صفحه 19 از 46 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام دوستان.
    میخواستم برای ترم بهار 2014/2015 اقدام کنم. ولی میگن شانس بذیرشها بایینه نسبت به مهر. خب قبول منطقیه...ولی واقعا اینقد کم پذیرش میدن که بهتره اقدام نکم؟؟؟!!!

سلام دوستان...
    من شهریور 93 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شم ,چه زمانی مناسبه که اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من شهریور 93 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شم ,چه زمانی مناسبه که اقدام کنم؟
    سلام. انشاالله به سلامتی. هر چه زودتر بهتر چون باید امتحان زبان بدید دانشگاه و استاد پیدا کنید و با اساتید رایزنی کنید (که ممکنه چند ماه طول بکشه). زودتر شروع کنید.
    موفق باشید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

مجددا سلام...با توجه به تعداد واحدهایی که مونده دوره کارشناسیم تموم شه,میدونم که تا تابستون 94 طول می کشه,با این اوصاف چه زمانی مناسبه برای امتحان IELTS و از کی باید مکاتبه با استادا رو شروع کنم؟

سام به همه.من میخوام برای fall 2015 اقدام کنم.ددلاین دانشگاه ها معمولا تا کی هست؟فکر کنم حداقل تا قبل از عید وقت باشه درسته؟

Junior Member golnooshp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    سام به همه.من میخوام برای fall 2015 اقدام کنم.ددلاین دانشگاه ها معمولا تا کی هست؟فکر کنم حداقل تا قبل از عید وقت باشه درسته؟
    ددلاین دانشگاههای کانادا معمولا از 15Jan تا15Feb (میشه25 دی تا 25 بهمن)هست .البته در تعداد کمی از دانشگاهها تا March هم میشه اپلای کرد. با توجه به رشته و دانشگاه و مقطع تحصیلی فرق میکنه. حتما سایت دانشگاهی را که می خواهید براش اپلای کنید، چک بفرمایید.

Junior Member

سلام به همه من تا حالا جوابی تو این انجمن نگرفتم ! ممنون میشم اگه کسی مطلع هست بهم کمک کنه!! من میخوام برای دانشگاه mcmaster اقدام کنم برای پاییز 2015 یعنی بعد از فارغ التحصیلی ام! میشه راهنماییم کنید چه زمانی اقدام کنم ؟ برای زبان هم احتمالا برای اسفند 1393 اماده میشم! و اینکه من یک دوست در کانادا دارم به نظرتون در کدام مرحله میتونم ازشون برای پیگیری استفاده کنم؟؟ این هم شرایطه منه :
    . مقطع تحصیلی و دانشگاه : ليسانس ، دانشگاه تبريز(البته دو ترم ديگه تموم ميكنم)
    2. معدل:حدودا١٧.٥
    3. رشته : فيزيوتراپى
    4. نمره زبان : فعلا اقدام نكردم ولى نمره ى خوبى ميگيرم
    6. تعداد مقاله و نوع : متاسفانه فعلا ندارم
    7. شرایط خاص : شاگرد اول دانشگاه،دو مورد ثبت اختراع، چاپ كتاب ، حائز رتبه از برخى جشنواره داخلى و دانش اموز سمپاد
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره : حتما ميخواهم بورس بگيرم و اگه امكانش باشه دكتراى رشتمو مستقيم بگيرم

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط Sima333 نمایش پست ها
    سلام به همه من تا حالا جوابی تو این انجمن نگرفتم ! ممنون میشم اگه کسی مطلع هست بهم کمک کنه!! من میخوام برای دانشگاه mcmaster اقدام کنم برای پاییز 2015 یعنی بعد از فارغ التحصیلی ام! میشه راهنماییم کنید چه زمانی اقدام کنم ؟ برای زبان هم احتمالا برای اسفند 1393 اماده میشم! و اینکه من یک دوست در کانادا دارم به نظرتون در کدام مرحله میتونم ازشون برای پیگیری استفاده کنم؟؟
    سلام. دوست عزیز آیا شما اطلاعات دپارتمان دانشگاه مورد نظرتون رو در آوردید؟ به ددلاین ها دقت کردید؟ از مراحل پذیرش اطلاع دارید؟ اینا رو برای این میپرسم که سوالاتتون خیلی کلی هست و با توجه به پستتون فکر می کنم مراحل اولیه پیدا کردن استاد و اینا رو هم انجام ندادید و این کار رو مشکل میکنه که برای اون زمانی که مد نظرتونه بتونید پذیرش بگیرید. من هم رشته شما نیستم اما فکر می کنم این لینک اطلاعات بهتری بده بهتون. در ضمن من دیدم که برای 2015 ددلاین سابمیت مدارک رو 9 ژانویه زده بود. البته مطمئن نیستم و خودتون بیشتر تحقیق کنید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام دوستان
    من چند ماهه فارغ التحصصیل شدم. میخواستم بدونم برای اپلای دکترا در کانادا از کی و تا کی میشه اقدام کرد؟ (البته به همراه فاند)
    سپاسگزارم از راهنماییهاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnooshp نمایش پست ها
    ددلاین دانشگاههای کانادا معمولا از 15Jan تا15Feb (میشه25 دی تا 25 بهمن)هست .البته در تعداد کمی از دانشگاهها تا March هم میشه اپلای کرد. با توجه به رشته و دانشگاه و مقطع تحصیلی فرق میکنه. حتما سایت دانشگاهی را که می خواهید براش اپلای کنید، چک بفرمایید.
    سلام.
    ممنون از راهنماییتون. فقط میخواستم بدونم تو این تاریخها باید تمام مدارک پست شده و به دست دپارتمنت رسیده باشه؟ یا اینکه تاریخ پست مهمه؟ و اگه جواب گزینه اوله، چقدر طول میکشه تا مدارک بهشون برسه؟ یعنی آخرین فرصت ما برای ارسال مدارک چند روز قبل از ددلاین دانشگاهه؟
    ممنون از همه دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)