه ها هم یکسان نیست و باید گزینه های مورد نظر، یک به یک چک بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

سلام خدمت دوستان

میخواستم لطف کنید بگید بهترین زمان ممکن برای ارتباط با اساتید برای پذیرش ژانویه (نه سپتامبر) چه موقع از ساله و اینکه چند ماه قبل از ددلاین باید به اساتید ایمیل زد؟

با تشکر

Junior Member

سلام به همگی من لیسانس کشاورزی دارم میخوام برای فوق اپلای کنم.من دو سوال دارم.ممنون میشم کمکم کنین:
    1-باید حتما با استاد دانشگاه مورد نظر مکاتبه کنم؟چی باید بگم؟من فاند یا اسکلرشیب نمیخوام
    2-اگه دد لاین بگذره چی میشه؟اپلیکیشنم ریجکت میشه یا اتومات میره برای ترم بعد؟

سلام
    یکی از اساتیدی (از دانشگاه های مختلف کانادا) که جواب ایمیلم رو داده گفته که فعلا مسافرت هستش و خواسته حدود یک ماه و نیم دیگه مصاحبه ای داشته باشیم و راجع به تحقیقاتم و پایان نامه ام مطلبی رو ارائه کنم. با توجه به ددلاین دانشگاه مورد نظر برای ترم زمستان که حدود دو سه هفته ی دیگه هست دوستان چه پیشنهادی دارید؟ من تا بهمن ماه 93 معافیت تحصیلی دارم و بعدش باید دفترچه خدمت رو پست کنم که احتمالا اعزام میفته تیرماه 94 پس ظاهرا دوتاراه وجود داره:
    1- مصاحبه با استاد و فرض اینکه استاد قبول کنه، ددلاین ترم تابستان حدود اکتبره که میرسم اپلای کنم.
    2- ارسال مدارک تا آخر ماه جاری برای پذیرش ترم زمستان. اما خب ریسکش بالاست و ممکنه استاد قبول نکنه بعد از مصاحبه و بیخودی اپلای کرده باشم.
    ممنون میشم نظرات و پیشنهاداتتون رو بفرمایید. سوال دیگه اینکه: آیا این امکان هست که اگر بعد از مصاحبه استاد اگر من رو بپذیره از دانشگاه بخواد مدارکم رو که بعد از مصاحبه ارسال می کنم بررسی کنند (بعد از ددلاین) و برای همون ترم زمستان پذیرش بدن؟ ممنونم

سلام
    من کارشناسی ارشد منابع طبیعی خوندم
    تازه با این سایت آشنا شدم
    قصد دارم که برای دکترا از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم
    1- چه زمانی باید اقدام کنم ؟
    2- آیا دانشگاه بریتیش کلمبیا نسبت به ایرانی ها نظر خوبی داره و میتونم از اونجا پذیرش بگیرم ؟
    3- اگر بخوام با اساتید اونجا تماس بگیرم از چه زمانی شروع کنم ؟
    متشکرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOKOOFEH1355 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد منابع طبیعی خوندم
    تازه با این سایت آشنا شدم
    قصد دارم که برای دکترا از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم
    1- چه زمانی باید اقدام کنم ؟
    2- آیا دانشگاه بریتیش کلمبیا نسبت به ایرانی ها نظر خوبی داره و میتونم از اونجا پذیرش بگیرم ؟
    3- اگر بخوام با اساتید اونجا تماس بگیرم از چه زمانی شروع کنم ؟
    متشکرم
    فقط سؤال اولتون به این تاپیک مربوط میشه و این هم جوابش:

باید به وب سایت دپارتمان های مورد نظرتون مراجعه کنید و ببینید که ددلاینشون چه زمانی هست. برای مکاتبه با استادها هم زودترین زمان مناسب، شش ماه قبل از ددلاین هست که به نظر خود من، سه ماه قبل از ددلاین بهتر هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Banned

سلام. ددلاین دانشگاه های کانادا واسه ترمی که ژانویه شروع می شود تقریبا کیه؟ می دونم دانشگاه ها ددلاین های مختلفی دارن ولی به صورت تقریبی می خواستم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : Deadlines for Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط naserp نمایش پست ها
    ممنون BLUE SKY عزیز اما این لینکی که شما گذاشتید مربوط به سالهای 2005 - 2006 میشه و این deadline ها دیگه معتبر نیستند.
    سلام. من تا کمتر از یک ماه دیگه مدارکم آماده میشه با دو سه تا دانشگاهم برای اپلای صحبت کردم (دکتری). میخوام بدونم میتونم برای بهار یا زمستان اپلای کنم؟ چون تا پاییز سال آینده خیلی عقب میفتم. هرچیم ایمیل میدم که آیا برای ترم غیر پاییز فاند میدین جواب نمیدن. شما بودین سوالتون رو چطور میپرسیدین(به انگلیش)؟

لطفا اگر واردید کمکم کنید

ApplyAbroad Guardian

پیش فرض پاسخ : Deadlines for Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط Roja_88 نمایش پست ها
    سلام. من تا کمتر از یک ماه دیگه مدارکم آماده میشه با دو سه تا دانشگاهم برای اپلای صحبت کردم (دکتری). میخوام بدونم میتونم برای بهار یا زمستان اپلای کنم؟ چون تا پاییز سال آینده خیلی عقب میفتم. هرچیم ایمیل میدم که آیا برای ترم غیر پاییز فاند میدین جواب نمیدن. شما بودین سوالتون رو چطور میپرسیدین(به انگلیش)؟

لطفا اگر واردید کمکم کنید
    سلام.
    ددلاین دانشگاه ها برای هر دپارتمان و رشته ای در وبسایت خود دانشگاه وجود داره و بصورت کامل و مجزا نوشته که مثلا برای زمستان تا جه ماهی می تونید اپلای کنید و مدارک بفرستید (که باز هم بسته به شرایط متقاضی متفاوته یعنی مثلا کسی PR باشه فرصت بیشتری داره معمولا) بنابراین بهترین راه چک کردن سایت دانشگاهه. در مورد فاند هم باید ببینید باز هم دانشگاه فرآیندش به چه صورت هست اگر استاد مشخصی بخواد زمان اپلای شما باید از قبل با اساتید رایزنی کنید و استاد پیدا کنید و معمولا هم این دانشگاه ها استاد به دانشجو فاند میده. البته خود دانشگاه هم یک سری اسکالرشیپ هائی داره که به دانشجوها میده اما همون ها رو هم باید توی سایت چک کنید چون اونا هم ددلاین دارن.
    موفق باشید
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام
    با عرض پوزش
    اگر قرار هست ''ددلاین دانشگاه ها برای هر دپارتمان و رشته ای در وبسایت خود دانشگاه وجود داره و بصورت کامل و مجزا نوشته'' که خوب همه اینو میدونن و حتی جواب تقریبی که مثلا برای ترم بهار یا همون ژانویه ددلاین تا کی هست را نتونیم بگیم پس این تاپیک برای چی باز شده و داریم راجع بهش صحبت می کنیم؟

جواب این تاپیک تو یه جمله سادست '' چک کردن وب سایت مربوطه ''

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)