صفحه 32 از 46 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط tahere1169 نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل رشته فیزیولوژی از دانشگاه شهیدچمران اهواز هستم. میخواستم دانشگاههایی رو که میتونم در کانادا ازشون پذیرش بگیرم رو بهم معرفی کنید ..با تشکر
    دانشگاه های زیادی تو کانادا هستن که این رشته یا رشته ها مرتبط رو دارن ( خودتون رو به اسم دپارتمان محدود نکنید). مثلا دانشگاه تورونتو، مک گیل و بریتیش کلمبیا.
    http://www.physiology.utoronto.ca/
    http://cps.med.ubc.ca/
    https://www.mcgill.ca/physiology/home-page
    و البته بقیه دانشگاه ها هم این رشته و یا رشته های مرتبط رو دارن مثل آلبرتا، لاوال، مونترال، اوتاوا، و....

سلام
    ممنون از همه بابت وقتتون
    سوالم اینه که، واسه ژانویه 2017 از کی میتونم مکاتبه با اساتید رو شروع کنم.
    من تمام مدارکم آمادست و نمرهی آیلتس 6.5 دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_raad نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همه بابت وقتتون
    سوالم اینه که، واسه ژانویه 2017 از کی میتونم مکاتبه با اساتید رو شروع کنم.
    من تمام مدارکم آمادست و نمرهی آیلتس 6.5 دارم.
    hامیدوارم موفق باشید.
    به نظرم قبل از هرکاری به گروه های مرتبط تو هر دانشگاه مراجعه کنید و ددلاین ها رو در بیارید و شما قبل از ددلاین ها باید استاد مناسب رو پیدا کنید و اپلای کنید ( توسیستم استاد محور نه کمیته که استاد قدرتی نداره).
    ددلاین های هر دانشگاه و حتی هر گروه توی یک دانشگاه متفاوت ولی در کلا به نظر میرسه برای ژانویه دیگه حدودا تا اواخر تابستان بعد استاد رو باید پیدا کنید. (این ها فقط در ارتباط با کانادا بود)
    موفق باشید.

با سلام.
    من تصمیم دارم که واسه ترم زمستان یا بهار 2017، از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم،ولی از اینکه فاند دارن یا نه و اینو از کجا می شه فهمید اطلاعی ندارمً آیا تنها راهش ایمیل زدن به استاده؟ اصلا ج نمی دن! آیا شانسی هست؟ چون من نمی خوام بمونم واسه Fall 2017!
    ممنون می شم دوستان نظر بدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezadynamic نمایش پست ها
    با سلام.
    من تصمیم دارم که واسه ترم زمستان یا بهار 2017، از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم،ولی از اینکه فاند دارن یا نه و اینو از کجا می شه فهمید اطلاعی ندارمً آیا تنها راهش ایمیل زدن به استاده؟ اصلا ج نمی دن! آیا شانسی هست؟ چون من نمی خوام بمونم واسه Fall 2017!
    یکی از راه هاش تا جایی که من اطلاع دارم مکاتبه با استاده که بدونید اون استاد فاند داره یا نداره. جواب دادن یا ندادن بسته به استاد داره و البته اینکه شما در چه برهه ای باهاش مکاتبه کنید. البته دوستانی که برای دکترا اپلای کردن بهتر میتونن راهنماییتون کنن.
    ولی دانشگاه به دانشگاه هم فرق میکنه. بعضی دانشگاه ها کلا پذیرش بدون فاند ندارن برای دکترا و شما vacancy رو پیدا میکنید و برای اون پروژه اپلای میکنید.
    ولی در کل نهایتا شما دوتا منبع بیشتر ندارید برای فهمیدن این موضوع. یکی سایت دانشگاه و دیگری مکاتبه با استاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezadynamic نمایش پست ها
    با سلام.
    دوست عزیز امیدوارم موفق باشید.
    راجب موضوع فاند و وضعیت مالی به نظرم نیازی نیست چیزی بگید، شما به اساتید ایمیل بدید (تو ایمیل حرفی از فاند نزنید بهتر به نظر من). اگه استاد جواب داد و مصاحبه کرد نهایتا وضعیت فاند مشخص میشه و نگران نباشید. اگه استاد فاند نداشته باش خودش میگه ولی من موردی ندیدم که استاد نگه خودش که فاند نداره و معمولا استادی که فاند نداره یا جواب نمیده یا جواب میده میگه فاند ندارم. البته این مربوط به سیستم استاد محور هستش و تو سیستم کمیته هم مشخص تو سایت زده مثل دانشگاه تورنتو.

Junior Member

با سلام. من قصد دارم دارم که برای ترم زمستان 2017 از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم. سوال مورد نظر من در مورد زمان مناسب برای ایمیل زدن به اساتید می باشد. آیا بهتره که تا اواخر تابستان (مرداد-شهریور) صبر کنم یا اینکه میشه زودتر هم اقدام کرد؟ البته من مدرک زبانم (6.5) آماده است و تنها مشکل من مربوط به مدرک دانشگاهیم میشه که در دست اقدامه...
    باتشکر...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maniei نمایش پست ها
    با سلام. من قصد دارم دارم که برای ترم زمستان 2017 از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم. سوال مورد نظر من در مورد زمان مناسب برای ایمیل زدن به اساتید می باشد. آیا بهتره که تا اواخر تابستان (مرداد-شهریور) صبر کنم یا اینکه میشه زودتر هم اقدام کرد؟ البته من مدرک زبانم (6.5) آماده است و تنها مشکل من مربوط به مدرک دانشگاهیم میشه که در دست اقدامه...
    باتشکر...
    زمان مکاتبه تقریبا سه تا چهارماه قبل ددلاین ترم مربوطه در دانشگاه مورد نظر محدوده مناسبی است. زودتر از آن استادان به بررسی پرونده های دانشجویان ترمهای قبل اط شما مشغولند یا اصولا دانشجویی نمیپذیرند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط maniei نمایش پست ها
    باتشکر...
    دوست عزیز به نظر من به هیچ وجه زمان رو از دست ندید به یاد داشته باشید مکاتبه کردن با اساتید از چند نظر زمان بر هستش و شما هم باید تعداد زیاد ایمیل بزنید تا بتونید جواب مناسب بگیرید. کانادا دانشگاه زیاد داره و چیددا کردن اساتید مناسب تو گروه های مختلف هر دانشگاه (زمینه کاری و آدرس ایمیل و نوشتن نامه) زمان بر هستش. به خصوص که زیاد بودن تعداد دانشگاه و اینکه اگه شما قبلا تجربه مکاتبه رو نداشته باشید (نوشتن نامه مناسب) کار رو سخت تر میکنه. علاوه بر این همونطور که دوستمون گفتن معمولا اساتید از چند ماه قبل گزینه های مختلف رو در نظر میگیرن و نهایتا دست به انتخاب و مصاحبه میزنن، پس به نظر من شما شروع کنید این کار رو.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز من میخوام ۲۶تیر امتحان آیلتس دارم میخواستم ببینم به کدوم ددلاین دانشگاههای کانادا میرسم، پذیرش دکتری رشته ام زیست یا کشا.ورزیبا فاند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)