صفحه 29 از 46 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    دوستان اين دانشگاه هاي كانادا نمره زبان خيلي بالايي ميخوان معمولا مثلا دانشگاههاي مدنظر من معمولاً ٧ ميخوان و دانشگاه كلگري هم ديگه شاهكار كرده و نمره ايلتس ٧/٥ ميخواد !!! آيا اين نمره رو ميشه بعد از اينكه اپلاي كرديم هم بفرستيم ؟ مثلا اگه من نمره مدنظر رو نيارم الان ميتونم با همون اپلاي كنم و دوباره امتحان بدم و ديرتر مدرك زبان رو بهشون بدم؟ براي پذيرش مشكلساز نميشه؟
    معمولا میشه ولی باید از اداره پذیرش دانشگاه موردنظرتون سوال کنید. دانشگاهها در این مورد سیاستهای متفاوتی دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معمولا میشه ولی باید از اداره پذیرش دانشگاه موردنظرتون سوال کنید. دانشگاهها در این مورد سیاستهای متفاوتی دارند.
    عذر ميخوام من متوجه نشدم "ميشه" يعني مشكلساز ميشه يا امكان ديرتر فرستادن مدرك هست؟؟!
    من به يه دانشكاه ايميل زدم و گفتن اگه رشته تحصيلي قبليت كاملا به انگليسي بوده بايد يه نامه مهروموم شده دانشكاهت بفرسته و بگه ... به نظرتون بقيه دانشگاهها هم ايميل بزنم و اين موضوع رو مطرح كنم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    عذر ميخوام من متوجه نشدم "ميشه" يعني مشكلساز ميشه يا امكان ديرتر فرستادن مدرك هست؟؟!
    من به يه دانشكاه ايميل زدم و گفتن اگه رشته تحصيلي قبليت كاملا به انگليسي بوده بايد يه نامه مهروموم شده دانشكاهت بفرسته و بگه ... به نظرتون بقيه دانشگاهها هم ايميل بزنم و اين موضوع رو مطرح كنم ؟
    منظورم اینه که بعضی از دانشگاهها قبول میکنند. باید از خود دانشگاه بپرسید. اگر دوره قبلی تون به زبان انگلیسی بوده بسیاری از دانشگاهها شرط زبان را برای شما حذف میکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

سلام دوستان
    برای گرفتن دکترا باید اول با استاد تماس گرفت و بعد که اوکی گرفتیم اپلای کنیم واسه دانشگاه یا بدون تماس با استاد هم امکان گرفتن پوزیشن هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن دکترا باید اول با استاد تماس گرفت و بعد که اوکی گرفتیم اپلای کنیم واسه دانشگاه یا بدون تماس با استاد هم امکان گرفتن پوزیشن هست؟
    گرفتن موافقت استاد شانس شما را بالا میبرد ولی در هر حال میتوانید اپلای کنید.

Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم هفت مترجمی هستم. یه ترم دیگه دارم تا لیسانس بگیرم. میخوام برای ارشد زبان شناسی بخونم توی تورنتو. خواستم ببینم با توجه به اینکه هنوز معدل کل لیسانس ندارم کی باید اپلای کنم؟ یعنی همین امسال میتونم اپلای کنم یا باید صبر کنم درسم تموم شه تا سال دیگه؟

سلام. دوستان مطلع برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس عمران کدوم دانشگاهها را پیشنهاد میکنید. برای کسی که درحال حاضر سال آخر لیسانس عمران در انگلیسه زمان مناسب برای اخذ پذیرش معمولا چه زمانیه ؟ آیا داشتن پی آر کانادا برای گرفتن بورسیه تحصیلی امتیازی محسوب میشه ؟ لطفا دوستان عزیز راهنمایی بفرمایید .
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

دوستان من می خوام برای مقطع مستر مهندسی برق برای دانشگاههای کانادا اپلای کنم. دانشگاه تورنتو یا UBC
    می خوام ترم پاییز 2016 رو دیگه وارد دانشگاه بشم
    تا چه زمانی فرصت دارم مدارکم رو ارسال کنم؟
    مدرک آیلتسم رو تقریبا اوایل ژانویه می گیرم
    لطفا راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر
    سلام دوستان
    من هم چند تا سوال دارم. هرچی جستجو کردم نتونستم گروه مناسبی رو برای طرح سئوالاتم پیدا کنم. بناچار اینجا مطرح می کنم.
    من دارم برای UBC اقدام می کنم که ددلاینش 15 زانویه 2016 هستش. رزومه خوبی دارم. مدارکم رو ترجمه کردم ولی هنوز امتحان زبان ندادم, reference letters و intent letter رو هم تهیه نکردم.
    1. می خوستم بدونم که اول باید research adviser رو پیدا کنم و باهاش مکاتبات داشته باشم یا اول مدارکم رو آماده کنم و بفرستم؟
    2.کپی مدارک دانشگاهی ترجمه شده رو بفرستم یا اصل ترجمه مدارکم رو؟ مدارکم مهر وزارت امورخارجه و دادگستری رو داره.
    3. مدارک رو خودم بفرستم به دانشگاه کانادایی یا از طریق دانشگاه ایران یا مرجع خاصی ایرانی بصورت سیلد شده بفرستم؟

خیلی ممنونم از توجهتون
    3.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Marinaarjmand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم چند تا سوال دارم. هرچی جستجو کردم نتونستم گروه مناسبی رو برای طرح سئوالاتم پیدا کنم. بناچار اینجا مطرح می کنم.
    من دارم برای UBC اقدام می کنم که ددلاینش 15 زانویه 2016 هستش. رزومه خوبی دارم. مدارکم رو ترجمه کردم ولی هنوز امتحان زبان ندادم, reference letters و intent letter رو هم تهیه نکردم.
    1. می خوستم بدونم که اول باید research adviser رو پیدا کنم و باهاش مکاتبات داشته باشم یا اول مدارکم رو آماده کنم و بفرستم؟
    2.کپی مدارک دانشگاهی ترجمه شده رو بفرستم یا اصل ترجمه مدارکم رو؟ مدارکم مهر وزارت امورخارجه و دادگستری رو داره.
    3. مدارک رو خودم بفرستم به دانشگاه کانادایی یا از طریق دانشگاه ایران یا مرجع خاصی ایرانی بصورت سیلد شده بفرستم؟

خیلی ممنونم از توجهتون
    3.
    بهتون توصیه می کنم سایت دانشگاه مربوطه رو به دقت مطالعه کنین... اکثر سوالاتتون جوابش هست..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)