صفحه 31 از 46 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام دوستان من میخواهم واسه پاییز 2016 پذیرش بگیرم از دانشگاه UBC. با یکی از اساتید مکاتبه کردم گفت واسه پاییز هنوز چیزی در مورد پذیرش دانشجو دکترا مشخص نیست .می خواستم بدونم به نظرتون بهترین زمان برای مکاتبه با استاد واسه ترم پاییز چه زمانیه؟

دوستان واسه دانشگاهی که 30 اوریل دیدلانش هست کی مدارک رو بفرستیم ؟ تا بهرین زمان باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان واسه دانشگاهی که 30 اوریل دیدلانش هست کی مدارک رو بفرستیم ؟ تا بهرین زمان باشه ؟

دوست عزیز
    به محض اینکه سیستم اپلای اون دانشگاه باز میشه شما میتونید مدارکتونو بفرستید
    مدارکتون گم نمیشه و تا اونجایی که میدونم زودتر و دیر تر فرستادن خیلی تاثیر خاصی نداره. چون اونها از روزی که باز میشه سیستم مدارک رو میگیرن و تا لحظه آخر ددلاین هم بررسیشون نمیکنن (منظورم نظر نهاییه)
    فقط زودتر که مدارکتونو تکمیل کنید خیال خودتون راحت تره و میتونید تمرکزتون رو روی اپلای های دیگه تون بذارید
    بنابراین من فکر میکنم بهترین زمانی وجود نداره و این وابسته به اینه که سیستم اپلای اون دانشگاه کی به صورت آنلاین باز میشه و شما میتونید مدارکتونو کامل کنید

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

Junior Member

سلام،
    من حدود یک سال و نیم پیش ویزای دانشجویی برای دانشگاه لاوال گرفتم، بعد یک مدتی به مشکل خوردم و رها کردم و از کانادا خارج شدم و الان حدود 6-7 ماه هست که از خروجم از کانادا میگذره! میخوام دوباره اقدام کنم برای پذیرش دانشگاه های کانادا، سوالم این هست که آیا اعتبار ویزا و استادی پرمیت من باقی هست یا کلیه مراحل باید دوباره طی بشه؟ کلا اجازه ورود دارم به کانادا یا نه؟
    ممنون

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    یه سوال داشتم/// ممنون میشم راهنمایی کنید
    من الان دانشجوی کارشناسی ترم 7 هستم/// اگه بخوام برا دانشگاههای کانادا اقدام کنم از کی باید شرو به ایمیل زدن به استادا کنم؟؟؟ تابستون سال بعد رو هم میخوام پروژه و کاراموزی ام رو بردارم

Junior Member

سلام دوستان. سوالی که می خواستم بپرسم اینه که من هنوز امتحان زبان ندادم و برای آخر بهار سال آینده می خوام امتحان بدم. رستم مدیریته . الان می تونم برای پاییز 2016 اقدام کنم و تو درخواستم عنوان کنم که نمره زبان رو بعد اعلام می کنم یا باید حتما نمره تافل یا آیلتس رو داشته باشم تا بتونم اقدام کنم؟ و آیا gmat و gre هم لازمه یا خیر؟

با سلام من فارغ التحصیل رشته فیزیولوژی از دانشگاه شهیدچمران اهواز هستم. میخواستم دانشگاههایی رو که میتونم در کانادا ازشون پذیرش بگیرم رو بهم معرفی کنید ..با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maroo نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوالی که می خواستم بپرسم اینه که من هنوز امتحان زبان ندادم و برای آخر بهار سال آینده می خوام امتحان بدم. رستم مدیریته . الان می تونم برای پاییز 2016 اقدام کنم و تو درخواستم عنوان کنم که نمره زبان رو بعد اعلام می کنم یا باید حتما نمره تافل یا آیلتس رو داشته باشم تا بتونم اقدام کنم؟ و آیا gmat و gre هم لازمه یا خیر؟
    قبل از ددلاین باید مدرک زبان را داشته باشید و عموما پذیرش کاندیشنال زبان توسط طیف وسیعی از دانشگاهها دیگر ارائه نمیشود. برای مدیریت عموما Gmat لازم است و GRE نیاز نیست هرچند برخی ممکن است با تبدیل موافقت کنند. باید سایت دانشگاه مورد نظر را چک فرمایید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    من احتمالا سال میلادی در کانادا لند کنم(اقامت دائم)آیا از الان میتونم در کالجی آنلاین بعنوان دانشجوی بین المللی در یک کالج اپلای کنم و بعد از حضور در کانادا وضعیتم رو به دانشجوی مقیم تغییر بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط unique8259 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من احتمالا سال میلادی در کانادا لند کنم(اقامت دائم)آیا از الان میتونم در کالجی آنلاین بعنوان دانشجوی بین المللی در یک کالج اپلای کنم و بعد از حضور در کانادا وضعیتم رو به دانشجوی مقیم تغییر بدم؟
    برنامه های آنلاین و حضوری دانشگاهها عموما متفاوت و امکان ترانسفر بین این دوره ها به شکلی که برای دوره های حضوری مطرح است، امکانپذیر نیست و باید اقدام به اپلیکیشن مجدد صورت پذیرد ولیکن هرگونه سوابق تحصیلی شما می تواند در رزومه منعکس و برای کسب پذیرش موثر واقع گردد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)