صفحه 3 از 46 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : Deadlines for Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    دوستان اسکالر شپ با RA و TA فرق میکنه. اصلا مربوط به ما نمیشه.
    اسکالرشپ بیشتر مال اونایی هست که بومین. یه نوع بورس تحصیلی که اگر از طرف یه شرکت باشه باید بعد از اتمام درس براشون کار کنی و اگر از طرف دانشگاه باشه مال اوناییه که نمیتونن شهریه دانشگاه رو بدن.
    اونی که منو شما میخوایم فاند RA و TA هست که وقتی پذیرش بشی، توی کانادا، معمولا خود دانشکده به همه میده.
    در 90 درصد اوقات هم ددلاین جداگانه ای نداره چون عمومیه و تقریبا به همه میدن.
    بازم نگاه کنید و من رو هم در جریان بگذارید.

موفق باشید،
    یا علی.
    دقیقا همینه .البته اینی که دوستمون گفت برای دوره های research based هست .یعنی حواستون باشه اگه برای course based میزنید فاند نداره
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

البته بعضي دانشگاه ها تعدادي اسكالرشيپ براي اينترنشنال ها هم دارند شايد بايد گفت Award
    مثلا براي cs دانشگاه هاي UBC, Waterloo, Alberta مقداري اسكالرشيپ ميدن كه بعضي ها در حد اختلاف شهريه اينترنشنال و كانادايي ها است و برخي كمي بيشتر
    نكته اينه كه براي اين بورس نبايد تو دانشگاه كار بكني، ولي خوب رقابتيه

براي همون فاند بصورت TA/RA هم برخي از دانشگاه هاي كانادا موعد متفاوتي در مقايسه با مهلت apply دارند مثلا همون پست بالا براي مكانيك آلبرتا
    براي اكثر رشته هاي مهندسي اكثر PhD ها رو خود دانشكده سعي مي كنه بهشون فاند بده (18000و 20000و ...) بصورت TA/RA

خلاصه اينكه براي اطلاعات دقيق به سايت دانشكده مربوطه در دانشگاه مورد نظر مراجعه شود قسمت Financial Support/Funding يا ... ;D
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

Lightbulb پاسخ : Deadlines for Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09 نمایش پست ها
    دوستان اسکالر شپ با ra و ta فرق میکنه. اصلا مربوط به ما نمیشه.
    اسکالرشپ بیشتر مال اونایی هست که بومین. یه نوع بورس تحصیلی که اگر از طرف یه شرکت باشه باید بعد از اتمام درس براشون کار کنی و اگر از طرف دانشگاه باشه مال اوناییه که نمیتونن شهریه دانشگاه رو بدن.
    اونی که منو شما میخوایم فاند ra و ta هست که وقتی پذیرش بشی، توی کانادا، معمولا خود دانشکده به همه میده.
    در 90 درصد اوقات هم ددلاین جداگانه ای نداره چون عمومیه و تقریبا به همه میدن.
    بازم نگاه کنید و من رو هم در جریان بگذارید.

موفق باشید،
    یا علی.
    سلام
    اين ta/ra رو بايد با استاد هماهنگ كنيم يا دانشگاه؟ با تشكر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دانشگاههای کانادا

سلام دوستان
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
    من تمام مدارک و نتیجه امتحانات لازم را برای پذیرش تهیه کردم اما برای اغلب دانشگاهها باید یک سوپروایزر معرفی کنم که تا به حال هیچکدام از اساتید قبول نکرده اند (یا پوزیشن خالی ندارن و یا جوابی ندادن) از آنجا که رشته تحصیلی من محدود به چند دانشگاه میشه و حق انتخاب زیادی ندارم به نظر شما حالا مدارکم رو برای دانشگاه بفرستم (با وجود نداشتن استاد راهنما)؟چون میترسم ددلاینها بگذرن و خیلی دیر بشه... دیگه اینکه فکر می کنید با توجه به اینکه ددلاین 15 سپتامبره و باید 60 میلیون پول تا 3 ماه در حساب بمونه ، جهت اقدام برای ویزا دیر نشده؟...من همیشه نگران حفظ ارتباط با اساتید به مدت طولانی هستم ...اگر زود تماس بگیرم و جواب بدن و مدت زیادی تا پذیرش طول بکشه میترسم کس دیگری رو بگیرن...اگر دیر اقدام کنم به تماس گرفتن با استاد هم همین طور میشه که الان هست...یعنی به همون نسبت پذیرش دیر میشه و برای ویزا وقت کم میاد ...لطفا راهنمایی کنید زمان مناسب برای هر کدام از این کارها کی هست؟
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام
    ببخشید من میخام برای یه استاد توی دانشگاه مک مستر میل بزنم.....برای سال دیگه یعنی زانویه بعدی میخام اقدام کنم
    نظرتون چیه؟
    میتونم فاند هم بگیرم؟
    (سیالات هستم)

