صفحه 43 از 46 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای سپتامبر اگر منظورتان هست فرصتی دیگر وجود ندارد. برای ترمهای دیگر باید سایت مربوط به همان دانشگاه را چک کنید. کلا در هر مقطع و هر دپارتمان حتی ممکن است پروسه متفاوت باشد.
    برای ترم ژانویه همه ددلاینشون خورده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    برای ترم ژانویه همه ددلاینشون خورده؟
    بعضی دانشگاه ها هنوز فرصت اپلای برای ژانویه 2020 هست

Junior Member

سلام. من 10 July مدارکم رو به دانشگاه ارسال کردم. سوالم این هست که از نظر زمانی، امکان داره برای Junuery 2020 اکسپت بشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AminA2020 نمایش پست ها
    سلام. من 10 July مدارکم رو به دانشگاه ارسال کردم. سوالم این هست که از نظر زمانی، امکان داره برای Junuery 2020 اکسپت بشم؟
    بله البته ددلاین دانشگاه و زمان اعلام نتایج هم به لحاظ ویزا اهمیت دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بله البته ددلاین دانشگاه و زمان اعلام نتایج هم به لحاظ ویزا اهمیت دارد.
    تشکر از شما. ددلاین دانشگاه رو در زمان ارسال مدارک چک نکردم ولی احتمالا بدلیل اینکه مدارک رو تحویل گرفتند شاید امیدی باشد. معمولا چقدر طول میکشه تا جواب بررسی مدارک ارسال شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aaasaaal نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم. ببخشید من یه سوال دارم. میخواستم بپرسم واسه گرفتن پذیرش اول باید با استاد صحبت کنیم یا اینکه باید اول اینترنتی اپلای کنیم و بعد با استاد صحبت کنیم و مدارکمون رو واسه دانشگاه بفرستیم؟ کلا پروسه اش از کجا شروع میشه؟ من قبلا واسه یه استاد ایمیل زدم بعد بدون اینکه خود استاد به من ایمیل بزنن ایمیل من رو فرستاده بودن واسه امور دانشجویی و پذیرش و از اونجا به من ایمیل زدن اما من چون هنوز مدرک زبانم آماده نبود و خیلی دیر بود دیگه کارشناس پذیرشش گفت نمیتونی درخواست بدی چون مدارکت کامل نیست. الان هم واسه ترم پاییز فقط یکی دوتا دانشگاه هستن که هنوز پروسه پذیرش دارن و وقت هم خیلی کمه. حالا من موندم اول به استاد ایمیل بزنم یا اینترنتی اپلای کنم.
    تو رو خدا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن. ممنون
    والا اگر فرایند اپلای دانشگاه های کانادا رو ببینید اکثر اون هایی رو که من دیدم می گن استاد سوپروایزرت رو هم مشخص کن. یعنی قبلش باید با استاد مکاتبه و بعد اقدام کنید. مگر بخواید ارشد بدون تز پذیرش بگیرید که نیازی به پیدا کردن استاد نباشه

سلام من ارشد مهندسی شیمی دارم می خوام برای ارشد مجدد تزدار در رشته ی خودم ولی با گرایش متفاوت اقدام کنم. من در این گرایش الان سابقه کار دارم ولی سابقه کارم کمتر از ۶ ماه است. حالا سوال من این هست با توجه به رقابتی که بین من با دانشجو های دیگر که در اون گرایش دارای تجربه تحقیقاتی و شاید مقاله باشند آیا سابقه کار کم من می تونه وزنی داشته باشه و شانس متقاعد کردن استاد رو داشته باشم. چون واقعا به این گرایشی از رشتم که آینده کاری اون هم کاملا متفاوت با اون چیزی هست که قبلا خوندم دارم و می خوام تا اونجایی که امکان پذیر هست در گرایش جدید تحصیل کنم. از طرفی هم می خوام ارشدم تز دار باشه تا بتونم در سال اول یا سال دوم شانس گرفتن فاند داشته باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    سلام من ارشد مهندسی شیمی دارم می خوام برای ارشد مجدد تزدار در رشته ی خودم ولی با گرایش متفاوت اقدام کنم. من در این گرایش الان سابقه کار دارم ولی سابقه کارم کمتر از ۶ ماه است. حالا سوال من این هست با توجه به رقابتی که بین من با دانشجو های دیگر که در اون گرایش دارای تجربه تحقیقاتی و شاید مقاله باشند آیا سابقه کار کم من می تونه وزنی داشته باشه و شانس متقاعد کردن استاد رو داشته باشم. چون واقعا به این گرایشی از رشتم که آینده کاری اون هم کاملا متفاوت با اون چیزی هست که قبلا خوندم دارم و می خوام تا اونجایی که امکان پذیر هست در گرایش جدید تحصیل کنم. از طرفی هم می خوام ارشدم تز دار باشه تا بتونم در سال اول یا سال دوم شانس گرفتن فاند داشته باشم.
    انتخاب درستی کردید برای ارشد تز دار. سابقه کار کوتاه شما تاثیر منفی روی پذیرش نمیگذاره، شما با استادان مکاتبه کنید و از علایق خود در کارهای پژوهشی و کارهایی که مطالعه کردین و تخصص دارید بگین و استاد سوپروایزر پیدا کنید.
    فاند را هم میشه سال دوم گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    انتخاب درستی کردید برای ارشد تز دار. سابقه کار کوتاه شما تاثیر منفی روی پذیرش نمیگذاره، شما با استادان مکاتبه کنید و از علایق خود در کارهای پژوهشی و کارهایی که مطالعه کردین و تخصص دارید بگین و استاد سوپروایزر پیدا کنید.
    فاند را هم میشه سال دوم گرفت
    اطلاع دارین کدوم دانشگاه ها در شهرهای مونترال، ونکوور و تورنتو تو پذیرش خیلی سخت گیر نیستن و از ظریفی شانس ویزا شدن هم داشته باشند؟
    معدل لیسانسم C و فوق لیسانسم B هست و برای فوق لیسانس مجدد در گرایش دیگه می خوام اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    اطلاع دارین کدوم دانشگاه ها در شهرهای مونترال، ونکوور و تورنتو تو پذیرش خیلی سخت گیر نیستن و از ظریفی شانس ویزا شدن هم داشته باشند؟
    معدل لیسانسم C و فوق لیسانسم B هست و برای فوق لیسانس مجدد در گرایش دیگه می خوام اقدام کنم.
    دانشگاه های رنکینگ متوسط اپلای کنید، اگر در گوگل سرچ کنید لیست رنکینگ دانشگاه های کانادا رو نشون میده.
    تو مونترال کنکوردیا خوب به دانشجویان ایرانی پذیرش میده، تو انتاریو دانشگاه های کارلتون، گولف، کویین، یورک و....
    اول لیست رنکینگ دانشگاه ها رو ببینید بعد اپلای کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)