صفحه 2 از 46 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : Deadlines for Scholarship

من تقریبا همه رو چک کردم! همه گذشته .مگه اینکه مخ استاد رو بزنی!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    من تقریبا همه رو چک کردم! همه گذشته .مگه اینکه مخ استاد رو بزنی!
    آقا مطمئنی شما همه دانشگاهها ددلاین Schoolarship شون برای پاییز 2009 گذشته؟یعنی هیچ دانشگاهی نمونده؟حالا با این حساب فقط بدون فاند ما میتونیم اپلای کنیم؟اونا که اکثرا تاریخشون نگذشته درست میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من آلبرتا را چک کردم اول جولای بود؟درست میگم؟خودم شک کردم

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    آقا مطمئنی شما همه دانشگاهها ددلاین Schoolarship شون برای پاییز 2009 گذشته؟یعنی هیچ دانشگاهی نمونده؟حالا با این حساب فقط بدون فاند ما میتونیم اپلای کنیم؟اونا که اکثرا تاریخشون نگذشته درست میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من آلبرتا را چک کردم اول جولای بود؟درست میگم؟خودم شک کردم

اینجا بحث یکم پیچیده می شه. شما اگه بخوای دوره های course based ادامه بدی مشکلی نیست و می تونی تا 1 ماه دیگه برا اکثر دنشگاهها اپلای کنی. شهریه این دوره ها در ضمن زیاد تر از دوره های research based هست .اما معمولا دوره های تحقیقاتی رو استاد ها دانشجو می گیرن . و فاند می دن. من با یه دانشگاه صحبت کردم گفت ما به 90% دانشجوهای research based فاند می دیم. حالا اگه شما برای دوره research می خوای اپلای کنی باید موضب باشی که دانشجوی پولی هم می گیره . چون شهریه هاش کمتره معمولا کمتر می گیرن و بگیرن فاند می دن. اما اکثر دانشگاهها دو تا دوره رو دارن .باید حواست به این چیزا باشه. ولی برای پولی زیاد فایده نداره چون ویزا هم به ندرت می دن. سعی کن الان به استادا یه میلی بزنی یگه شرایطت خوبه. 8)
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    ِددلاین برای fund دانشگاههای کانادا هنوز نگذشته
    مثلا برای برق Carleton 1 march
    Calgary va Ryerson 15 jan
    Western ontar 1march
    میشه گفت فقط Concordia گدشته 15 Dec
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    ِددلاین برای fund دانشگاههای کانادا هنوز نگذشته
    مثلا برای برق Carleton 1 march
    Calgary va Ryerson 15 jan
    Western ontar 1march
    میشه گفت فقط Concordia گدشته 15 Dec
    اولا استادا انتخاب می کنن دانشجوی بورسی رو. برا همینم الان استادا شاگردا رو انتخاب کردن! ثانیا شما داری اشتب می زنی. برا 90% دانشگاهها همون oct هستش .اینی که میگی برای پذیرش عادیه!
    t

Junior Member

فكر كنم ottawa,Alberta ,SFU ,windsor نگذشته باشه.اکه کسی اطلاع دقیقتری داره لطفا با لینکش بده...

کسی از ددلاین واسه اسکالرشیپ آلبرنا، کلگری و وسترن انتاریو اطلاع داره؟ دانشکده های مکانیک و مواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marine
    فكر كنم ottawa,Alberta ,SFU ,windsor نگذشته باشه.اکه کسی اطلاع دقیقتری داره لطفا با لینکش بده...
    آلبرتا علوم كامپيوترش تا 1 feb مهلت apply داره و ساپورت مالي هم به صورت يك گزينه در همون فرم اپلاي موجود است. اين ساپورت شامل international graduate scholarship هم ميشه.
    http://www.cs.ualberta.ca/programs/graduate/apply/
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017
    کسی از ددلاین واسه اسکالرشیپ آلبرنا، کلگری و وسترن انتاریو اطلاع داره؟ دانشکده های مکانیک و مواد؟
    اگر منظور از اسكالرشيپ كلا فانده
    براي مكانيك آلبرتا

To be considered for funding, a completed formal application should be received by the department by March 1st each year for studies to commence in September. Notification of the award of a teaching and/or research assistantship is made after admission is approved and as soon as the department knows the level of funding available.

http://www.uofaweb.ualberta.ca/mece/Funding.cfm

البته قبلش يك pre-application هم داره كه جوابش حداكثر (به گفته سايت) شش هفته طول ميكشه كه بياد. (يكي از دوستان كه كارش درسته يك هفته اي استاد پيدا كرد.)
    با احتساب اين شش هفته بايد تا 14 Jan اون pre-application رو تكميل كنيد تا براي فاند حتما بررسي بشيد. البته اگر استادي براي شما invitation بفرسته !!!
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

Junior Member

دوستان اسکالر شپ با RA و TA فرق میکنه. اصلا مربوط به ما نمیشه.
    اسکالرشپ بیشتر مال اونایی هست که بومین. یه نوع بورس تحصیلی که اگر از طرف یه شرکت باشه باید بعد از اتمام درس براشون کار کنی و اگر از طرف دانشگاه باشه مال اوناییه که نمیتونن شهریه دانشگاه رو بدن.
    اونی که منو شما میخوایم فاند RA و TA هست که وقتی پذیرش بشی، توی کانادا، معمولا خود دانشکده به همه میده.
    در 90 درصد اوقات هم ددلاین جداگانه ای نداره چون عمومیه و تقریبا به همه میدن.
    بازم نگاه کنید و من رو هم در جریان بگذارید.

موفق باشید،
    یا علی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)