سلام
    بچه ها من ميخوام واسه سپتامبر 2010 واسه دانشگاههاي كانادا مثل مك گيل، اونتاريو، آلبرتا،‌مك مستر و .. هر چي كه بتونم خلاصه، اپلاي كنم، تاريخ امتحان IBT رو واسه 14 اذر ماه ثبت نام كردم، به نظرتون ديره؟ بعضي بچه ها تو دلم رو خيلي خالي كردن، اصلا به نظرتون بدون تافل به اساتيد نامه بزنم از دستشون ميدم؟ تا كي فرصت داريم واسه اماده كردن مدارك، البته مي دونم هر دانشگاه با اون يكي فرق داره، به طور حدودي يه جواب كلي ميخوام. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

تو سایت دانشگاه نگاه کنید ببینید deadline کی هست . تا اون موقع وقت دارید ولی اگر فاند میخواهید باید با استاد صحبت کنید که این موقع یا جواب نمیدن یا فاندی باقی نمونده . برای fall بعد apply کنید . تا اون موقع هم رزومتونو بهتر کردید هم تافل خوب دادید . اگه تونستید GRE هم بدید . موفق باشید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

سلام ممنون كه جواب دادين، منظور منم پاييز بعده ديگه، الان كه ديگه ديره واسه امسال، بچه هايي كه ميخواستن برن رفتن، ميدونم بايد با استاد صحبت كنم اما مي ترسم بدون مدرك تافل بهشون ايميل بزنم ريجكتم كنند، در مورد GRE هم ديدم بعضي جاها ميخوان، نميدونم ميرسم امتحانشو بدم يا نه، راستشو بخواين اصلا در مورد اين امتحان هيچ اطلاعاتي ندارم. شما GRE دادين؟ مي تونيد يه كم بيشتر در موردش برام توضيح بدين، چقدر وقت ميگيره؟ الان شروع كنم ميرسم واسه پاييز يا نه؟ من تقريبا خيلي تو اين جريان اپلاي گرفتن تازه كارم و ناشي! P: ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin-Her2 نمایش پست ها
    سلام ممنون كه جواب دادين، منظور منم پاييز بعده ديگه، الان كه ديگه ديره واسه امسال، بچه هايي كه ميخواستن برن رفتن، ميدونم بايد با استاد صحبت كنم اما مي ترسم بدون مدرك تافل بهشون ايميل بزنم ريجكتم كنند، در مورد GRE هم ديدم بعضي جاها ميخوان، نميدونم ميرسم امتحانشو بدم يا نه، راستشو بخواين اصلا در مورد اين امتحان هيچ اطلاعاتي ندارم. شما GRE دادين؟ مي تونيد يه كم بيشتر در موردش برام توضيح بدين، چقدر وقت ميگيره؟ الان شروع كنم ميرسم واسه پاييز يا نه؟ من تقريبا خيلي تو اين جريان اپلاي گرفتن تازه كارم و ناشي! P: ممنون

برای fall 2010 حتما میرسید . من به اشتباه فکر کردم منظورتون امساله . شما وقتی به استاد میل میزنید برای فاند رزومتونو میدید ، اونجا قید میکنید که فلان تاریخ امتحان دارید تا اون اینو فعلا نادیده بگیره . در مورد امتحان GRE هم از لینک های زیر کمک بگیرید . موفق باشید

http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?f=33
    http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?f=25
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

اول اینکه سلام
    آقا من مشکل معدل داشتم برای کانادا رفتن و مستر خوندن. الان اومدم 1 ترم مستر مالزی خوندم و مشکل معدل نخواهم داشت اگر مشکلی پیش نیاد .
    حالا اگر فرض رو بگذاریم که من می خوام در سریع ترین زمان ممکن برم اونجا و نمرات آفیشال اینجا هم تا آخر دسامبر به دستم میرسه (15 واحد اصلی از 21 واحد). نمره های تافل و جی آر ای هم آمادست.
    کی می تونم اپلای کنم و برای کی ؟ ( 2 باره برای مستر )
    شانس فاند هست یا نه ؟ ( TOEFL=97, GRE=340,800,3, GPA Master= >3.5, Article=0)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)